eMAG

  • 95 419
  • 763
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861


Привет, сайта всички го знаете. Поради честите намаления и оферти следя няколко теми във форума, в които се пише за него. Предлагам тук да споделяме отзиви и лични впечатления за предлаганите стоки в Е Маг. Има доволни и недоволни. Заповядайте Simple Smile

отзиви за emag.bg

Последна редакция: ср, 30 ное 2016, 13:59 от bubanka

# 1
  • София
  • Мнения: 22 852
Включвам се, получих една играчка от тях от "Черният петък" много съм доволна., сега чакам един телефон, който още вчера трябваше да получа, да видим дали ще ме огрее днес.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 251
И аз си поръчах две неща - пристигнало е само едното  newsm78 Защо така разкъсват поръчките?

# 3
  • София
  • Мнения: 22 852
И аз си поръчах две неща - пристигнало е само едното  newsm78 Защо така разкъсват поръчките?

Май някои от нещата идват от различни складове и за това се получава така, иначе при мен конкретно си бяха две отделни поръчки.

# 4
  • Мнения: 46 403
И ние се възползвахме от Черния петък Simple Smile
Вчера получих едната поръчка, другата 4 дни стоеше със статус регистрирана, без никакво движение и се бях уплашила, че няма наличност. Снощи писах мейл да питам какво се случва. Отговор не получих, но като по чудо веднага е тръгнала и е на предпоследния етап  Mr. Green

Поръчвала съм и друг път, но само козметика, за първи път ел. уреди. Преди време четох, че създават проблеми при гаранциите, дано вече не е така, и дано не стигаме до гаранция  Peace

И аз си поръчах две неща - пристигнало е само едното  newsm78 Защо така разкъсват поръчките?
Защото имат склад в България, ако е налично там - доставят го веднага, ако не, чакаш да дойде от Румъния.

# 5
  • Мнения: 3 861
Получих конструктор Лего 2 броя, четка Ровента и винтоверт Бош. Всичко останало е ок, но винтоверта пристигна без резервна акумулаторна батерия. В офиса на куриера не забелязах (видях една и мислех, че е само тя), но после баща ми каза, че в комплекта трябва да има 2 броя. Върнах го  ще ми възстановят сумата. Казаха, че е абсурд да изпратят стока с липса. Вчера поръчах кухненски робот за майка ми, надявам се да няма проблеми.

За разликата в пристигането на поръчките обясниха, че работят с различни доставчици. С цел да не се бавят прекалено изпращат веднага макар и част от една поръчка.

# 6
  • Мнения: 2 988
Здравейте и от мен. До черния петък бях поръчвала само памперси, но сега поръчах сешоар и играчка за Коледа и рождения ден на малчо. Играчката е пратена със Спиди и още си я чакам, но сешоара вече е при мен. Grinning  

# 7
  • Мнения: 46 403
Ровентата ли взе Simple Smile
Май много от бгмаммите му се нахвърлихме, снощи даже го пробвах, чудесен е  Heart Eyes

# 8
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 836
Поръчвала съм няколко пъти- до сега нямам забележки - за напред се надявам също  Wink
Имам 6 поръчки от Черния петък  Blush Четири са обработени, две още са на статус регистрирани , ама са си дали срок до 05.12 , тъй че не бързам   Wink Доколото разбрах и тази неделя ще работят куриерите заради тях.
Между другото за гаранциите - гаранциите се обслужват от съответните марки, та не би трябвало да има проблем от къде са закупени (дали от емаг или от някъде другаде, на гаранцията си пише оторизираните сервизи на марката).  Peace

# 9
  • Мнения: 2 988
Не Филипс. Заради дребния нямах много време да разглеждам и общо взето поръчах първото, което ми хвана окото и горе-долу отговаряше на сумата, която си бях определила. Надявам се да остана доволна.

# 10
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 659
Много неща поръчвам от там.Доволна съм.Все са обемни и скъпи уреди най вече.Кафе машина,прахосмукачка,моят смартфон,играчки,слушалки на мм и още куп неща.Сега от черния петък поръчах подаръците за Коледа на моите племенички.Два смартфона които пристигнаха в два различни дни.

# 11
  • София
  • Мнения: 11 923
Поръчвам от години. Само веднъж имах забележка заради забавена доставка. Оказа се, че стоката се предлага от партньор на еМАГ. Писах оплакване, веднага ми се обадиха, за да се информират какъв точно е проблемът.

Сега от черния петък си поръчах кухненски робот, в понеделник ми го доставиха.

Връщала съм им веднъж един Киндъл за ремонт, той разбира се не си показал дефекта в сервиза. Но като цяло нямам забележки и при рекламация.

# 12
  • Мнения: 149
Като цяло голям Интернет магазин /за България/.
Недостатъци:
1. Ако не са те продавач, може да имате големи проблеми.
2. Между 10-20% е по скъпо.
3. При обемни продукти ти си ги караш до сервиза ако имат проблеми.
4. Имат реални отзиви. Това е много добре защото виждаш отзива и си го купуваш от къде ти  е най-евтино.  
Плюсове
1. Намаленията са им нормални, като изключим че са в много ограничени бройки.
2. Бърза доставка

Последна редакция: ср, 30 ное 2016, 14:29 от stanis

# 13
  • Мнения: 5 820
   Една моя позната ми препоръча този сайт за пазаруване. Тя е доволна от него.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не съм доволна. Миналият месец си поръчах 15 неща и чак след като приключих поръчката разбрах, че са от различни търговци и ще ги получа с различни доставки. Побъркаха ме, цяла седмица се занимавах с куриери.
Сега от черния петък поръчах вана за крака. Вчера я получих в безобразно състояние. Беше директно във фабричната опаковка, без фолио, без нищо. През средата на кутията намотано стегнато едно тиксо (така и не разбрах с каква цел), което беше смачкало цялата кутия. По ръбовете кутията изтъркана и скъсана, отворена. А е за подарък.  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт