Априлски мами 2016 - Тема 5

  • 25 904
  • 713
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 379
Днес, голям рев пак....зъби го мъчат и нищо не му помага. Наложи се да дам Панадол и чак тогава се успокои. Заради рева не спа и не се нахрани, като спря да го боли навакса с вечерята и сега заспа. Продължава с тенденцията зъб за месец.
И аз боледувах преди няколко месеца( сополи, температура, отпадналост), едва имах сили да кърмя, но на Тервел нищо му нямаше.ММ ме беше заразил тогава а той милия все така става, че тази година през месец болен.

# 661
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Днес мина фотосесията, но на мъничката много й се спеше и изобщо не се усмихна, но въпреки това добре ни се получиха нещата.
След като поспа изяде цяло купешко пюре 190гр, а от домашните и 50 дали яде  Tired
Вчера и аз направих поръчка от Некста нощнички и един сет и понеделник ги чакам.

# 662
  • Мнения: 356
Ние сме на фотосесия другата събота, живот и здраве. Спряхме се на Александра Папова във Варна. Исках при Леземан, но там естествено всичко е заето.

Криси и ние сме при нея, но на 09.12, по същия начин исках при Леземан, но късмет  Laughing Дано станат добри снимки, а най-голямото ми притеснение е на Викито да не и се спи точно тогава или да е много крива, че не знам какво ще правим.

Иначе ние продължаваме с тежките вечери. Снощи се наложи даже в шезлонга да я слагам, голям рев беше. А предната вечер си играхме от 2:30-5:00ч  Shocked Shocked Shocked През деня се държи прилично стига да се наспива...има навика 40-50 мин след сън да се събужда и ако не успея пак да я приспа това означава, че ще е ад до следващия сън  Twisted Evil

Хубав ден на всички  bouquet

# 663
  • Мнения: 2 516
Ее, няма да можем да се засечем...
Ще споделиш после как е минало Simple Smile

# 664
  • Варна
  • Мнения: 843
Привет мами  Heart Eyes
Аз пък купих вауери за коледна фото сесия за 7,50 лв.  Joy, какво ли чудо ще е  Whistling

Моята панделка днес стана на 8 месеца..лети...лети...това време  Crazy
Вече упорито ходим, хванати за нещо разбира се, но и опитва и да се пуща страх няма  ooooh!

Много съм разоарована от Некст, всичко което ми хареса е свършило  Cry

# 665
  • Мнения: 411
Здравейте. И при нас зъбите са голям тормоз. Днес пак до педиатър ходихме. Кашля като тенекия. Иначе пак всичко чисто, но не спи, не яде, по цяла вечер се върти и приревава. Снощи от 1 до 4 съм седяла над главата й да я следя.... най на края я сложих на една голяма възглавница и спа спокойно два часа.

# 666
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Zina,честита месечинка!
Ние едва от няколко дни седим самостоятелно и пълзи единствено назад.. 
Иначе на уокъра танцува на музиката, но по предназначение кога ли ще го ползва ..
Ние все още нямаме зъбки, а доста я мъчат дори и да не плаче.

# 667
  • Мнения: 3 331
Добро утро!
Днес ставаме на 8 м. Кога минаха!?
Почивните дни не стигат за нищо. С нетърпение чакам коледната отпуска на нашия татко, за да прекараме повече време заедно Heart Eyes

Последна редакция: пн, 05 дек 2016, 11:46 от addicted2U

# 668
  • Мнения: 94
Здравейте мамита,

как сте в тоя студ? Simple Smile Ние вече хапваме от детската кухня и много и се хареса. Исках и аз да направим коледна фотосесия на малката, ама се замислих за киселите и изпълнения, че може точно в този момент да и се спи, яде или да я мъчат зъби. А и не седи 5 мин. мирна, та какво да говорим цял час. Та се отказахме и си я снимахме вкъщи с коледно костюмче и с елхата. Пък догодина живот и здраве, ако е по-послушна, може да направим професионална коледна фотосесия Simple Smile

Иначе вече пълзи, търкаля се, изправя се на колене, абе луда работа Simple Smile вече не смея и 5 мин. да я оставя, само в кошарата.

