VIP Brother 2016 - тема 10

  • 353 118
  • 3 402
  •   1
Отговори
# 3 360
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не знам кои са....четох някъде, че плеймейтки ще участват...

Нееееееееее, не ме разбра.  Peace Изпуснала си "л" в горния пост и се разсмях.  Peace

В следващият Вип Брадър ще участват доста пеймейтки.

# 3 361
  • София
  • Мнения: 22 768
Не знам кои са....четох някъде, че плеймейтки ще участват...

Нееееееееее, не ме разбра.  Peace Изпуснала си "л" в горния пост и се разсмях.  Peace

В следващият Вип Брадър ще участват доста пеймейтки.



Не знаех, че това е от огромно значение в темата. Случва се като бързаш и пишеш.

# 3 362
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Не знаех, че това е от огромно значение в темата. Случва се като бързаш и пишеш.



Разбира се.  Simple Smile

# 3 363
  • Варна
  • Мнения: 17 962
По-скоро идва от английски - pay, a не от пея.

# 3 364
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Еееееееееех, лошо е /по-скоро, тъжно/, когато човек няма чувство за хумор.  Sad Peace

# 3 365
  • Мнения: 14 966
Аз пък ще го гледам , напук на участниците. Може пък да се получи някакъв шедьовър.
Къде другаде да вляза в такава среда, ако не, чрез Вип-а Mr. Green
А и с вас ми е интересно , понякога коментарите на съфорумките са много по-ценни от самия формат.
Да започва по-скоро , ако щЕ и Mr. Green с уродливи форми на живот. Peace

# 3 366
  • Мнения: 5 442
Случайно попаднах на поучениеята на Ириниту за това как в австрия хората са почтени и велики, а българският народ е народ от простаци...На това учи децата си- па макар и за гей парада...
https://www.facebook.com/sling.slingi?fref=ts

# 3 367
  • София
  • Мнения: 5 712
Е, не е излъгала, де! Така си е!  Rolling Eyes
Никак не ми е симпатична и с изненада открих, че съм съгласна поне с едно нещо, което е казала!  Wink

# 3 368
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Бонка е при Гала.

# 3 369
# 3 370
  • София
  • Мнения: 22 954
За Гери Малкоданска, 100 кила и Мария също четох. Звездите от естрадата мисля, че ще са ми много скучни.  Rolling Eyes

# 3 371
  • Мнения: 14 635
Взех от темата за черешката на тортата и тази информация.Изглежда,който готви там,после влиза в къщата.
http://www.struma.com/lyubopitno/cash-312-a-baceva-ce-za-312-ani … -kushtata_119550/

# 3 372
  • София
  • Мнения: 1 223
Сашка в "черешката" каза, че заради клаустрофобията не е приемала да участва в ББ  Confused

# 3 373
  • Мнения: 7 848
На мен би ми била интересна Сашка. Предпочитам нейната "лудост", пред разните му там плейметки, златки, моделки.  Нали на някакви такива щеше да залага тази година Тупарев.

# 3 374
  • sofia
  • Мнения: 3 706
О и аз съм фен на Сашка! Много колоритна и натурална личност. Тя и Денди са ми любимите родни ексцентрици!
Като говорим за бивши и бъдещи участници, някой гледа ли включването на Жени Калканджиева, в репортаж от Слънчев Бряг? Темата-алкохолните турове. Е, съвсем на място. hahaha
Та, Женята, на фона на кълчещи се на подиум девойки, изказа мнение в защита на алкохола и купоните. Но да са на ниво, а не с някакви там бедняци. Не мога да го пресъздава, но доста снобско прозвуча, а тя очевидно бе на градус.

Общи условия

Активация на акаунт