Априлски мами 2016 - Тема 5

  • 25 924
  • 713
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 331
Ама много е весело на гърнето, бе! Може би и ние трябва да вземем, за да свиква. Специално за момченца някой препоръчваше една марка, но коя ли беше...?
След миенето и мазането с А-дерма му минаха екземите, но по бузите има пъпчици, които от време на време се зачервяват. На корема също има суха кожа, която не се повлиява. При вас как е положението?
Максим заспа с несменена пелена, ако не се събуди по-късно и не я сменя, ще има мокра изненада сутринта.

# 646
  • Стара Загора
  • Мнения: 936
Ами при нас след мазане с лекарството 4 дни,няма промяна  Sad.Незнам какво да го правя вече.Май ще се ходи на дерматолог.
Гърне купихме на Nuk,много съм доволна,защото е високо отпред.

# 647
  • Мнения: 2 379
 newsm45Нека реването да продължи. Ако тези дни не избие зъб вече не знам за какво се дере толкова. Толкова сълзи не е пролял за всичките 7 месеца, колкото днес.
Аз как се зарадвах, цял ден си мисля, че е петък, а то...Не че един ден ми е достатъчен, но ми олекна малко.че имам един ден повече.
 И у дома се подмята едно гърне столче, ама то нашето шило не стои на едно място, така си стои и и столчето за хранене. Добре че поне в количката и кошчето за кола стои. Simple Smile
Напоследък е и много лаком , яде постоянно, може преди 5 минути да е излапал голям порция каша, но види ли ни че ще вечеряме иска и той......

# 648
  • Мнения: 356
Благодаря момичета Simple Smile

На мен ми казаха, че пюрето трябвало да се изяде най-много за два дни и затова реших и вас да питам.
Снощи за 1 път от два месеца се събудихме само 3 пъти и поне малко поспах.

Менделеевка, не бях виждала толкова щастливо мъниче на гърне. Дано и на нашата госпожица и хареса като и дойде времето. Ние още не стоим стабилно седнали.

За пазаруване изобщо не ми остава време. Последната седмица едва и взех нещата за фотосесията. Вчера толкова празнично се бях настроила, трябваше да украсяваме...и тъкмо всичко е готово и на Викито и докривя, разплака се и бяхме до там.  Laughing Надявам се днес да успеем.

Хубав ден на всички и спокойни бебчета  Hug

# 649
  • Мнения: 3 331
Тази сутрин имахме събуждане в 6 ч. - готов за игра. Добре че после заспа, чак до 9 ч.
Вчера поръчвах от Некст, днес чакам куриера. Много са бързи напоследък!

# 650
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Утре сме на коледна фотосесия тримата и много се вълнувам 😊
Аз съм харесала ортопедично гърне на Cangaroo.
Вчера поръчах 2-ра употреба уолкър на Чико и събота го чакаме. Племенницата ми го има същия и е страхотен.
От няколко дни взе да седи доста стабилно, но по някое време се килва.
Днес за първи път й дадох дюля, но малко киселее и направи физиономия все едно лимон яде 😂

# 651
  • Мнения: 448
Утре сме на коледна фотосесия тримата и много се вълнувам 😊
Аз съм харесала ортопедично гърне на Cangaroo.
Вчера поръчах 2-ра употреба уолкър на Чико и събота го чакаме. Племенницата ми го има същия и е страхотен.
От няколко дни взе да седи доста стабилно, но по някое време се килва.
Днес за първи път й дадох дюля, но малко киселее и направи физиономия все едно лимон яде 😂
И ние правихме коледна фотосесия ...беше много хубаво.Вие при кой фотограф ще ходите  Simple Smile

# 652
  • Мнения: 448

Ето и снимка от фотосесията Simple Smile

# 653
  • Варна
  • Мнения: 843

Ето и снимка от фотосесията Simple Smile

няма Sad

# 654
  • Мнения: 2 518
Не излиза.
Ние сме на фотосесия другата събота, живот и здраве. Спряхме се на Александра Папова във Варна. Исках при Леземан, но там естествено всичко е заето.

# 655
  • София
  • Мнения: 1 928

Ето и снимка от фотосесията Simple Smile
Аз не мога да отворя снимката newsm78

# 656
  • Владая
  • Мнения: 362
Добра вечер,милички.
Нашето ранно ставане в 6 ч продължава,но пък за сметка на това спи през нощта.
Нищо ново при нас от към режим и хранене.
Днес ходихме до ЛЛ,да отчете мантуто,
доволна бе,каза че не се налага реимунизация.

Аз се разболях,жестоко,но е настинка,заради студа който брах с участието на каката на площада.
Вчера ме тръшна на легло направо,една дочаках каката да се прибере от училище,да ме отмени.
Вечерта таткото я къпа и така.
Днес съм по добре.

Спокойна и приятна петъчна вечер.

# 657
  • Мнения: 3 331
Бързо оздравявай! Аз вече два пъти боледувах след раждането. Ама какво е това участие на площада посред зима?!

# 658
  • Мнения: 1 509
Loveza,лошо.Аз не излизам много,но ако се усетя пия нещо..и за сега от 1.5год не съм и кашлила даже.

# 659
  • Владая
  • Мнения: 362
 Hug
По традиция на Андреев ден,се палят светлините на елхата във Владая, и въпреки студа организаторите не го отмениха.Децата пяха и танцуваха на -7.
Аз издържах 1 час, и резултатът е налице Laughing
Това ще ми е за урок.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт