VIP Brother 2016 - тема 10

  • 353 117
  • 3 402
  •   1
Отговори
# 3 345
  • Мнения: 4 936
е как така са се 'венчали спонтанно в Барселона' Нали нямат брак?

# 3 346
  • Мнения: 5 462
е как така са се 'венчали спонтанно в Барселона' Нали нямат брак?
hahaha hahaha hahaha hahaha
Ти се съмняваш , че Иринито няма да се добетонира с брак ли ?Бракува ли са се , естествено . Mr. Green Mr. Green
 hahaha Joy

# 3 347
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Нали го коментирахме по време на формата?

Де факто, нямат сключен брак. Имало е някаква церемония, която не е официален брак.

Като всички начинания на Тенчева: един голяяяяяяяяяям балон с въздух.  smile3502

Чудят се вече как да занимават хората със себе си.  ooooh!

Новина за друга звИздЪ от ВИП Брадър /и не само оттам/:

Венета Райкова става водеща на ново предаване


http://life.dir.bg/news.php?id=25867864

Последна редакция: вт, 06 юни 2017, 14:08 от smileys

# 3 348
  • Мнения: 2 727
Аз се възмутих от Деси, искала да разкара малкото си кученце, защото се изпикало на леглото?!
Не знам дали е вярно, но във фейса едва ли не го предлагала да го взимат, нямам фейсбук и не мога да съм сигурна. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 3 349
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 581
Дочух и аз нещо такова. Щяло да бъде само от Миски и Мистъри, тип "Островът на изкушението"  ooooh!
В Сърбия има такова реалити - нисши организми в къща с неограничен алкохол, казва се Двойки (Parovi). В него участва и Светлана Василева, може от там да им е дошла идеята  Laughing Предполагам обаче, че няма да си позволят бруталността на сърбите, а би било забавно да видим разни елементи колко струват  Laughing

Скрит текст:


# 3 350
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Предполагам обаче, че няма да си позволят бруталността на сърбите, а би било забавно да видим разни елементи колко струват  Laughing

При нас най-важното е как се карат за боб и леща. На това разчитат вече колко години и всеки път имат аудитория..

# 3 351
  • Мнения: 14 635
Ще трябва да го излъчват след 23ч.

# 3 352
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Предпочитам нашите разправии за боб и леща пред сръбските тъпотии.  Crossing Arms Ама вкусове всякакви.  Sunglasses

а би било забавно да видим разни елементи колко струват  Laughing


Виждат се достатъчно добре, само да има човек очи да ги види - доказано от практиката.  Wink

# 3 353
  • Мнения: 6 604
Ха, ха. Сръбските "дами" по- яки и по- високи от мъжете им. А двамата дето танцуваха пред огледалото? hahaha Скъса се мацката да им се бута в ръцете, но онези много заети да си гледат отраженията. Каква е идеята на кълченето пред огледалото?
Дано ни спестят подобни сцени.  Голяма скука ще е .

# 3 354
  • Мнения: 4 184
Такива глупости не ми се гледат. Ще пропусна.

# 3 355
  • Мнения: 3 949
Тея сръбкините какви телеса са извадили  Mr. Green
А то от българските миски те повечето са участвали, ще викнат сега някакви долнопробни, които никой не е чувал и ще стане разврат  Sick

# 3 356
  • Варна
  • Мнения: 17 962

А то от българските миски те повечето са участвали, ще викнат сега някакви долнопробни, които никой не е чувал и ще стане разврат  Sick

Едва ли, от мъжката част ще поканят сигурно разни метро и хомосексуални, така че все пак отново основна тема ще са боба, лещата и кой ми скри цигарите.. Laughing

# 3 357
  • София
  • Мнения: 22 767
В следващият Вип Брадър ще участват доста плеймейтки.

Последна редакция: нд, 11 юни 2017, 13:15 от Amiamo

# 3 358
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В следващият Вип Брадър ще участват доста пеймейтки.

Кои са тези? Които пеят ли?  Wink Peace

# 3 359
  • София
  • Мнения: 22 767
Не знам кои са....четох някъде, че плеймейтки ще участват...

Общи условия

Активация на акаунт