Жълти есенни листа сбъдват ни една мечта – мами 35+

  • 43 189
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 7 147
И аз качих снимка в коледния албум и една в бебета 2016 Simple Smile Не знам какво е станало със снимките, но нали имаше проблем със сайта, може би е от там.
Понеже имам личен албум в Снимка.бг, вчера ми пратиха имейл, че ми се извиняват за причиненото неудобство и работят по въпроса за възстановяване на изчезналите снимки...

# 721
  • Мнения: 13 973
Много сте писали момичета, аз едва смогвам да ви прочета и май няма да взема отношение по повечето въпроси.
Ред, от бременността е течението, аз имах, но бях през цялото време на утрогестан.
И аз харесвам якета над коляното, важно е да топлят Simple Smile
Мимче, много интересно живеете  Hug

# 722
  • Мнения: 1 512
Добро утро!

Ели, много хубаво зимно кафе  Heart Eyes

Честит празник на всички настоящи, бивши и бъдещи студенти!   smile3529
Да си пожелаем нивото на българското образование да спре да се срива и децата ни да бъдат добре образовани млади надежди  Simple Smile

Хубави коледни снимки  Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 2 168
Добро утро, взимам кафенце, днес са вкъщи дребните, че мм рано на работа и не ми се разхожда два пъти до града.
Ели, щом помага бирата действай Simple Smile шегата настрана, дано по-леко да минава

Амини, не знам дали на другите им е интересно, аз се усещам, че ми тежат тия ангажименти и не мога да се зарадвам нещо, ама то и други причини май има, ще мине.

Уанче, леле, 16 дънки, аз имам по един и го износам до скъсване и тогава пак. Но го отчитам като грешка, защото докато си намеря после новите дънки си минава доста време.

Тите, мен ще ме е страх върху заледено езеро Simple Smile но е супер интересно да видиш как ловят риба сигурно

Лени, хубаво пожелание, честит празник и от мен

# 724
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Взимам си кафенце Simple Smile !
Ние днес сме цял в града. Първо ще мина през посолството ни, после ще се видя с приятелка и после сме на плуване. Имам цял сак с багаж с мен  Mr. Green .
Честит празник на всички млади и стари студенти като мен !

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 41 010
Привет!


Уанче,с кола ли се придвижвате?Леу обича ли да се вози?

Мимче,сигурно ти е трудоемко с децата..Ти си мама-герой! Hug.На обяд спят ли и двамата?А каката до колко е на у-ще?

# 726
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мистик и с кола и с гт.
Мимче и аз много ти се възхищавам  Hug !
Аз броя дните до 22 когато ще започне да се уголемява денят:)

# 727
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Мимче  Hug Да ти кажа,хич и не ти трябва друго основание за да ти е трудоемко,стига си трите дечурлига. Аз с едно съм в нервна криза много често,а и доста пъти немога да се организирам,а пък с три....
Ели,дано да отшуми тоя проблем при теб.!
Вчера детето взел фотоапарата и нарежда-Мамоо,баба каза да ме снимате и да ме направите на календар  hahaha
Та имахме една импровизиран фотосесия пред елхата,а той от 200снимки на 198 е със затворени очи от изкуствената му усмивка,а на другите 2 гледа лошо щото му казах по-добре да не се усмихва .
Сега ще ходя да взема бележка за детската градина,че трябва да му оправдая непускането.
Аз пък дрехи,които не съм носила една година,ги подарявам. Не пазя,само заемат място. И с вещите съм така. А мм е като плюшкин. Събира какви ли не ненужни нещ щото му били спомен или пък "все някога ще ми потрябват". И наистина често се налага,нещо което съм изхвърлила или подарила да ни потрябва,но все пак не притежаваме безумно скъпи уникати,че да неможем да ги купим ако след 5г ни потрябват Wink.Няма вариант при мен да се привържа към дрехи,вещи или дори къща,кола. Мога само към хора и животни.
Хахха,улях се за добро утро!

# 728
  • В градината...
  • Мнения: 15 932

Аз броя дните до 22 когато ще започне да се уголемява денят:)
и аз  Peace

Сутринта беше голям студ, както и снощи. Друга година не е било толкова студено преди нова година.
Аз за дрехите нямам мотивация, защото никой не ме вижда и няма смисъл да ги купувам. Скапано ми е и без това.
Виж, ако започна да имам много работа е друго нещо - тогава задължително саката, поличките, високите обувки  Naughty

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 41 010
Темата привършва...кой ще ни направи нова?

Шери?Заета си... Thinking Дано поне сте здрави!

Давайте предложения за заглавия Wink

# 730
  • Мнения: X
Привет!
Да ви кажа един просташки виц за празника Embarassed : За Деня на благодарността се пълни пуйка, за Никулден - шаран, а за 8-ми декември - студентка!  hahaha

И аз чакам да се уголеми деня. Зимата това ме мъчи повече от студа.
Уанче, вие виждате ли северното сияние или сте по на юг? Днес започва магнитна буря и може да се засили. Голяма мечта ми е да го зърна!!! Щъкала съм през цяла Норвегия чак до Шпицберген, но лятото. А сиянието си го гледам в тубата за сега  Mr. Green Сигурно е много красиво на живо!

Зази, браво на теб, много хубава инициатива!  Hug

Ели,
биричка му е майката  Mr. Green   beer Гледай да си поспиваш повече, когато имаш възможност!

Мария,
много хубаво правиш. И аз изхвърлих всичко старо, което не нося. Сега излезе една книга от една японка, не помня как се казва, която казва всеки ден да се изхвърля по 1 нещо, било то и много мъничко. Просто живеем във време, в което сме задръстени с непотребни неща, които само стоят и заемат място.

Мистик, ако няма желаещи, аз мога да направя темата.

# 731
  • Мнения: 39 671

Мария,[/b] много хубаво правиш. И аз изхвърлих всичко старо, което не нося. Сега излезе една книга от една японка, не помня как се казва, която казва всеки ден да се изхвърля по 1 нещо, било то и много мъничко. Просто живеем във време, в което сме задръстени с непотребни неща, които само стоят и заемат място.
 
Японката ме кефи. Живея в гарсониера и нямам много неща. Като изхвърля всичко, нещо казва ли за детето  Joy

# 732
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Сигме  hahaha

Ред много готин виц  Joy

Мистик заглавие викаш Simple Smile - Коледата наближава и с две чертички тя ни изненада; Дядо Коледа е на вратата и носи две чертички в торбата;

На мен ми е трудно от таблета пускането на тема, но ако няма кой ще пусна.

# 733
  • Мнения: X
Цитат
Като изхвърля всичко, нещо казва ли за детето  Joy
  Joy 

Аз почти направих темата, сега като стъпим на 50-та страница ще я пусна. Шери сигурно е заета.

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 41 010
Дайте анкета за заглавията на Ели  Peace Много са готини и двете Wink

Общи условия

Активация на акаунт