ITV Partner/Булсатком - недостатъци (предимства) преk

  • 79 574
  • 132
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Вън е върла виелица, по Варненски ( силен северен вятър). Антената ни е на покрива и не метем с метличка..е, гледаме си булсата почти без проблем Peace

# 121
  • Мнения: 252
mamaLina, за теб най-добре е да си вземеш един приемник от Булсатком (в него си е и картата, която ти трябва)  и няма да имаш проблеми. Спътникът на който се излъчва  Булсатком-а е гръцки-Hellasat, така че над Гърция е най-доброто възможно покритие на спътника. Морето изобщо не влияе в/у приемането от какъвто и да е спътник-предаването може да прекъсне или да се влоши, само когато много плътен дъждовен облак застане точно на пътя на спътникоия лъч-тоест при много силна дъждовна буря, може да имаш кратки прекъсвания.

# 122
  • Мнения: 252
По принцип и при двете фирми-ITV Partner и Булсатком, става въпрос за спътниково приемане, което се влошава по един и същи начин при лоши метерологични условия-силни дъждове, много обилен снеговалеж, както може да се размести антената и при много силен вятър, особено ако не е добре монтирана.скоро на мои приятели им "спря" Булсаткома, а се оказа че мазилка от сградата е паднала в/у рамото на антената и е разместила цялата конструкция. ние сме абонати на Булсатком и съм доволна. мога да го препоръчам.

# 123
 Sadизчетох всичко но не ми стана ясно към кои да се насоча

# 124
на мен също,явно ще сменям едната кабелна с друга

# 125
  • Мнения: 674
Булсатком - разбира се!! Grinning Grinning

# 126
  • София
  • Мнения: 10 858
На Ай ти Ви сме и искам да питам, нормално ли е да ни спре предаването посред месеца? Ако не сме платили (щото не помня, докога съм платила) то тогава щеше да спре в края на април, а на нас сега ни спря. Нямам време да отида до тях да видя какво става.
Да не би антената нещо да е прецакана? На покрива е.

# 127
@Вивиан
Обади се на 0800 12 500. Няма нужда да ходиш никъде.

# 128
  • София
  • Мнения: 5 721
Така....
За Булсатком мога да кажа,че имат гръцки и радия и програмки в повечко но е нормално все пак се излъчват от спътник Хелассат Peace
За ITV не съм чула мн хубави неща  Rolling Eyes
С втора антена може без допълнителна такса да се гледат доста повече канали стига да искате/говоря за Булсат*/ и пак е 100 пъти по добре от ITV Peace
Дистанционни отдавна не се сменят,а и не знам някъде за каквото и да е било дистанционно да влиза в гаранцията Mr. Green и да се заменя Grinning

# 129
  • Мнения: 289
Така....
За Булсатком мога да кажа,че имат гръцки и радия и програмки в повечко но е нормално все пак се излъчват от спътник Хелассат Peace
За ITV не съм чула мн хубави неща  Rolling Eyes
С втора антена може без допълнителна такса да се гледат доста повече канали стига да искате/говоря за Булсат*/ и пак е 100 пъти по добре от ITV Peace
Дистанционни отдавна не се сменят,а и не знам някъде за каквото и да е било дистанционно да влиза в гаранцията Mr. Green и да се заменя Grinning

Абе хора, научете се накрая - гръцките канали са СВОБОДНИ, нямат нищо общо с Булсатком!
Дистанционните също са гаранционни, но след като работи защо да се сменя?

# 130
  • София
  • Мнения: 5 721
То е ясно,че са свободни  Grinning За това казах,че се излъчват от Хелас Peace
И от кога дистанционните са гаранционни?

# 131
  • Мнения: 524
От Булсатком нямам никакъв повод да се оплаквам, както казах старият приемник даде дефект (след 3 години, гаранцията е изтекла) и ми го смениха (безплатно), от комплекта си извадиха новото дистанционно  и си го прибраха. Преди това, обаче се обадих в друг офис на фирмата и ми казаха, че веднага ще ми го сменят(приемника), но трябва да заплатя 20 лв., знам, че толкова струва дистанционното, та за това ме налегна съмнение, че служителите си правят далавера, но няма как да знам дали съм права.

# 132
  • Мнения: 289
От Булсатком нямам никакъв повод да се оплаквам, както казах старият приемник даде дефект (след 3 години, гаранцията е изтекла) и ми го смениха (безплатно), от комплекта си извадиха новото дистанционно  и си го прибраха. Преди това, обаче се обадих в друг офис на фирмата и ми казаха, че веднага ще ми го сменят(приемника), но трябва да заплатя 20 лв., знам, че толкова струва дистанционното, та за това ме налегна съмнение, че служителите си правят далавера, но няма как да знам дали съм права.

Далавера няма как да се прави  Hug
Цената на дистанционното е 9 лв, не 20.
Когато приемника даде някакъв дефект се заменя безплатно, ако е в гаранция, ако не е - се доплащат 20 лв за смяната. Дистанционното се вади, т. к. ти си имаш работещо такова. Ако и дистанционното не работи, то тогава се заменя и то, като неработещото се оставя в офиса  Peace

Общи условия

Активация на акаунт