♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~♡ Тема 48

  • 55 806
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 8 098
Two Hearts Two Hearts

Чакам такова съчетание с Кака! Crossing Arms
Ама няма как да стане, ще трябва да си затвори устата.... cry

# 691
  • Мнения: 9 540
Скрит текст:
Two Hearts Two Hearts
Чакам такова съчетание с Кака! Crossing Arms
Ама няма как да стане, ще трябва да си затвори устата.... cry

Ти май се зарази от фантастичните ни измислици днеска със Славенчето  hahaha hahaha Такова чудо с кака е невъзможно да стане, няма начин  Whistling Whistling Химията или я има, или я няма  Naughty



Според вас дали Баръш вечер завива кака така  Whistling Whistling Whistling



Или тя него  Whistling Whistling Whistling

# 692
  • Мнения: 628
Гюпсе управляет Барышем

На премьере фильма Гюпсе Озай "Золовка" Барыш Ардуч взорвал бомбу:"Гюпсе женщина с качествами лидера и она управляет мной. По-моему очень хорошо, когда женщина управляет мужчиной".


 smile3511 smile3511 smile3511

само една дума ще кажа - ЧЕХЛЬО   bash bash

# 693
  • Мнения: 8 098
Темпи, Heart Eyes, скъпа, нямам предвид химията... Wink

Имах  предвид технологично някой да обработи  по този начин две снимки на Борко и Гупсе,   да ги напасне така, че да видим какво ще се получи! Sick

Тук е химията...
  Grinning

# 694
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Аз не вярвам да я завива  Thinking щото сигурно бърза да заспи преди нея  Mr. Green

# 695
  • Мнения: 8 098
Аз не вярвам да я завива  Thinking щото сигурно бърза да заспи преди нея  Mr. Green


Коте Hug сега да почнем да жалим Борко ли? Rolling Eyes hahaha hahaha

Хич не за жалене, като е  такава мижитурка , да спи отвит! smile3515

# 696
  • Мнения: 9 540
Темпи, Heart Eyes, скъпа, нямам предвид химията... Wink

Имах  предвид технологично някой да обработи  по този начин две снимки на Борко и Гупсе,   да ги напасне така, че да видим какво ще се получи! Sick
Скрит текст:

Тук е химията...
 Grinning


Разбрах те аз, ама нали за да се напаснат, трябва да има и поне нещичко между тях.... фотошоп не е магьосник  hahaha hahaha

Дали кака добива такава физиономия след целувка на Баръш  Twisted Evil Twisted Evil



ПП: Тази вечер явно съм под мотото "дали кака... "  hahaha hahaha

# 697
  • Мнения: 9 540
За малко да забравя: дайте идеи за анкета на новата тема  newsm78 newsm78
Клип или снимка за началото ѝ също  Peace Peace

# 698
  • Мнения: 9 540
Май наистина ще си играем на има- няма с Мерич  hahaha hahaha
Според нея има логика в действията ѝ, ама според мене няма  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 699
  • Мнения: 80
Аз не вярвам да я завива  Thinking щото сигурно бърза да заспи преди нея  Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 700
  • Мнения: 7 006



https://youtu.be/e2jLkIdLpCI

Последна редакция: чт, 01 дек 2016, 20:11 от неЖност

# 701
  • Мнения: 154
ухаа следващата сряда ще е интересно Ниханчето ще постави клопка на Емко и Зиза и патката му с патка ще се хване май

# 702
  • Мнения: 7 006
Чакам с кеф другата сряда - пак ще има женски бой Party  Само че този път Нихан с право ще оскубе Зейнеп Party
А Кемал се хвана за дамската чанта на Асу и ще разнищи историята галиба Thinking Умен е, но да видим. Дано само не помисли, че Туфан е брат на Асу Crazy

# 703
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Аз не вярвам да я завива  Thinking щото сигурно бърза да заспи преди нея  Mr. Green


Коте Hug сега да почнем да жалим Борко ли? Rolling Eyes hahaha hahaha

Хич не за жалене, като е  такава мижитурка , да спи отвит! smile3515


Алексче  Hug нали все се явявам адвокат на Йомерджим, та реших сега малко да съм в полза на Боре  Wink. Четейки другата тема, постовете на Дорето ме провокираха да се замисля  Thinking. Всъщност май в нито едно от видеата, които излязоха до момента, никой не е чул Борко да е казал, че кака му е домината във връзката им. Някъде е споменал, че според него няма лошо понякога жените да са водещи във връзката, ама не е конкретизирал, че става въпрос за неговата  newsm78, та като нищо журналята може да са извадили тези негови думи от контекса и да са ги доукрасили като ПР на прекрасната, нали уж нямало лоша реклама  Whistling. Пък и освен една мижава обща тяхна снимка, не ги показаха повече двамата. Че то на Пеперудите феновете ги изловиха с повече снимки и гифчета. Ама то Ашкови фенове няма да идат на галата на Кюспелинда  Naughty, така че си правя изводи от тук нататък  Rolling Eyes. От друга страна Баръш няма никакъв интерес да казва подобно нещо, точно на върха на кариерата си, при положение, че според ме той добре съзнава че това би му донесло доста неготиви от феновете. А пък и тези писания излязоха днес, в деня преди Ашка, защо не ги пуснаха още по време на галата  Thinking Thinking. Ей така седя и си разсъждавам  Mr. Green. Пък е досега все съм била отбор Анти-Кюса  Peace Twisted Evil

# 704
  • Мнения: 8 098
Коте, Heart Eyes какво точно е казал Борко няма как да знаем. Thinking

Спомням си обаче случая ,когато скочи на журналистите и им каза, че ще се видят в съда, а сега не върви и да опровергава...

Но факт е ,че в няколко медии излезе новината , че е под чехъл, а дали е един източникът... newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт