♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~♡ Тема 48

  • 55 803
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Коте, Heart Eyes какво точно е казал Борко няма как да знаем. Thinking

Спомням си обаче случая ,когато скочи на журналистите и им каза, че ще се видят в съда, а сега не върви и да опровергава...

Но факт е ,че в няколко медии излезе новината , че е под чехъл, а дали е един източникът... newsm78 newsm78



Дано не е така, че жалко за момчето  Whistling Whistling оная трупа дивиденти на негов гръб  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 706
  • Мнения: 8 098

Дано не е така, че жалко за момчето  Whistling Whistling оная трупа дивиденти на негов гръб  #2gunfire #2gunfire #2gunfire


Да, де за това говорим, че използва най-безогледно  и него и серила му да се рекламира колко е велика и какви творения създава! Mr. Green

Heart Eyes Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 9 540
Уж една и съща, а винаги различна  Flutter Heart Eyes



Стига вече с тая кака, да се порадваме на нещо красиво  Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 9 540
Нова зад кадър  Peace

# 709
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Права си Темпи  Peace прекалено много внимание отделихме на Круела  Crossing Arms нек си вярва колко е неповторима, пфю  ooooh!

# 710
  • Мнения: 8 098
Oт сета

Къщата на Йомер.



Надуват балони ???



# 711
  • Мнения: 11 984


ОМГ с Боре се снимах, фейса взривих
на патките от класа носа натрих...


# 712
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug Hug Hug



Превод - с руски субтитри
https://vk.com/video-99351837_456239819


Ей, този Кемал е голяма работа - разконспирира Асу, че е сестра на Емир  ooooh! Grinning
Започна от чантата  Mr. Green

Явно е замислил нещо още, когато каза на Ниханче, че ще се ожени за Асу  smile3508
Очаквам да видя какво ще прави с Асу, когато е сигурен че е търсения "брат" на Емир.
Предполагам, че ще запази в тайна, че знае   Thinking

# 713
  • Мнения: 7 006
Ей, този Кемал е голяма работа - разконспирира Асу, че е сестра на Емир  ooooh! Grinning
Започна от чантата  Mr. Green

Явно е замислил нещо още, когато каза на Ниханче, че ще се ожени за Асу  smile3508
Очаквам да видя какво ще прави с Асу, когато е сигурен че е търсения "брат" на Емир.
Предполагам, че ще запази в тайна, че знае   Thinking
Кемалчик не е голяма работа, той е най-големият Mr. Green

Хубаво е, че му се изясняват нещата, но все си мисля, че сценаристите ще променят нещо в сюжета ( или поне на мен ми се иска, де Laughing ). Много набързо ни разкриха кой уби Озан, ето и сега на Кемал му е ясно Асу и Емир какви са. Цял сезон трябва да ни държат на тръни, а сценаристите прекалено рано ни показаха развръзката Crossing Arms Така ако върви сюжетът, да не видим финал? Аз не искам, тъй че да измислят нещо интересно Laughing

Маме, ти очакваш да видиш отношението на Кемо към Асу, пък аз неговото към Зейнеп и Тарък Mr. Green

# 714
# 715
# 716
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Добро утро аз съм пърма кипра за кафе  Hug Hug Hug

Темпиджим
  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 717
  • Мнения: 9 540

Колко само е вярно  Mr. Green  Mr. Green

Ако знаете аз как си говоря сама  Twisted Evil или пък с телефона/телевизора/лаптопа докато гледам някой сериал  hahaha hahaha

# 718
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

Колко само е вярно  Mr. Green  Mr. Green

Ако знаете аз как си говоря сама  Twisted Evil или пък с телефона/телевизора/лаптопа докато гледам някой сериал  hahaha hahaha

Скрит текст:
Ей, този Кемал е голяма работа - разконспирира Асу, че е сестра на Емир  ooooh! Grinning
Започна от чантата  Mr. Green

Явно е замислил нещо още, когато каза на Ниханче, че ще се ожени за Асу  smile3508
Очаквам да видя какво ще прави с Асу, когато е сигурен че е търсения "брат" на Емир.
Предполагам, че ще запази в тайна, че знае   Thinking
Кемалчик не е голяма работа, той е най-големият Mr. Green

Хубаво е, че му се изясняват нещата, но все си мисля, че сценаристите ще променят нещо в сюжета ( или поне на мен ми се иска, де Laughing ).
Скрит текст:
Много набързо ни разкриха
кой уби Озан, ето и сега на Кемал му е ясно Асу и Емир какви са. Цял сезон трябва да ни държат на тръни, а сценаристите прекалено рано ни показаха развръзката Crossing Arms Така ако върви сюжетът, да не видим финал? Аз не искам, тъй че да измислят нещо интересно Laughing

Маме, ти очакваш да видиш отношението на Кемо към Асу, пък аз неговото към Зейнеп и Тарък Mr. Green

Те добре разкриха  тези неща, но ми се струва, че тепърва предстои голямото "дебнене", игра на котка и мишка  Thinking  Не вярвам Кемал да отивайки при Асу да и изтърси - знам че си сестра на Емир  ooooh!  И докато нещата за Зезе и Тарък - с подробности - стигнат до Кемал, ще мине доста време. Ах, Кемал, ах! Освен на Лейля, сега вече и Айхан (предполагам, че не подлежи на манипулиране - старо куче е той Heart Eyes) и Зехир - дано не ни разочарова - няма на кого друг да се опре  ooooh!
На 100% ли е сигурно, че Зейнеп е убила Озан или само така изглежда и така трябва тя да мисли   newsm78 newsm78 (все още съм гледала серията само на части  ooooh! - не мога да наваксам)

Освен това имам едни подозрения относно Хилал Сарал - това ми се е загнездило като голяма вероятност. Та, нали ще започва нов сериал с Енгин Акюрек и Фахрие Евджен и казаха че режисьора ще снима само първите серии. И все си мисля, че е голяма вероятността да продължи Хилал, след приключване на Кара Севда  ooooh! ooooh!  Към това ме водят разни странични наблюдения от доста време насам  Rolling Eyes Това са си само мои предположения и може изобщо да няма връзка с действителността, ама си имам едно наум  newsm78 newsm78 Ще видим  Thinking





Колко само е вярно  Mr. Green  Mr. Green

Ако знаете аз как си говоря сама  Twisted Evil или пък с телефона/телевизора/лаптопа докато гледам някой сериал  hahaha hahaha
Joy Joy Не си мисли, че си сама в разговорите с домашната техника  ooooh! ooooh! Joy Joy



А това за Баръш дето уж го бил казал - не вярвам на нито една папарашка дума  Naughty докато не го чуя с ушите си. Нали знаете - Да пусне някой слух, че дъщеря ти е к...ва, пък ти после иди доказвай, че имаш само синове  ooooh! ooooh!
Един написал и след 1 час 10 преписали от него  ooooh! ooooh! 


# 719
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Скрит текст:

Колко само е вярно  Mr. Green  Mr. Green
Ако знаете аз как си говоря сама  Twisted Evil или пък с телефона/телевизора/лаптопа докато гледам някой сериал  hahaha hahaha

е па не си единствена  Peace Peace мъжа ми най-редовно заварва сама да стоя с телефона в ръка, докато готвя и гледайки в него да се хиля със сълзи чак  Joy Joy Joy Joy Joy да не ти казвам как ме гледа  Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт