Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 32 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 98 135
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 114
Ето и моите придобивки:

Спрей за коса с лотос и виолетов ориз. Ужасен мирис, прави ми косата на клечки и после няма ресане. Изобщо не съм доволна.



Серум за коса Beautiful Long. Не е лош.



Балсам за устни с мандарина. Не мирише особено добре на мандарина.

# 736
  • Мнения: 1 485
здравейте.все пак купих олиото на лореал,доволна съм .използвам го вечерно време вместо нощен крем ,за под фон дьо тена ми идва мазничък  Simple Smile .сега имам друг въпрос ,какви продукти за коса използвате с термозащита?изправям я понякога със преса и ми се иска доколкото мога да я "защитя"?благодаря
Guardian angel на Schwarzkopf използвам аз. Пробвала към Taft и Syoss - косата ми става на клечки от тях и се сплесква. От Guardian angel към най-доволна.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 1 021
здравейте.все пак купих олиото на лореал,доволна съм .използвам го вечерно време вместо нощен крем ,за под фон дьо тена ми идва мазничък  Simple Smile .сега имам друг въпрос ,какви продукти за коса използвате с термозащита?изправям я понякога със преса и ми се иска доколкото мога да я "защитя"?благодаря
Guardian angel на Schwarzkopf използвам аз. Пробвала към Taft и Syoss - косата ми става на клечки от тях и се сплесква. От Guardian angel към най-доволна.

И аз вече използвам Аngel-Schwarzkof.Косата ми го понася добре.Преди ползвах термозащитата на Syoss, но след известно време почва да мирише странно и да ми слепва косата.

# 738
  • Мнения: 2 742
Момичета, не е по темата за косата, но не мога да не споделя, че буквално преоткрих Нивеа тази зима. За Коледа ми подариха комплекта с хидратиращия крем (голяма опаковка), рол он и душ гел (сините опаковки с бял несесер). Не съм взималя тази серия от години. А така добре хидратират, че съм изумена от ефекта. Крема го ползвам за цялото тяло вместо лосион или олио - кожата ми става мека като на бебе. Доволна съм и от душ гела и от рол он-а, а несесерът ми е бонус и много ми харесва Wink

# 739
  • Мнения: 1 396
След толкова много душ гелове, които съм пробвала синият на Нивея за мен е най - добрият за суха кожа. И аз наскоро си го преоткрих Simple Smile

# 740

Общи условия

Активация на акаунт