Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 087 098
  • 36 877
  •   1
Отговори
# 17 250
  • Мнения: 4 478
Пиша от тел и ще ми е трудно подробно, ако междуврвменно не се влючи някой друг ще го направя,по-късно.
С две думи - това ще е война на живот и смърт две много добре въоръжени и мотивирани страни, като ние и Гърция ще сме първи сигурни страни.
Кюрдите ще хукнат насам, защото всички гранични с Турция страни имат кюрдски малцинства и са настръхнали срещу възможността за незвисима кюрдска държава.

# 17 251
  • България
  • Мнения: 6 225
Пиша от тел и ще ми е трудно подробно, ако междуврвменно не се влючи някой друг ще го направя,по-късно.
С две думи - това ще е война на живот и смърт две много добре въоръжени и мотивирани страни, като ние и Гърция ще сме първи сигурни страни.
Кюрдите ще хукнат насам, защото всички гранични с Турция страни имат кюрдски малцинства и са настръхнали срещу възможността за незвисима кюрдска държава.
  Пепел ти на езика.
Още едни, които ще искат да цепят от нас  Stop.

# 17 252
  • Мнения: 8 567
След пет дни може да се очаква всичко, война също:

https://www.vesti.bg/sviat/blizak-iztok-i-afrika/sled-5-dni-mozh … na-syshto-6074045

ПП. Между другото, кюрдите, доколкото съм чувала, ни симпатизират заради 5-те века турско робство и може и да сме привлекателна за тях дестинация, ако решат да бягат нанякъде.

В Турция кюрдите са над 20 милиона.

Последна редакция: чт, 21 сеп 2017, 15:53 от нова

# 17 253
  • Мнения: X
Истерясали женоря сте тук, дето не искате разнообразие без да знаете какво изпускате  Mr. Green

https://www.blitz.bg/kriminalni/migrant-iznasili-s-ezik-i-ograbi … a_news545039.html

# 17 254
  • Мнения: 7 519
Как няма да приемат Европа като свой дом, живеят като у тях си,  държат се като у тях си и се чувстват като у тях си. Ако това е целта - постигната е. Само местните малко цакат работата, ако недоволстват, явно ще търсят начини да им се запушат устите.

Има и такива мюсюлмани, но те са малцинство, но все пак ги има.

# 17 255
  • Мнения: 5 500
Пиша от тел и ще ми е трудно подробно, ако междуврвменно не се влючи някой друг ще го направя,по-късно.
С две думи - това ще е война на живот и смърт две много добре въоръжени и мотивирани страни, като ние и Гърция ще сме първи сигурни страни.
Кюрдите ще хукнат насам, защото всички гранични с Турция страни имат кюрдски малцинства и са настръхнали срещу възможността за незвисима кюрдска държава.
  Пепел ти на езика.
Още едни, които ще искат да цепят от нас  Stop.
Ердо още преди 2-3 години си изтегли населението към нас,а надолу останаха кюрдите.Аз си представям обратния сценарии,турци спасяващи се в Бг.
И в двата случая не е честно малка България да плаща цената за независимостта на Кюрдистан.
––
Четох скоро че кюрдите прочистват от други мюслита  в Сирия
Скрит текст:
След като американската администрация не успя да спечели необходимите си територии с т.нар. бунтовници, които тя смяташе, че ще повлече мнозинството сунити и ще използва сектарианските разделения в Сирия, тя превключи на план „Б” – използване на следващия етнически фактор, т.е. кюрдите. Кюрдите са само 9% от населението на Сирия, но използвайки за пореден път оправданието „ИДИЛ”, те завладяха близо една четвърт от страната, а имат апетит и за повече. В териториите,  оцветени в жълто,  самите кюрди са малцинство и представляват едва 30% от населението. Американците залагат поредната бомба, на една нестабилна държава, в която всеки момент може да избухнат етнически конфликти. Нито арабите, нито асирийците (християните) ще искат да живеят под кюрдски контрол. В тази ситуация кюрдите и САЩ имат две опции: или да изгонят 70% от населението, както го правят в Ракка, където се гони арабското население целенасочено, като ИДИЛ отдавна не е в града, или да накарат насила останалите етнически и религиозни групи да живеят под кюрдски, а оттам под американски контрол.  
цялата статия е интересна,с карти
https://misal.bg/about-syria-in-pictures/

# 17 256
  • Мнения: 5 500
Бюрократите от ЕС направо са откачили!
Повечето мюсюлмански мигранти в рамките на Европейския съюз имат силна връзка с европейската общност, вярват в демократичните институции и приемат Европа като свой нов дом, въпреки наличието на дискриминация на расова окснова. Това се посочва в доклада на Агенция на Европейския съюз за основните права.
От ТУК
Интересно обобщение  Crazy на фона на това:
Утопията „интегриране“ на мюсюлманите се превръща в дезинтеграция
Шокиращите резултати от ексклузивно изследване на Ipr Marketing сред мюсюлманите имигранти в Италия, на практика доказва, че интегрирането им е невъзможно, при това – основно, защото е нежелано от самите тях.
http://free-bg.net/index.php/2015-10-20-19-40-46/2963-italy-muslims

# 17 257
  • Мнения: 2 143
Кюрдите ще хукнат насам, защото всички гранични с Турция страни имат кюрдски малцинства и са настръхнали срещу възможността за незвисима кюрдска държава.
Малко вероятно заради трудното изпълнение, но да, възможен сценарий.

# 17 258
  • Мнения: 5 500
Мамините златни са на първия ред,с букетчета,както си трябва за предизборна среща с новия електорат.
Плакатите с ръчичките са  Rolling Eyes
http://www.dnevnik.bg/photos/2017/09/20/3045691_snimka_na_denia_ … ichame_te_merkel/
Скрит текст:
Сирийски бежанци развяха необичаен плакат на предизборен митинг на германския канцлер Ангела Меркел в Шверин, Северен Рейн-Вестфалия. "Обичаме те," пише под лика на Меркел. "Искаме да учим, работим и живеем."Само преди седмица сирийски бежанец отправи същото послание до Меркел в ефира на телевизионно предаване, добавяйки, че най-вероятно жена му ще гледа. "Сигурна съм, че ще разбере," каза канцлерът.

# 17 259
  • Мнения: X
Мамините златни са на първия ред,с букетчета,както си трябва за предизборна среща с новия електорат.
Плакатите с ръчичките са  Rolling Eyes
http://www.dnevnik.bg/photos/2017/09/20/3045691_snimka_na_denia_ … ichame_te_merkel/
Скрит текст:
Сирийски бежанци развяха необичаен плакат на предизборен митинг на германския канцлер Ангела Меркел в Шверин, Северен Рейн-Вестфалия. "Обичаме те," пише под лика на Меркел. "Искаме да учим, работим и живеем."Само преди седмица сирийски бежанец отправи същото послание до Меркел в ефира на телевизионно предаване, добавяйки, че най-вероятно жена му ще гледа. "Сигурна съм, че ще разбере," каза канцлерът.


Това не е ли антиреклама на Мути?

# 17 260
  • Мнения: 5 500
Това не е ли антиреклама на Мути?
Не знам,не е лесно когато толкова хора ти се обясняват в любов  Mr. Green Laughing

# 17 261
  • Мнения: X
Зависи какви хора (да ползваме разширената дефиниция, ОК) се обясняват в любов.

# 17 262
  • Мнения: 14 659
На плаката пипната да изглежда с 30год.по-млада.Даже толкова красива никога не е била тази скочубра.Не мога да разбера тя защо непрекъснато си държи ръцете в тази позиция?Като гледам на всичките и предизборни плакати... Rolling Eyesна мен лично ми прилича на вагина.

# 17 263
  • Мнения: 1 701
Мартин Шулц рИве, че Шрьодер му саботира изборите.
Шрьодер представи любовницата си Ким- южнокорейка, още женена с дете. Взела 180 342 евро пари от немските данъкоплатци, уж да прави реклама на областта Nordrhein-Westfalen, където партияна на Шрьодер и Шулц регираше. Сега за първи път от десетилетия преди няколко месеца партията на Меркел взе властта.

http://www.bild.de/politik/inland/gerhard-schroeder/aerger-fuer- … 6,la=de.bild.html

# 17 264
  • Мнения: 15 960
Ау, бившата му сякаш е Макронката на младини. Тия па западняци големи любовчии.

Общи условия

Активация на акаунт