Добро утро!
Днес ставаме на 8 м. Кога минаха!?
Почивните дни не стогат за нищо. С нетърпение чакам коледната отпуска на нашия татко, за да прекараме повече време заедно Heart Eyes

Времето направо си лети  Laughing

# 669
  • Мнения: 262
Добро утро и честити месечинки  Hug
В събота ходихме на гости с приспиване у приятели, е определено усещат децата, че са на чуждо място. Първо, че не искаше да заспи до 12, после пък след първия час почна да се буди през 5 мин, да се върти и мрънка  ooooh!
И аз много исках коледна фотосесия, но прецених, че с нашия късмет, точно тогава ще й се спи и ще е кисела, та ще си направя вкъщи с елхата Simple Smile
Няма и следа от зъби все още и при нас, но пък тормоза е голям Simple Smile
Хубав ден и послушни бебчета ви пожелавам  bouquet

# 670
  • Владая
  • Мнения: 362
Привет мами и бебоци  bouquet
Честити месечинки на порасналите бебоци.
Да са здрави,палави и много да ви радват.

При нас спокойните нощи продължават,чак ме е страх да се похваля.
Дните също са спокойни,е поревава от време навреме,но това да е.
Обаче от вчера отново много се лигави,текат ония ми ти лиги,
хем с лигавник,хем се мокри,та често се преобличаме.
Днес е ден за производство,правя зеленчукова супа и плодово пюре.
От утре ММ е отпуска и двамата дружно ще изчистим пред коледно и ще украсим.
Да се надявам че отпуската му ще ми се отрази ползотворно  Laughing Laughing Laughing

# 671
  • Мнения: 3 331
Искаше ми се да купя някое коледно гащеризонче от Некст за снимки под елхата, но размери няма. Фотосесия си направихме преди да родя за първи и последен път. Толкова неестествено и вдървено изглеждаме и двамата, след 5 мин. ни омръзна и се чудихме какви пози да заемаме. Съвсем кратко продължиха снимките, не е за нас. Преди месеци си купихме хубав фотоапарат и си правим страхотни снимки.

# 672
  • Варна
  • Мнения: 843
Искаше ми се да купя някое коледно гащеризонче от Некст за снимки под елхата, но размери няма. Фотосесия си направихме преди да родя за първи и последен път. Толкова неестествено и вдървено изглеждаме и двамата, след 5 мин. ни омръзна и се чудихме какви пози да заемаме. Съвсем кратко продължиха снимките, не е за нас. Преди месеци си купихме хубав фотоапарат и си правим страхотни снимки.

Винаги съм подозирала, че никак няма да ни се получи, та затова не сме правили до сега фотосесия, но се изкуших от палавата цена  Joy 7,50 лв. Също така не обичам да се снимам..ама ще видим...

# 673
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Тези дни времето е чудесно и отново излизаме на по-дълги разходки.
Говорейки за фотосесии ще кача една от любимите ми снимки от бременната фотосесия.

Скрит текст:

Преди малко яде зеленчуково пюре и кажи-речи всичко изяде, но тези зъби много я мъчат вече.
Имам малко време да сготвя и за възрастните докато спи, а рядко спи повече от 30-40мин

# 674
  • Варна
  • Мнения: 843
Тези дни времето е чудесно и отново излизаме на по-дълги разходки.
Говорейки за фотосесии ще кача една от любимите ми снимки от бременната фотосесия.

Скрит текст:

Преди малко яде зеленчуково пюре и кажи-речи всичко изяде, но тези зъби много я мъчат вече.
Имам малко време да сготвя и за възрастните докато спи, а рядко спи повече от 30-40мин


Колко си хубава  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт