ITV Partner/Булсатком - недостатъци (предимства) преk

  • 79 596
  • 132
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 10 858
Да попитам нещо - ITV Partner включват ли в каналите си MTV?

# 76
  • Мнения: 1 413
Мисля, че нямат МТВ освен ако не е в някой от допълнит. пакети. Виж на сайта, на цени има пакетите с представяне.

М фейс, не режат кабела, а подаването се прекъсва автоматично щом изтече платения период - машини, какво да ги правиш, така са програмирани.

Диема екстра не съществува от септември - спряна е, мачовете са прехвърлени по другите диеми - нова програмна схема и липса на интерес.
Работя в сферата.

# 77
  • Мнения: 1 906
Родителите ми са с Булсатком и нямат никакви забележки  Peace .
В нас пък сме на ITV. Относно качеството нямам забележки, но от обслужването има  ooooh!, какво още да се желае. Пък и с приемника от време на врме има проблеми, а от фирмата ни казаха, че трябва да го подменим, но за наша сметка  #2gunfire .
Таксата на Булсатком е по-ниска от тази на ITV.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 2 942
При нас дойдоха от Булсат, огледаха и си заминиха. Ние сме северно изложение, имало проблем не ставало. Дори не се качиха на покрива да огледат...Помотаха се и си заминиха.
Дали е възможно да бъдем свързани или тия "раболиви" служители са прави?

# 79
  • Мнения: 2 891
Чудно е, че не са те питали предварително за изложението. трябва да имаш южно, защото натам е сателита. Не знам какви са изискванията за ITV.

# 80
  • Мнения: 2 100
И ние сега се огледахме за кабеларки. От всичко дето ни казаха си направихме следните изводи:
За да си сложиш кабеларка тя трябва да е цифрова и пак като ITV и BULSAT трябва да плащаш за приемник.
С тази цифрова телевизия пак не може да се пуснат 2 ТВ.
Цената, която ни казаха само за прекарване е 140 лв  #Crazy
Ако се наложи да се местиш(щото на нас това ще ни се случи живот и здраве до няколко месеца), няма гаранция, че там имат мрежа и ще трябва да се търси пак друг оператор.

Затова се спряме на варианта или BULSAT или ITV. Но ITV искат много парички и имат някакви странни пакети, в които (давам просто пример) спортни телевизии са в комплект с музикалната ПЛАНЕТА  newsm78. В момента BULSAT имат промоция - договор за година и половина, заплащаш 25лв включване и всичко, но ползваш техниката под наем. Това ни хареса, тъй като не трябва да се ръсиш веднага с много пари, а и като се изместим, грабваме си антенката под ръка и ааайде. Ако сме доволни след този срок ще дозаплатим оборудването, а ако не-връщаме го Wink Да, няма фоскалайф и няма да го прекарват много ясно (ITV са се подсигурили - това даже е едно от нещата, посочени като предимство в техния сайт Wink ), но ще го прежалим  Peace

А между другото се оказва, че всички абонати на кабеларки ще трябва след време да си закупят цифровите приемници. Надявам се да има преференции за абонатите, за да не си изгубят клиентите.

# 81
  • София
  • Мнения: 2 864
чета темата тъй като и аз се ослушвам
от Булсат-а ми казаха да паса, защото съм със североизточно изложение /изтока ми е калкан/
ако съм искала - на покрива или при съсъдите антената  Twisted Evil
и при много силен дъжд маааалко се разваляла картината
отидох при Партнер и ми казаха, че могат да дойдат да пробват и огледат срещу 20 лв
така и ще сторя
като си пусна цифрова тв ще се похваля  Laughing

# 82
  • Мнения: 2 100
Ние си прекарахме днес БУЛСАТ, окастриха дървото пред нас  Blush, тъй като пречеше. И на нас ни казаха, че ако не стане или при съседите горе или на покрива, но при нас нито един вариант не става, тъй че се постараха момчетата Simple Smile Качеството е добро, ще гледаме гратис месец и половина всички канали  Mr. Green
И да, трябва им южно или юго-някакво изложение  Rolling Eyes

Абе след като няколко дни гледахме на стайна антена, каквото и да бяхме си прекарали все много по добре  Mr. Green

# 83
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Е, ние като си имаме чист юг, защо не искаха?! Много кабел щяло да отиде, ТВ е в северната стая. Според мен са се "поояли", ако таксата или там каквото се води си беше 400лв. щяха да се постараят яко.
Сега си гледат със стайна антена и то черно-бяло се вижда.

# 84
  • Мнения: 2 100
Е, ние като си имаме чист юг, защо не искаха?! Много кабел щяло да отиде, ТВ е в северната стая. Според мен са се "поояли", ако таксата или там каквото се води си беше 400лв. щяха да се постараят яко.
Сега си гледат със стайна антена и то черно-бяло се вижда.

Това за ITV ли се отнася?

# 85
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Тях още не съм ги търсила, но май да.

# 86
  • София
  • Мнения: 10 858
Ние нямаме южно изложение и от ITV качиха антената на покрива.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 283
И ние сега се огледахме за кабеларки. От всичко дето ни казаха си направихме следните изводи:
За да си сложиш кабеларка тя трябва да е цифрова и пак като ITV и BULSAT трябва да плащаш за приемник.
С тази цифрова телевизия пак не може да се пуснат 2 ТВ.
Цената, която ни казаха само за прекарване е 140 лв  #Crazy
Ако се наложи да се местиш(щото на нас това ще ни се случи живот и здраве до няколко месеца), няма гаранция, че там имат мрежа и ще трябва да се търси пак друг оператор.

Затова се спряме на варианта или BULSAT или ITV. Но ITV искат много парички и имат някакви странни пакети, в които (давам просто пример) спортни телевизии са в комплект с музикалната ПЛАНЕТА  newsm78. В момента BULSAT имат промоция - договор за година и половина, заплащаш 25лв включване и всичко, но ползваш техниката под наем. Това ни хареса, тъй като не трябва да се ръсиш веднага с много пари, а и като се изместим, грабваме си антенката под ръка и ааайде. Ако сме доволни след този срок ще дозаплатим оборудването, а ако не-връщаме го Wink Да, няма фоскалайф и няма да го прекарват много ясно (ITV са се подсигурили - това даже е едно от нещата, посочени като предимство в техния сайт Wink ), но ще го прежалим  Peace

А между другото се оказва, че всички абонати на кабеларки ще трябва след време да си закупят цифровите приемници. Надявам се да има преференции за абонатите, за да не си изгубят клиентите.

Мисля, че грешиш. Имам приятели абонати на MSAT. Отишли са в офиса, сключили нов договор ли, не знам точно, но са им доставили цифровия приемник безплатно и са останали със същата месечна такса, а качеството на картината в момента е отлично. За съжаление, в моя район няма MSAT Sad та ще търся друго решение, но и аз не знам какво. Все още...

# 88
  • Мнения: 2 100
И ние сега се огледахме за кабеларки. От всичко дето ни казаха си направихме следните изводи:
За да си сложиш кабеларка тя трябва да е цифрова и пак като ITV и BULSAT трябва да плащаш за приемник.
С тази цифрова телевизия пак не може да се пуснат 2 ТВ.
Цената, която ни казаха само за прекарване е 140 лв  #Crazy
Ако се наложи да се местиш(щото на нас това ще ни се случи живот и здраве до няколко месеца), няма гаранция, че там имат мрежа и ще трябва да се търси пак друг оператор.

Затова се спряме на варианта или BULSAT или ITV. Но ITV искат много парички и имат някакви странни пакети, в които (давам просто пример) спортни телевизии са в комплект с музикалната ПЛАНЕТА  newsm78. В момента BULSAT имат промоция - договор за година и половина, заплащаш 25лв включване и всичко, но ползваш техниката под наем. Това ни хареса, тъй като не трябва да се ръсиш веднага с много пари, а и като се изместим, грабваме си антенката под ръка и ааайде. Ако сме доволни след този срок ще дозаплатим оборудването, а ако не-връщаме го Wink Да, няма фоскалайф и няма да го прекарват много ясно (ITV са се подсигурили - това даже е едно от нещата, посочени като предимство в техния сайт Wink ), но ще го прежалим  Peace

А между другото се оказва, че всички абонати на кабеларки ще трябва след време да си закупят цифровите приемници. Надявам се да има преференции за абонатите, за да не си изгубят клиентите.

Мисля, че грешиш. Имам приятели абонати на MSAT. Отишли са в офиса, сключили нов договор ли, не знам точно, но са им доставили цифровия приемник безплатно и са останали със същата месечна такса, а качеството на картината в момента е отлично. За съжаление, в моя район няма MSAT Sad та ще търся друго решение, но и аз не знам какво. Все още...

Да, точно са сключили договор - ДВУГОДИШЕН! Затова е безплатен приемника. Но нас договор не ни устройваше, тъй като, както споменах по горе, планираме да се местим в друг апартамент.  Peace

# 89
Привет! Не прочетох цялата тема, така че, може би повтарям нечие мнение.

Ние се включихме към БУЛСАТКОМ преди около месец и мога да кажа:

1. Картината е леко мазничка, като на средностатистически чалга клип (това си го обяснявам с потока от спътника от 4Мбита/сек, а не 6-8 Мбита/сек за нормален МПЕГ стрийм)
2. При силен дъжд сигнала се влошава малко (обикновено пикселизира картината), а при гръмотевици изчезва за около 2-3 минути (предполагам че, атмосферата се йонизира и пречи на сигнала)
3. Вероятно на пролет ще се наложи да яхна съседното дърво и да му подкастря клоните за да не ичзезне сигнала.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт