Кога най-рано украсявате за коледните празници?

  • 21 944
  • 155
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 69 125
Снощи украсихме Mr. Green По-точно детето. Laughing

Винаги в началото/средата на ноември вадим елхата и украсата, за да има време да им се нарадваме. За сметка на това още на първи/втори януари ги прибираме.

Вълшебството на коледните и новогодишните празници са в очакването Heart Eyes

Портокалите с карамфила го правих още като студентка. Само че набождах мандаринки и подменях, като се разваляха Peace

# 46
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Украсяваме първата събота на декември, ама ако се пада към 5-6 - ти декември е късно вече, та значи в последната събота на ноември.  Mr. Green
Загубих майка си на 25 ноември и вътрешно в себе си съм приела, че преди тази дата не слагам украсата. Тук-таме по нещо мъничко изваждам, но елхата и цялостната украса, преди това - не.

# 47
  • Мнения: 123
Аз бих украсила още ноември, обаче ще си дочакам началото на декември. Нашето семейство е с руска жилка и за това украсата остава до края на старата Нова година, тоест 13 януари.
Обожавам да украсявам и най -вече лампичките, като сложа лампичките вече идват празниците за мен Simple Smile Rolling Eyes
И ние така както една друга юзерка, купуваме по някаква нова играчка за всяка Нова година Simple Smile И елха много искам да сложа, но уви от 5 години насам минаваме без нея, вече имаме 7 котки и няма да опазим играчките.

# 48
  • Мнения: 3 976
И аз май ще изчакам началото на декември.

# 49
  • София
  • Мнения: 710
Започвам да украсявам след Никулден винаги. Дразни ме, че се украсява от ноември по магазини и т.н. Да не говорим, че тази година преди Хелоуин видях още #Cussing out
Така се губи смисъла, ефекта и въздействието на коледната украса като цяло Peace

# 50
  • Мнения: 9 464
Края на ноември, след 25-ти.
Тази вечер купих мандарини, аромата им ми въздейства и усетих коледните емоции. Laughing

# 51
  • Мнения: 69 125
Започвам да украсявам след Никулден винаги. Дразни ме, че се украсява от ноември по магазини и т.н. Да не говорим, че тази година преди Хелоуин видях още #Cussing out
Така се губи смисъла, ефекта и въздействието на коледната украса като цяло Peace

За мен е точно обратното-нищо не се губи, а ми е празнично с украсата. Наслаждавам се на очакването - магията за мен е точно в подготовката и очакването. Иначе Коледа е един ден-минава и заминава бързо.

Лично за мен губят тези, които украсяват на 24.12.....губят от магията Wink

# 52
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 067
Аз от вчера почнах-извадих си коледните чаши за чай и си купих такива и за кафе и вече две сутрини поред си пия кафето заредена с предколедно настроение Simple Smile Остава още веднъж да посетя Джъмбо да си взема едни нещица и лека-полека коледния дух ще се нанесе изцяло у дома.

# 53
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 395
Снощи украсихме Mr. Green По-точно детето. Laughing

Винаги в началото/средата на ноември вадим елхата и украсата, за да има време да им се нарадваме. За сметка на това още на първи/втори януари ги прибираме.

Вълшебството на коледните и новогодишните празници са в очакването Heart Eyes

Портокалите с карамфила го правих още като студентка. Само че набождах мандаринки и подменях, като се разваляха Peace

Тета Hug
мисля точно, като теб Peace
Аз започвам от другата седмица с украсата, че ми отнема няколко дена Crazy
Имам си специфични неща,на които да отделя повечко време.
Сплитам огромни гирлянди и ги украсявам...и куп други неща покрай елхата.
Взех един кипарис за балкона да украся, но ще купя е елха.
Лошото е, че вътре бързо ми опадват елхите и ще я слагам пак на балкона Grinning

# 54
  • Мнения: 69 125
Пъпи, аз съм виждала от твоята украса, ама няма да кажа къде smile3534

Тази година в какви цветове си я решила украсата?

# 55
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 395
А, Тета, радвам се Hug
Имам доста работа....като се замисля, а тази година имам и още идеи.
Да, позна ще сменям цветовете, не съвсем, но частично.. Wink

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз украсявам винаги по едно и също време - последния уикенд преди Никулден. Защото аз имам ИД на 05.12, детето на Никулден и искам да е украсено. Една година само украсих много рано - към втората половина на ноември и до Коледа вече ми беше втръснала украсата. Не беше добре.

# 57
  • Мнения: X
Започвам да украсявам след Никулден винаги. Дразни ме, че се украсява от ноември по магазини и т.н. Да не говорим, че тази година преди Хелоуин видях още #Cussing out
Така се губи смисъла, ефекта и въздействието на коледната украса като цяло Peace
Защо да се губи смисъла?     Thinking
И за мен магията на празника е в очакването, подготовката, настроението, което създава украсата, дребните детайли....Ако украся твърде късно, няма време за настройка и да се нарадваме.
Аз прибирам украсата веднага след Нова година, на 2-3 януари, след празника на Мен вече ми се губи смисъла от коледната украса.

# 58
  • Мнения: 69 125
Аз прибирам украсата веднага след Нова година, на 2-3 януари, след празника на Мен вече ми се губи смисъла от коледната украса.

И аз така...

# 59
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Здравейте, мами Grinning
И аз хоп-в темата - прекрасна, вълшебна  Heart Eyes
Нашето семейство украсява през първата събота на декември. През декември също има доста именни дни и настроението вече наистина е празнично  Tada

Общи условия

Активация на акаунт