Тема Незабравима (Unutulmaz) 256 ,"Kara Ekmek"

  • 60 687
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 395
Нещо съвсем се скапа дизайна,по различен е от темите за туризъм,някой има ли обяснение за това?

Не знам дали е само спрямо туризма или и други теми, като например прием в 1 клас /всеки с проблемите се!/, но тук окончателно изчезна опцията за връщане към старата версия, вече не знам как да редактирам примерно и т.н.. Чета и пиша напосоки и каквото стане... Сега вече не съм сигурен тук дали да пиша за феодалните порядки, които въвежда МОН при приема в 1 клас или за веждите на Йози...Може би и за двете - една Незабравима Наредба №10...

# 706
# 707
  • София
  • Мнения: 1 395

Котка с абсолютно същия десен ми се мотае из къщи. Какви съвпадения само - риза като на Серхан и котка като на Йози!

# 708
  • Русе
  • Мнения: 2 324

Котка с абсолютно същия десен ми се мотае из къщи. Какви съвпадения само - риза като на Серхан и котка като на Йози!
hahaha hahaha hahaha
Аз не вярвам в съвпадения! Naughty

# 709
  • Мнения: 570
Все едно е архивирана тема ни,дори и снимка не мога да кача. Cry

# 710
  • Мнения: 3 203
Що така бе Наде  Thinking през новата или през старата версия  ThinkingДа пробваме клип  newsm78



така не става  ooooh!

https://www.vbox7.com/play:acb445dd

# 711
  • Русе
  • Мнения: 2 324
Все едно е архивирана тема ни,дори и снимка не мога да кача. Cry
И аз  така...Sad

# 712
# 713
# 714
# 715
# 716
# 717
  • София
  • Мнения: 1 395
Почивното дело - това е неговата сила и нашата слабост!

Абе в това архивно мазе, където ни набутаха, имам чувството, че вече нищо не мога да правя. То по-тясно и тъмно от моето собствено! А зазидаха и изхода към свободата /старата версия/! Като килия на Илия стана.

# 718
  • Русе
  • Мнения: 2 324


Не помня дали тази снимка е поствана... newsm78

# 719
  • София
  • Мнения: 1 395


Не помня дали тази снимка е поствана... newsm78

Не е поствана според мен, ама гледам на микрофона пише ЕТ. Батко да не станал ЕТ и да го интервюира мениджърката му собственоръчно с фирмен микрофон? Фона също е много добре подбран!

Общи условия

Активация на акаунт