Прахосмукачка робот - 11

  • 147 474
  • 745
  •   1
Отговори
# 450
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Аз само да помрънкам малко. Брава-та на ремонт замина, Съби дава някаква грешка и не ще да тръгне.... Голяма мъка е без двамата  Tired

# 451
  • Мнения: 19 698
На мен днес ми пристигна робота! Уикенда мисля да го пробваме Grinning

# 452
  • Мнения: 5 234
Преди бравата пускате ли прахосмукачка?

# 453
  • Мнения: 2 300
Преди бравата пускате ли прахосмукачка?
Задължително пускам аз или робота или минавам с голямата...

# 454
  • Мнения: 2 300
Временно ми се налага да ползвам робота в чужд дом, който е с по-висока спалня. Всичко е прекрасно, чисти си тя (моята е женска  Mr. Green), обаче понякога като изчисти, остава под леглото. Базата е в друга стая. Аз я затварям и излизам на работа примерно. После трябва да се завирам цялата отдолу, че да я извадя  Joy. Да сте измислили нещо, че да не остава отдолу? Или да Ви хрумва как да предотвратя спиране на скришно и недостъпно място?  newsm78 Нищо не ми хрумва. То и въпросът ми, сигурно е странен, но като търсих подобно питане, открих само дискусии дали влиза изобщо, или не под легло/диван. Не открих за сега решение на моята велика драма  Wink Laughing Wink
Ако имаш дистанционно, евентуално би помогнало, да не се навираш под леглото.
Пробвай да преместиш базата в стаята в която се крие под леглото...
Нямам представа дали ще помогне, ама не пречи да пробваш...

# 455
# 456
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Твоите включвания винаги ме забавляват  Mr. Green
За протокола моята котка отказва да ползва робота като такси...и слава богу.

# 457
  • Пловдив
  • Мнения: 3 635
Ели,какво й е на Бравата?

# 458
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И на мен нещо спря да ми работи Румянка. Кой е официалния сервиз на Румбите, че се чудя между местния (там откъдето е купена) или официалния? Изписва SE7,изписуква и нищо. Вадих батерията, почистих супер, с нова батерия е на няколко месеца, рестартирах софтуера и нищо. Освен нея ми се чупи колата наколко пъти, пералнята се разтрака яко, на миялната някакво гумено уплътнение се скъса. И всичко това за 3 дни. Хич не ни върви от началото на годината, ама само да сме здрави.

# 459
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 067
И на мен нещо спря да ми работи Румянка. Кой е официалния сервиз на Румбите, че се чудя между местния (там откъдето е купена) или официалния? Изписва SE7,изписуква и нищо. Вадих батерията, почистих супер, с нова батерия е на няколко месеца, рестартирах софтуера и нищо. Освен нея ми се чупи колата наколко пъти, пералнята се разтрака яко, на миялната някакво гумено уплътнение се скъса. И всичко това за 3 дни. Хич не ни върви от началото на годината, ама само да сме здрави.
Hug
Погледни от добрата страна - може би ще имаш нови страхотни уреди  Hug

# 460
  • Мнения: 1 597
Меги, май натам вървят нещата - дошло им е времето. Поне на куп ще решиш въпроса.

# 461
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Брава-та както си работи изключва и спира. Натискам копчето-тръгва. И така постоянно. Не успява да изкара цял цикъл. Не е батерията. Тя държи още.

# 462
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Aaa, не искам. Много ще ми дойдат на куп. Особено с Румбата като почнем 2000 лв и всичко останало.
Но определено вече гледам от добрата страна, то друго не ми остава Simple Smile.

# 463
  • Пловдив
  • Мнения: 3 635
Брава-та както си работи изключва и спира. Натискам копчето-тръгва. И така постоянно. Не успява да изкара цял цикъл. Не е батерията. Тя държи още.
Ели,не ми се е случвало точно това.При моята имаше също проблем -като стигне препятствие връща се назад писука 3 пъти и спира.Не го правеше всеки път ,но беше ад.Ходи и се връща в сервиза и все нищо й няма.При тях работи.Смениха я,но оставили същата батерия и пак същото/ а батерията си държеше/.Накрая вече всички се чудиха какво е .Взех на приятелка-няма проблем с лъчения вкъщи.Пратиха нова батерия и всичко беше ок.Не казвам че и при твоята е така ,но го имай предвид

# 464
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Едва ли ще ми сменят батерията. Тя е почти двегодишна но ще го имам предвид.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт