СТОЙНОСТИ НА ЧГХ - тема 7

  • 75 059
  • 806
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4
Два прегледа вагинално, при първия съмнения за "нещо", при втория нищо. Заради кръвоизлива (между двата прегледа) ми пуснаха ЧХГ и след резултата ме пращат на операция... В шок съм!

# 691
  • София
  • Мнения: 7 645
не знам къде си, но както се вижда ЧХГ расте,  явно че след кръвоизлива не е приключило нищо, защото нямаше да расте,
Нужно е да отидеш на още едно мнение и преглед на хубав апарат и да се види, да повториш ЧХГ дори и утре ако трябва след прегледа и да се прецени по-добре.
Аз лично така бих направила - още едно ЧХГ, още един преглед, второ мнение и тогава действия.

# 692
  • Мнения: 4
Благодаря ви за съвета, дано всичко е наред...

# 693
  • Мнения: 394
Идете на преглед наистина трябва да се види нещо и къде е то.Найстина мисля че са малки стойностите за 7г.с. И никак не растат добре....Дано да греша и да е наред всичко!

# 694
  • Мнения: 136
Момичета,здравейте!
1-ви ден закъснение на цикъл- чхг 215mlu/ml
3-ти ден - 418
Добре ли е, какво мислите?

# 695
  • София
  • Мнения: 7 645
мисля, че е добре Wink

# 696
  • Мнения: 136
Brayda


Благодаря ти за отговора. Има ли нужда да пускам пак чхг?

# 697
  • София
  • Мнения: 7 645
аз бих отишла направо на преглед в петък, на хубава апаратура и вагинален ехограф ще се види сакчето  Simple Smile

# 698
  • Мнения: 136
Brayda

Записах се за 11.10. още преди да разбера, че съм бременна. Пак благодаря Hug

# 699
  • Мнения: 394
Екстра е !

# 700
  • Мнения: 299
И според мен е добре, няма нужда от ново изследване. Направо отиди на преглед. Ако искаш можеш да си пуснеш един Прогестерон и евентуално едно ТСХ.

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 57
Здравейте момичета. Стойност 847,68 IU/L на първи ден от закъснението как ви се струва?  Не е ли твърде висока ?

# 702
  • София
  • Мнения: 7 645
Ако овулацията е била по-рано, така се случва Wink
Супер е, даже може до 1-2 дни да се види на ехографа

# 703
  • Мнения: 2 173
И аз да се появява с един отчаяващо отчаян въпрос.

Последен цикъл 28юли. Редовен. На 21август, 2 дни преди датата положителен тест.

На 20-ти септември на ехограф има ембрион- няма пулс. Това ми беше първия преглед.
На 21-ви септември втори ехограф има пулс, но вместо на 7+6 по календар, отговаря на 6+6 на размер.
Вчера пак на преглед, отново не вижда нещо "не му харесвало" и ми назначи тест ЧХГ. Днес сутринта го направих - 13499.
Трябва да съм в 10+1 г.с, по календар, по-размер се очакваше 9+1г.с

Нямам болки в гърдите, но аз по принцип от както спрях да кърмя юни месец не усещам нищо, нито преди, нито повреме на цикъл. Имах гадене, отшумя тия дни. Но с първата бременност пак по това време спря. Разликата е, че този път някак си не съм толкова подпухнала... де да знам и коремът не го усещам.

Май... Май съм за отписване.

Последна редакция: пт, 06 окт 2017, 14:54 от ЯHHA

# 704
  • София
  • Мнения: 23 165
в 10 седмица чхг е безсмислено, важно е какво се вижда на прегледите.
в 10 не само пулс, то цял човек се вижда вече  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт