Жълти есенни листа сбъдват ни една мечта – мами 35+

  • 43 171
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 168
А, не ми се възхищавайте, моля, аз се възхищавам на хората дето и на работа цял ден ходят и после вечер готвят, чистят и се грижат за мъж, животинки и човечета, при мен май е някаква зимна депресия всяка година. Пък и честно дразни ме това коледно безумно пазаруване и приготвяне, имам чувството, че ще забравя нещо, няма да успея и тн. Затова си обичам Великдена аз от тези празници - там ми е едно светло и празнично и заради себе си приготвям и правя, а сега, защото всички така правят и очакват и т.н Дарето май писа нещо за празнуването...

Последна редакция: чт, 08 дек 2016, 12:46 от mimche

# 736
  • Мнения: X
Лейди, коя седмица си? Да те сложа ли в бременния списък?

# 737
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Мимче, аз от Никулден /който за мен не е никакъв празник/, си направих празник, просто защото не е Коледа или нещо голямо, ей така си създадох настроението.
Май от обикновените дни по-големи празници стават  Naughty
Аз забравих да разкажа, че бях купила и сухо мартрини, и зелени маслини за капак на вечерта, ама ги забравих в хладилника.

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Мимче,то и на мен нещо не ми е празнично...ядосват ме дреболии "уж" в работата ooooh! ама ще мине...
При вас семейно ли карате празниците?Т.е. както тук на Бъдни вечер и Коледа.Какви са традициите?

# 739
  • Мнения: X
Не знам как да я пусна тая анкета, пък и май време няма, затова си избрах едното заглавие на Ели  Mr. Green

Новата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=955837.new#new

Общи условия

Активация на акаунт