СТОЙНОСТИ НА ЧГХ - тема 7

  • 75 192
  • 806
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 10 642
Болки като при цикъл и до сега имам от време на време вече в 21г.с.
И за какъв спонтанен абор говорим като, то евентуално току що се е имплантирало. Може да е биохимична, ама чак спонтанен...
Повтори теста след 2 дни и ще е ясно какво се случва.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 25 308
Болките не означават нищо на този етап. И аз се присъединявам към останалите мнения, нищо не може да се каже в момента, има шанс нещата да тръгнат и в двете посоки. Направи още един тест след 2 дни, той вероятно ще изясни нещата.

# 722
  • София
  • Мнения: 7 645
Седмица след трансфера - 6 дни или 7 дни (без да броиш трансфера) ли е?
Не мисля, че резултата е лош за тези ранни дни. Но щом си почнала играта от толкова рано, няма как да мине без да повториш, а дори може да се наложи и да потретиш.

Стискам палци Simple Smile

# 723
  • Мнения: 222
Nandin, честито и леко бременеене до термин! Не бях влизала известно време във форума и сега виждам новината. Много се радвам за теб  Hug

Jazzolina - и аз подкрепям останалинте мнения. Повтори след 48 часа и дано ни зарадваш с хубави новини Simple Smile

Болки като при цикъл и до сега имам от време на време вече в 21г.с.
И за какъв спонтанен абор говорим като, то евентуално току що се е имплантирало. Може да е биохимична, ама чак спонтанен...
Повтори теста след 2 дни и ще е ясно какво се случва.

# 724
  • София
  • Мнения: 7
Благодаря, момичета, на тръни съм в момента, след 4-ти опит (3 тотално неуспешни) и почти изчерпан яйчников резерв...в краен случай, следваща стъпка - донорски яйцеклетки. Ще пиша пак след следващия кръвен тест.

# 725
  • София
  • Мнения: 10 642
patiyaki, благодаря Simple Smile
Като гледам... честито е на теб. Лека и безпроблемна

# 726
  • Мнения: 222
Мерси Simple Smile То при мен е толкова рано... но за първи път виждам положителни ЧХГ стойностти и реших да им се порадвам, дори и да се окаже, че ще е само за малко. Ще чакам чак до 16ти за ултразвук.

Дано бананчето ти порасне в здраво, щастливо и ревливо бебче!

# 727
  • Мнения: 992
Да се отчета и в тази така четена от мен темичка. Минах преглед и док каза да действаме още днес, понеже имам хубав фоликул. Общо взето е минал само 1 цикъл след А и месец и половина като цяло. Много съм щастлива. Док каза, че след като всичко се развива наред няма нужда да се чака 3-5-6 месеца. Така че момичета удпех на всички!🍀

# 728
  • София
  • Мнения: 10 642
Мерси Simple Smile То при мен е толкова рано... но за първи път виждам положителни ЧХГ стойностти и реших да им се порадвам, дори и да се окаже, че ще е само за малко. Ще чакам чак до 16ти за ултразвук.

Дано бананчето ти порасне в здраво, щастливо и ревливо бебче!
Стискам палчета

# 729
  • Мнения: 186
Здравейте, момичета! Седмица след трансфер на 2 замразени ембриона, ми казаха да си направя тест - стойността на ЧХГ е 8,39 mIU/ml. Тоест ни тъй, ни тъй. Докторът ми каза да си продължа утрогестана и естрофема още 5 дена и пак да направя тест. На някоя от Вас случвало ли се е и как са се развили нещата?

при мен от 3.8 стана на 1100. е, не се задържа, но според мен имаше други причини.

# 730
  • Мнения: 31
Здравейте,бременна съм 6-та седмица +5 дни и ЧХГ на 9.10 беше 28350,а днес след 3 дни е 38939 и се чудя дали се покачва достатъчно?Знам,че като е висока стойността не се удвоява на 2 дни,но моето излиза,че се удвоява на 6 дни,което ми се вижда много.Чак след 10 дни съм на преглед и ще се побъркам до тогава.

# 731
  • София
  • Мнения: 7 645
няма данни при такива стойности колко трябва да се увеличава и удвоява.
В момента ти е по-важен ехографа - расте ли, вижда ли се мехурче, ембрионче, пулсации

# 732
  • Мнения: 31
Не съм ходила още,не исках да ходя много рано.Предната ми  бременност беше мисед и  се изнервям,като се започне : вижда се сакче - ела след седмица, после вижда се ембрион -ела след седмица,на края уж и пулс имаше,но спря да се развива.Та този път уж реших да си спестя притесненията ама не ми се получава.Ще си чакам 23-ти и ще си стискам палци и това е.Благодаря за бързия отговор Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

# 733
  • София
  • Мнения: 11 532
И така като не ходиш на прегледи мислиш ли, че ако има нещо ще го предотвратиш? Напротив даже.

# 734
  • Мнения: 31
Смятам,че след като нямам проблем (болки,кървене или нещо притеснително) ходенето на прегледи всяка седмица няма с какво да помогне за развитието на бебето.Пък и 8-ма седмица не е толкова късно за преглед ми се струва.

Общи условия

Активация на акаунт