Модни консултации - 26. Зимата - топлина, комфорт и красота!

  • 89 344
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 261

любими са ми този тип ботуши /произволни снимки от нета/:

Скрит текст:

първата произволна снимка са ми любимия тип ботуши, от години нося най-вече такива, като е мокро и сняг слагам кубинки или спортни / нещо между кецове и апрески/

имам едни финни велурени ботуши на среден ток, нося ги с рокля / пола но само като е сухо и обикновенно като излизаме, че не топлят хич

едни боти на нисък ток за панталони и едни боти на среден ток за по-официални панталони

# 16
  • Мнения: 5 060
Зависи от ангажиментите ми, но през есента в свободното време изкарвам с кецки, на работа-обувки с ток, по-рядко слагам и челси боти.
За зимата най-любими са ми ботушите за езда или офицерки.

# 17
  • Мнения: 1 207
Смайл, аз също съм миньонче – нося и ботуши, и боти. И равни, и на ток. Зависи с какво комбинирам. Като че ли една идея повече се харесвам с ботуши. Според мен прецени спрямо дрехите, които имаш.

При нас зимата е мека, а в офиса нямам дрес код, т.е. не ми се налага да избирам между стил и топло. Но също забелязвам, че с времето ми се носят все по-комфортни дрехи. От друга страна пък от време на време ми идва музата да сложа нещо подчертано елегантно - нещо, което в младежките години бих направила само ако обстоятелствата го изискват, никога доброволно.

Имам два чифта кожени ботуши (равни и на ток), няколко чифта боти, чифт UGG (които нося все по-рядко) и със сигурност още нещо, за което не се сещам в момента.

Обожавам кецове/маратонки в съчетание с нещо елегантно  Heart Eyes.

# 18
  • Мнения: 1 652
Зимата през седмицата ходя основно с боти на сравнително дебел висок ток.Имам и едни ботуши чорап с холандски ток ,често ги нося в офиса с пола или рокля.,  Не ми е комфортно с ботуши да шофирам , нито в офиса. Понякога слагам и едни ботуши над коляното на средно висок дебел ток , но много рядко, другите ми ботуши просто си отлежават в кутиите. През почивните дни, за разходка , едни спортни дебели ботуши на Пума
Скрит текст:

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Основно чета темата, но се включвам и аз: миньон, на 45+ години.

Ботуши имам около 4-5 чифта. Аз купувам качествени обучки и така ги нося с години. Имам черни кожени със стабилен 7 см ток, черни кожени с нисък ток, едни с вят нещо като каймак на домашно прясно мляко, също с ток, кафяви кожени с ток и велурени, също с ток, велурени сиви и....Боже, сега, когато ги изреждам ми се виждат доста ooooh!
Обикновено на работа съм с пола/рокля, чорапогащи(понякога плътни и цветни,зависи от конкретния ден). Ако дрехите ми са по-гръндж слагам ниски ботуши.

Панталони нося с боти. Имам черни кожени челси, тъмно сини с ток на GEOX, и още едни велурени кафяво зелени.

Относно палтата - имам 3/4 в цвят карамел, тъмно синьо - дълго, сива пухенка (купано по принуда заради командировка в една много студена страна)

# 20
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Обичам всяка зима да си купувам нещо различно. За тази съм си приготвила изключително нетипично за мен цветно, шарено, ярко яке - олекотено, до под коляното. Миналата зима в ежедневието  бях с едно много топло, но супер тежко за ежедневието, тази зима ме чака по-прибрано ежедневие.  Simple Smile Имам едни почти нови UGGS в цвят пясък, ще пробвам да ги съчетая.
Иначе за този сезон най-любимите ми обувки са ниски, широки ботуши до коляното. Имам няколко чифта от различни материали. 

# 21
  • София
  • Мнения: 19 249
Всички наопаки, аз на терсене - днес заледено, а аз си обух високи ботуши на ток и заради тях - една по-къса плетена рокля. Успях сполучливо да се изпързалям и се опнах по гръб на тротоара, но всъщност се друснах много леко на едното полушарие и въобще не ме заболя.
Нмам на Гидо ботуши, подобни на показаните от бубанка, и тъй като не ги нося често - ще изкарат форевър, защото са дебела кожа и не пускат, а връзките позволяват регулиране за леко надебелели крака  Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 38 477
За празниците, ако има къде да ходя, ще съм така /трябва да си купя такива боти и сиво палто/:
http://womanizator.blogspot.bg/2015/12/winter-fun-2016_16.html

Днес съм в бяло - бяло яке, пудрен дебел пулове, дънки и бежови велурени ботуши.

Ежедневно зимата съм с едно дълго черно яке и ботуши тип за езда.

# 23
  • Мнения: 506
Зимата предпочитам да съм с яке, по-топло ми е по-удобно в колата.Имам едно велурено палто с яка с косъм, облечено е не повече от пет пъти за две зими, понеже го слагам само, когато съм облечена по-официално, а този дрес код рядко се налага Wink
Обичам ботушите, предпочитам ги пред ботите.Нося ежедневни, почти равни или с ниско токче -с клинове и дънки.Имам няколко модела високи, но ги използвам само за вечерни излизания или по някакъв повод. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 19 249

Ей, много яко палто и то не скъпо, но май не е вълна. Успокоих се, защото  първо видях едно за над 6К и ми се зави свят.

# 25
  • Мнения: 22 431

Ей, много яко палто и то не скъпо, но май не е вълна. Успокоих се, защото  първо видях едно за над 6К и ми се зави свят.

Пише си     Woolen Polyester, не е вълнено.

# 26
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз зимата ходя с кожени кубинки,боти, а при голям студ и сняг Timberland обувки, имам и такива на Caterpillar

Скрит текст:
това са ми кубинките

Скрит текст:

а ако ми се прииска нещо по-елегатно имам подобни

Скрит текст:

# 27
  • Мнения: 1 420
Тъй като съм на принципа "От студ умри гъзар бъди" не нося нищо плетено или пухено зимата  Joy Шегана настрана, но наистина не търпя пуловери и пухенки. Имам три палта, естествено без пухкави работи и големи яки. Две са черни със съдържание на вълна и разкроена крайка и това, което взет тази година и макар да е доста тъко държи много топло. Днес при - 12 нищо не усетих  Heart Eyes
http://-spam258-/uploads/productgalleryfile/images/originals/20161025-a-00090.jpg
Ботуши харесвам, но тъй като ми е по - дебел крака ми е мъка да намеря подходящ модел и карам на боти с ток. А, сега съм се запалила по боти тип кубинка и чакам да ми сменят неулучения от мен размер  Laughing

# 28
  • Мнения: X
Зимата обичам да ми е топло.В най-големите студове и когато има сняг ми е най топло и удобно с  парката и с обувките за планина ето тези http://www.tashev.bg/shop/product_info.php?idarticles=2531Simple Smile
Ботушите които имам са такива
Скрит текст:
Така да ми се носят чизми обаче ... Simple Smile Ниска съм 157 см и според бг стандартите се водя дебела  Laughing.

# 29
  • София
  • Мнения: 11 704
Много ми харсват ботушите.Би ли споделила откъде са?

Общи условия

Активация на акаунт