Ски сезон в Пампорово 2017/2018

  • 30 539
  • 144
  •   1
Отговори
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Няма тема за този сезон, позволих си да отворя такава с първи въпрос - мнения за апартаменти Невада (близо са до ски-станция Студенец). Някой бил ли е - какви са условията (топло, удобно ...)

Последна редакция: ср, 25 окт 2017, 10:06 от Редактор*

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
Официално са обявили, че Чепеларе - Мечи чал и Пампорово ще се ползват с една лифт карта. http://www.marica.bg/%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%BE% … 2-news584438.html

# 2
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Само да има сняг, жимот и здраве сме там ваканцията bouquet

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
Само да има сняг, жимот и здраве сме там ваканцията bouquet
Какво общо има снега? Simple Smile Те си правят изкуствен само да застуди Simple Smile

# 4
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Е да, ако не се застуди, и изкуствен няма да има. На себе си пожелавам естествен сняг, не съм скиорка и искам да си газя между боровете докато остатъкът от домочадието кара Peace

Относно хотели не мога да давам мнение, тъй като пътуваме от Смолян всеки ден, там сме си вкъщи Simple Smile

Последна редакция: пт, 18 ное 2016, 17:57 от Mooimeiske

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
Дааа, хубаво си е и естествен сняг. Най-малкото е странно усещането на +15 градуса се возиш на лифта, около теб птички пеят и с ръкавици ти е горещо. А ръкавиците не се свалят защото като паднеш и кристалчетата лед на изкуствения сняг ти свалят кожата.

# 6
  • София
  • Мнения: 727
Ние ще бъдем в Пампорово между Коледа и Нова година, много ми се иска и на мен да има сняг по това време  Grinning
За апартаменти Невада не мога да съм от полза, за съжаление... Ние за втора поредна година ще сме в хотл Елина.

# 7
  • Мнения: 430
Здравйете, ние също планираме кратък отдих между Коледа и Нова година, интересуват ме отзиви за хотел Кооп Рожен - най-вече топло ли е, храната как е, цените? Иначе хотелът е нов от м.г. и по отношение на база и място е плюс. Благодаря предварително.

# 8
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Ние за втора поредна година ще сме в хотл Елина.
А бихте ли споделили на какво разстояние е от ски пистите "Елина"? Какви са цените и има ли оферти с изхранване. Благодаря!

# 9
  • София
  • Мнения: 727
Има оферти с изхранване, може да разгледате по агенциите. Ние го закупуваме чрез Ник травел, но го предлагат и от други агенции. Намира се на около 10 минути пеша от първа станция на лифта. Ние си държим ските на гардероб и вървим пеш от хотела до там.

# 10
  • все тук
  • Мнения: 1 716
В крайна сметка отново заложихме на "Дафовска" - трета поредна година, но наистина съм доволна от всичко в хотела. А малко сервизна информация - в "Елина" и м "Екстрийм" запериода от 4. до 8. февруари (цимната ваканция) няма свободни места.

# 11
  • Мнения: 30
Днес с моят приятел си запазихме почивка в Перелик Палас,Стойките. Това е на 7-8 минутки с кола от Пампорово. Хотелчето изглежда доста добре,има закуска,вечеря и СПА зона. Преди две години бяхме в хотел Пампорово,но не останахме особенно очаровани. Confused newsm78

# 12
  • Мнения: 68
Скрит текст:
Няма тема за този сезон, позволих си да отворя такава с първи въпрос - мнения за апартаменти Невада (близо са до ски-станция Студенец). Някой бил ли е - какви са условията (топло, удобно ...)

Аз съм била в този хотел преди 3 или 4 години. Беше новичко, много приятно. Много топло. Имахме включено меню, което можеше да се иска повече, но ако не сте много претенциозни си е супер. Близо е до пистите. Ако има сняг се спускахме между дърветата (беше се оформила пътечка) и излизаш на пистата, най-долната станция и оттам нагоре. Може и да вървиш пеша. Ако няма сняг, трябва да вървиш нагоре по баира. Миналата година моя приятелка беше там. Каза че не се е променило и даже пътечката от хотела към пистата била по-лесна (преди малко се буташе по средата).

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
Гледам уебкамерите - Пампорово има сняг и машини минават. Обаче не са обявили сезона да е открит. Дали уикенда ще има пуснати лифтове?

# 14
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Охо, супер изглежда! Нека валиии newsm44 newsm44 За мен снегът е като опрощение angel008

Общи условия

Активация на акаунт