The Walking Dead - 20

  • 62 684
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 469
И кво сега, 4 епизода изгоряха. Не са баш капо, но понесоха много загуби и не спечелиха почти нищо.
Габриел много смел, чак ме изненада. 

# 721
  • Мнения: 32 211
Наистина добра серия. Simple Smile
Този път по-малко екшън, но добра актьорска игра, особено от Джефри Дийн Морган

Скрит текст:
Уфф и отчето ли ще бастисат? Дали е ухапан или се преструва заради докторът на Маги. Най-вероятно е ухапан.
Добре се млатика Рик и Даръл, а после пак приятелчета.  Grinning
Тази задушаваща хватка, Даръл приложи на Шейн в сезон 1 ако си спомняте.  Wink
Интересна изповед на Неган, но не мисля, че това което каза е нещо тежко, значимо. Изневерявал на жена си, а после не могъл да я довърши след като се превърнала. Е, нема що... Сигурно има нещо повече, защото и той самият каза на отчето: ''Само това ще ти кажа''
Юджийн разкри Дуайт, дали ще го издаде?
И какъв беше този хеликоптер?
Доста въпроси...  bowuu

Мда, аз от вълнение по Неган, забравих за Отчето на финала.
Скрит текст:
Или е ухапан или се преструва.
 Иначе започна да ми става симпатичен. Дойде му акъла.
Не мисля, че Юджийн работи с Дуайт.
А хеликоптера е въпроса на кой е? На спасителите или са нови персонажи?

# 722
  • BG
  • Мнения: 4 459
Скрит текст:
четох, че били NWO от комикса??? new world order, нямам си на идея за какво иде реч Mr. Green, може и нещо  с FTWD да е свързано

# 723
  • Мнения: 32 211
Скрит текст:
Не съм чела за такива  newsm78
Следващия враг са шептящите.

# 724
  • София
  • Мнения: 11 497
Според мен, Юджийн  - с тоя белег на палеца, трябва да бъде прецакан, демек  - заподозрян, това е целта, уж....
Хеликоптерът е интересен, дали не са FTWD с техния хеликоптер, дето падна ....

# 725
  • Мнения: 254
Тц, те нали бяха нейде в Мексико!

# 726
  • Мнения: 32 211
Не са те. Времето е различно. В другия сериал е в началото на апокалипсиса.

# 727
  • Мнения: 32 211
Някой гледа ли?

Скрит текст:
Хубава серия като цяло. Росита как го взриви оня  hahaha Изкефих се.
А да попитам Рик малоумен ли е, дъската ли му захлопа или има някакъв мега гига план. Ако не е така, то тогава е малоумен за да отиде сам при тия боклукджии. Да не си е мислел, че ще го пуснат и ще му дадат питка за из път Joy
Толкова ли не разбра, че тези са същите като Спасителите, че и по-лоши. Трябва да се изтрепят, туй то.
Много се зарадвах когато Дарил прегази онази с тонколоните. Викам си -ей сега ония се измъкнаха и нашия дойде.
Но имам чувството, че Дарил е замислил нещо много глупаво.
Този Сидик на който Карл помогна ми се струва читав. Но ще видим.
Карл много лошо каза, че не уважава баща си  Crossing Arms
Ама все пак е пъпчив тинейджър и му е простено донякъде.

# 728
  • София
  • Мнения: 27 331
Серията беше ОК, но сценаристите почват да ме дразнят сериозно. Толкова опитни хора, преживели какво ли не, като Рик и Даръл да правят такива безумия.

Скрит текст:
Тръгнал Рик да преговаря отново с боклукчиите?!  ooooh! Сам?! И съм почти убеден, че не е споделил този си план с никой. Дано наистина да е част от някаква гениална стратегия, защото ако не е, то е малоумие меко казано.
Даръл и той, тръгна да слага край на всичко?! И повлякъл три жени със себе си, две от които ранени.  ooooh! Алооуууу, как ще влезете в убежището, като навсякъде гъмжи от зомбита и как така ще слага край на всичко. Решили са да убият Неган и останалите сами?
Хареса ми как Маги се отнесе с Грегъри, но онази змия може да помогне на спасителите в огражденията и да стане кървина...
А Роситка си е най-яката мацка. Заплюл съм си я от самото начало и за пореден път го доказа.  #2gunfire

# 729
  • София
  • Мнения: 27 331
Една много интересна новина от света на Живите мъртви
Потвърдено от Скот Гимпъл.

Лени Джеймс (Морган) се присъединява към шоуто Fear The Walking Dead. Това ще е първият кросовър между двете шоута. Логично беше това да се случи в новото шоу, не само заради по-ниския рейтинг, но и заради времевата разлика. Грубо казано сезон 4 на Фиъра съвпада като време със сезони 1/2 от Уокинга.
Така ще разберем какво е станало с Морган след като с Рик се разделиха в Атланта (сезон 1). Знаем, че губи синът си.
Джеймс продължава да е част от каста на титулярното шоу, но до края на този сезон. Така че явно героят му ще бъде убит.
Аз лично се надявах на Ейбрахам, защото много ми липсва. Явно не са се разбрали нещо, защото слуховете бяха именно за него, но уви.


И още една любопитка.
Момченцето от Кралството, което играе Хенри (дето все следва Каръл) в реалния живот е братче на момичето, което изигра София (дъщерята на Каръл от сезони 1 и 2) Simple Smile

# 730
  • Мнения: 32 211
Интересно. Първо Ейб, сега Морган. Ще видим истината скоро.

Скрит текст:
Diavolo, Дарил в предишната серия нали имаше план да взриви убежището. Може би ще метне нещо за да вкара зомбитата.  newsm78

# 731
  • Мнения: 1 469
    Тъп епизод. Рики тъп. Саша и Росита и те. Е с базуката поне беше яко. Само Маги ми хареса как  го прати тази мижитурка където му е мястото.
    За какво да нападат убежището. Те тия там скоро ще огладнеят и ще се избият сами.

    # 732
    • Мнения: 5 754

    Лени Джеймс (Морган) се присъединява към шоуто Fear The Walking Dead. Това ще е първият кросовър между двете шоута. Логично беше това да се случи в новото шоу, не само заради по-ниския рейтинг, но и заради времевата разлика.

    Рейтинга този сезон никак не е добър, със зор събират 10 милиона.
      Тъп епизод. Рики тъп. Саша и Росита и те.
      Саша да не възкръсна?

      # 733
      • София
      • Мнения: 27 331
      Рейтинга този сезон никак не е добър, със зор събират 10 милиона.

      Хех, 90% от шоутата се молят за такъв рейтинг Wink
      Имай предвид, че това е все пак жанров сериал и е с категория и тече 8 сезон.

      # 734
      • Мнения: 1 469

      Мишоне де, обърквация, извинете.

      Общи условия

      Активация на акаунт