Кой какви сериали гледа? - тема 17

  • 66 120
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • UK
  • Мнения: 3 959
The Mindy Project е подновен, но за последен сезон. И слава Богу, отдавна е страшна боза.

# 721
  • Мнения: 36 908
Доволна съм от първи сезон на Легион; беше странен, но много оригинален. Добре е, че е подновен.

На Тайм афтър тайм гледах два епизода, мислех да го догледам, но след като разбрах за прекратяването, се отказах.  Confused Прекалиха с пътуването във времето - вече всеки трети нов сериал е за това - няма как всичките да имат успех!

# 722
  • Мнения: 4 871
На Time after time гледах пилотката и дотам Grinning

# 723
  • The point of no return
  • Мнения: 823
Colony е подновен за 3-ти сезон!  Peace

Започнах да гледам The Arrangement - засега ми харесва! Джош Хендерсън е голям сладур!  Grinning

# 724
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Някой да има инфо за New Girl, не намирам, а последната серия на сезона беше като и за край на сериала Simple Smile

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 7 040
Утре започва новия сезон на Бягство от затвора по FOX.

# 726
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
По торент сайтовете го качиха още днес. Peace

# 727
  • UK
  • Мнения: 3 959
Някой да има инфо за New Girl, не намирам, а последната серия на сезона беше като и за край на сериала Simple Smile
Няма информация все още, усилено се говори, че няма да бъде подновен.

# 728
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Имам такъв пресантиман и аз, баш край си беше. Хареса ми!

# 729
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз по принцип го гледам, но не ми е любим и затова чакам да свърши сезона и тогава, та не съм го гледала още. Simple Smile

# 730
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
В началото много ми харесваше, но с годините даже ми затъпя на моменти. Аз гледам няколко такива и има доста по-интересни  Simple Smile

# 731
  • BG
  • Мнения: 4 459
.... Аз гледам няколко такива и има доста по-интересни  Simple Smile
Би ли споделила никои заглавия, че си търся нещо ново.

# 732
  • UK
  • Мнения: 3 959
И на мен ми затъпя, даже започна да ме дразни.

Аз най после започнах да гледам Gilmore girls, знех, че много ще ми хареса и затова го отлагах. Много ми харесва Simple Smile

# 733
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Ах как ти завиждам, че ги гледаш  Grinning Аз съм ги гледала 2 пъти, много ги обичам. Четох, че ще има продължение на продължението  hahaha




А иначе за сериалчетата в момента най-интересни са ми 2 Broke Girls и The Middle , но и те се поизчерпват вече. Много харесвах Mellisa & Joey, Mile and Molly, но свършиха. Тhe Big Bang theory беше супер в началото, сега вече няма толкова забавни епизоди, но си го гледам още с желание. Понякога се забавлявам и с Baby Daddy и Young and Hungry.

# 734
  • Мнения: 19 733
Е, тя нали сервира, че е бременна. Та си остана отворен финал  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт