Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 087 210
  • 36 877
  •   2
Отговори
# 13 995
  • Мнения: 2 143
Щом не искаш някой в дома си, значи го мразиш.
Подобно мислене е по-скоро присъщо на Арабския свят. Знаеш ли коя е най-голямата обида за един арабин?

# 13 996
  • Мнения: X
Именно. Това е вашата теза. Цивилизованият човек може просто да не желае контакт с комарите и мухите, без да ги мрази.

# 13 997
  • Мнения: 2 143
Цивилизованият човек може просто да не желае контакт с комарите и мухите, без да ги мрази.
А парадокса виждаш ли? Joy

# 13 998
  • Мнения: 15 960
Щом не искаш някой в дома си, значи го мразиш.
Подобно мислене е по-скоро присъщо на Арабския свят. Знаеш ли коя е най-голямата обида за един арабин?
Не, кажи ни.

# 13 999
  • Мнения: 2 143
Секунда да само да видя дали Сапфирчето е осъзнала non sense - са

# 14 000
  • Мнения: X
Секунда да само да видя дали Сапфирчето е осъзнала non sense - са

 Какъв е тоя спам? Ако имаш нещо да казваш го казвай, какви са тия увъртания и разводняване?

# 14 001
  • Мнения: 15 960
Хайде, че нямам търпение да се образовам относно арабите какво им харесва и какво не.

# 14 002
  • София
  • Мнения: 3 432
Назгюл се изживява като някакъв авторитет, който поучава безпросветните.  Не ми пука какво обижда араби на, няма да му влизам в дома и да му сядам на трапезата Wink
Назгюл, спести ни тази порция поучения. 

# 14 003
  • Мнения: 10 073
Хайде, че нямам търпение да се образовам относно арабите какво им харесва и какво не.
Не харесват нас и никой не им забранява да го казват, за разлика от нас.
Пък Назгюлчо го чакам да измъдри какво обижда правоверните.

# 14 004
  • София
  • Мнения: 3 432
Допуснала ли съм ги? Без отвлечени понятия.

# 14 005
  • Мнения: 2 420
Скрит текст:
И Хитлер далеч не е бил здрав психически, какво е оправданието на народа?
Според мен само, ако отначалото се опълчат хората има някакъв шанс. Колкото време минава, толкова по-силни стават и тогава само с външна помощ става.
И при Хитлер са се опълчвали много хора, например бялата роза, Ханс и Софи Шол.
https://bg.wikipedia.org/wiki/Бялата_роза
мнозинството не са се опълчили! И днес много от тях се мислят за по висши същества, сравнявайки себе си с други раси, националности и т.н.
Сега е много по-добре и са много по-либерални, принудиха ги.
Ако беше посетила Германия през 90-те години, тогава щеше да усетиш тръпката. Третираха ни не като втора ръка хора, ами направо като гниди.  Peace
Не са по-либерални в мисленето си! Това, че се прикриват по добре, ги прави да изглеждат такива, но са си същите нацисти както преди 90-те, така и днес. Разликата е, че се научиха да прикриват. IMHO

права си бейби,и  като не внимават се изпускат , а унтершихта- продавачки и всякаква нискоквалифицирана сган дори открито се държи ксенофобски

# 14 006
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 506
Аз смятам, че участието на Назгул е важно по някакъв начин за темата, както дори Роузи. Дори да са опозиционни, мненията са ми интересни.
Да, допуснали сме ги  до дома си и до софрата си.
Липсва ми само Мишелчето.

# 14 007
  • Мнения: 2 143
Допуснала ли съм ги? Без отвлечени понятия.
Това е добро! Печелиш червена точка за досетливост.
Не! Не си, права си, грешно се изразих! Други се грижат за това. И ще си спестя остатъка от коментара.

# 14 008
  • Мнения: X
Допуснала ли съм ги? Без отвлечени понятия.
Това е добро! Печелиш червена точка за досетливост.
Не! Не си, права си, грешно се изразих! Други се грижат за това. И ще си спестя остатъка от коментара.

 Убедена съм, че и ти не знаеш какво искаш да кажеш  Laughing Толкова празни приказки и спам в темата от никой друг потребител не идва, освен от теб. Напълно лишени от смисъл разтегливи локуми без информационна стойност.

# 14 009
  • Мнения: 31 906
Хайде, че нямам търпение да се образовам относно арабите какво им харесва и какво не.

Абе какво ни дреме мюслитата от какво се обиждат. Като се обиждат, да стоят в техните си държави. Те са тези, които трябва да се интересуват от какво европейците се обиждат и как трябва да се държат в нормална държава. Но какво да очакваш от примати. Нищо хубаво.

Аз смятам, че участието на Назгул е важно по някакъв начин за темата, както дори Роузи. Дори да са опозиционни, мненията са ми интересни.
Да, допуснали сме ги  до дома си и до софрата си.
Липсва ми само Мишелчето.

Е кое му е полезното. Хора като Назгюл и Роузи, които защитават престъпници, говори, че те са като тях.
Когато има атентати и разни инцеденти си мълчат /убедена съм, че се кефят/, но ако някой се изкаже лошо за орките - припкат чат пат да ги защитават.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт