За пушачите.По колко пушите на ден?

  • 10 058
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Слънчевия дом
  • Мнения: 131
От месец не пуша и ме яд ама се налага но преди това си пушех по кутия на ден  при сбирка или гости  ставаше и половина.

# 46
  • София
  • Мнения: 11 494
Е как може да те е яд, че не пушиш  Shocked Напротив, трябва да се радваш.

# 47
  • Мнения: 148
Защо да не може? И мен ме е яд, че не пуша  Joy
Удоволствие ми е, ама не мога да го контролирам да ми е в разумни граници.  Sad

# 48
  • Мнения: 7 519
Днес само 1 и то защото имам почивен ден Simple Smile. Като съм на работа обикновено 3.

# 49
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Днес само 1 и то защото имам почивен ден Simple Smile. Като съм на работа обикновено 3.

Ей това ми е зора на мен, на обратно! На работа съм заета и няма време, някак си и не ми липсва.... В къщи, обаче ...... Няма работа, няма ангажиращи ума неща и ...наваксвам. Sad

# 50
  • Мнения: 7 519
Просто не пуша в къщи, а когато е студено ме мързи да излизам навън Simple Smile.

# 51
  • Слънчевия дом
  • Мнения: 131
Защо да не може? И мен ме е яд, че не пуша  Joy
Удоволствие ми е, ама не мога да го контролирам да ми е в разумни граници.  Sad
Точно това е не мога  да се контролирам  иначе нямаше да ги откажа по 1-2 наден ако можех да пуша ама хич нямаше да му мисля ама не мога  Embarassed

# 52
  • Мнения: 345
И мен ме е яд, че не пуша.
Като пушех, пушех по кутия, някога по-малко, но не по малко от 15 цигари на ден.
Сега като гледам пушачите, си казвам, че са много щастливи, но не знаят. И аз не знаех...Отказах ги по здравословни причини, иначе не бих ги оставила...но има сутрини и вечери когато си лягам да съм благодарна, че дишам по-леко Simple Smile Simple Smile Simple Smile абе в общи линии е добре, че не пуша, но от време на време ми се приисква, човещинка...

# 53
  • Мнения: 4 750
И аз съм в групата на наркоманите  Mr. Green умирах да пафкам,част от идентичността ми беше свързана с цигарите  #Crazy ужассс ! #Cussing out От близо четири години не пуша,почти не се сещам вече,инцидентно ми се припушва,но това зависи от това дали пушача е привлекателен,което е доста интересно  Peace не съм психолог,но според мен подсъзнателно се опитвам да се асоциирам с привлекателни за мозъка ми модели-примерно,ако видя наточена мацка да пали цигарка ми се припушва и започва да ми се въртят разни мисли,че по малко не е чак толкова вредно,може дори да е полезно......абе разни трикчета ,ако пушача е мизерник-дрипав,миризлив,развалени зъби,кашлица(не е нужно всички предпоставки да са налице) изпитвам истинска радост ,че вече не пуша и така.... Whistling май се отплеснах много..... newsm78
Исках да кажа,че когато пушех ,пушех по много-над кутия  Sick и бях зле,ако можех да пуша от 5 до 7 цигари на ден нямаше да си отнема удоволствието от пушенето,нооо.....лакомия  Twisted Evil

# 54
  • София
  • Мнения: 1 445
При мен една кутия си заминава на ден.С кафето много обичам да изпушвам по 2-3 цигари.Не съм се замисляла да ги спирам,просто ми е кеф да си запаля с кафето,в задръстване,когато съм нервна или просто така.Но повече от кутия не си позволявам.Преди като излизах често по дискотеки се е стигало до две,просто като пия алкохол съм забелязала,че пуша двойно.

Общи условия

Активация на акаунт