Ски сезон в Пампорово 2017/2018

  • 30 568
  • 144
  •   1
Отговори
# 15
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Гледам уебкамерите - Пампорово има сняг и машини минават. Обаче не са обявили сезона да е открит. Дали уикенда ще има пуснати лифтове?
Официалното откриване на ски сезона в Пампорово е на 10-ти декември.
http://www.sportal.bg/news.php?news=636795

# 16
  • Мнения: 943
Гледам уебкамерите - Пампорово има сняг и машини минават. Обаче не са обявили сезона да е открит. Дали уикенда ще има пуснати лифтове?
На Пампорово съм.Хотелите са празни.Утре ще видя пистите.Сезона започва от тази събота.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 23 801
Ние ходихме на Узана Simple Smile Тази събота обаче сме на Пампорово Simple Smile Сега решаваме дали за двата дни или само за единия Simple Smile
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15338642_102112180 … d&oe=58F24E44

# 18
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Страхотно снежно настроение, Янтра! Да разкажете после как е било на Пампорово Hug

# 19
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Безплатен лифт на 10 декември за старта на сезона
За първи път се въвежда семейна карта.

https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/5913990

# 20
  • Мнения: 943
Видях сезона тръгна лифта работи пистите са подготвени където има сняг.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 23 801
Вчера бяхме. Първо впечатление - навалица, навалица, навалица, защото е безплатно. И ние в навалицата Simple SmileSimple SmileSimple Smile Грандиозни опашки на Стойките и на Малина.

Пистите бяха добре подготвени.

# 22
  • Мнения: 356
Здравейте,
Първа година ще сме с деца на 8 г. /кара ски усилено от 6 годишен/ и на 4 г. /тази ще се учи/. Гледаме за хотел Камелия да резервираме, има ли отзиви?

# 23
  • Мнения: 79
Здравейте!

Някой с впечатления от х-л Финландия, обмисляме за Новогодишните празници да посетим Пампорово.
Да препоръчате хотел, който да е топъл и на приемливи цени?

# 24
  • Мнения: 1 132
Здравейте,
Първа година ще сме с деца на 8 г. /кара ски усилено от 6 годишен/ и на 4 г. /тази ще се учи/. Гледаме за хотел Камелия да резервираме, има ли отзиви?
ОО, и ние искахме за Камелия за февруари и места няма . От приятелка , която е по удобствата знам, че "хотела е четири звезди, но отговаря за пет, всичко е на ниво" Peace

# 25
  • UK
  • Мнения: 958
Здравейте, тази година с компания ще ходим на ски, ще отседнем в апартаментския комплекс 'Замъкът'. Мнения за комплекса някой да има? Аз имам спомен, че е близо до едната лифт станция, ама не съм на 100% сигурна.
Още нещо, трима от компанията са мераклии да се учат да карат сноуборд, мнение за добър учител на някакви по-прилични цени може ли някой да даде?

# 26
  • До морето
  • Мнения: 7 130
Здравейте,
Първа година ще сме с деца на 8 г. /кара ски усилено от 6 годишен/ и на 4 г. /тази ще се учи/. Гледаме за хотел Камелия да резервираме, има ли отзиви?
ОО, и ние искахме за Камелия за февруари и места няма . От приятелка , която е по удобствата знам, че "хотела е четири звезди, но отговаря за пет, всичко е на ниво" Peace

Аз пък съм разочарована от хотел Камелия. Няколко години подред бяхме там - почнаха силно, направиха име и от тогава всяка година става по- зле! Ресторанта не отговаря на капацитета на хотела, ужасна бутаница, хранене на смени. Разни сервитьорчета само те дебнат и всеки пита платихте ли за това, платихте ли за онова, чувствах се като престъпник. Отделно храната е меко казано ужасна. Никакво разнообразие, вкус тоже. От СПА- то нямаш право да излизаш, дори и до тоалетна, а си излязъл, а си изгорял. Едно момиченце стои на вратата и тропа с краче " Трябва да платите пак!" -пълно безумие. Хавлиите се плащат, забележете, не е депозит, а такса! И един куп други такива тъпотии, които измислят от година на година. Да не говорим, че последният път имаше и поне 200 кашлящи и кихащи деца в ресторанта, накрая само слизах да взема 1 супа и хранех детето горе ( за болните хотелът няма вина, само го споменавам като добавка за ужасния престой).

Последна редакция: пн, 26 дек 2016, 23:45 от Mariposa_Malva

# 27
  • Мнения: 539
Мога да дам отзиви за хотел Forest Nook. Лично аз повече няма да стъпя в този хотел. Претенциите ми не са големи. Сравнявам го с хотелите ,в които сме били в Пампорово. Били сме в Камелия , в Орфей, в Стрийм резорт,и Елина палас. Форест е на последно място в тази класация.

# 28
  • Мнения: 1
Здравейте!Търсим ски-писта която да е в радиус 50-100 км около Калофер.Да има леглова база,ски учител и достъпни цени./Автора да ме извини,че е извън темата/

# 29
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Здравейте!Търсим ски-писта която да е в радиус 50-100 км около Калофер.Да има леглова база,ски учител и достъпни цени./Автора да ме извини,че е извън темата/
В близост се сещам само за Узана - над Габрово, потърсете в нета подробности.

Общи условия

Активация на акаунт