Instant Pot - магическият помощник в кухнята

  • 132 940
  • 879
  •   1
Отговори
# 420
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Само да попитам - имам мултикукър Делимано 50в1 и т.н. и искам да си взема още един подобен уред. Този уред по-добър ли е от мултикукър, или е разновидност? Извинете за тъпия въпрос, ама не съм наясно. Иначе това, което пишете тук, Делиманото, а и другите мултикукъри също може да го правят.Та чудя се ...

# 421
  • София
  • Мнения: 1 883
Скрит текст:
Само да попитам - имам мултикукър Делимано 50в1 и т.н. и искам да си взема още един подобен уред. Този уред по-добър ли е от мултикукър, или е разновидност? Извинете за тъпия въпрос, ама не съм наясно. Иначе това, което пишете тук, Делиманото, а и другите мултикукъри също може да го правят.Та чудя се ...
Привет! Аз също имам Delimano 50 в 1, от декември 2015 г. Страхотен уред е! Но преди 9 месеца си взех  Gorenje, който е херметик. Повече ползвам втория, тъй като нещата стават многократно по-бързо. Но, разбира се, има храни, които си приготвям все още в първия. Никога не е излишно да имаш и двата вида  chef Mr. Green Laughing

# 422
  • Мнения: 28 804
Скрит текст:
Само да попитам - имам мултикукър Делимано 50в1 и т.н. и искам да си взема още един подобен уред. Този уред по-добър ли е от мултикукър, или е разновидност? Извинете за тъпия въпрос, ама не съм наясно. Иначе това, което пишете тук, Делиманото, а и другите мултикукъри също може да го правят.Та чудя се ...
Привет! Аз също имам Delimano 50 в 1, от декември 2015 г. Страхотен уред е! Но преди 9 месеца си взех  Gorenje, който е херметик. Повече ползвам втория, тъй като нещата стават многократно по-бързо. Но, разбира се, има храни, които си приготвям все още в първия. Никога не е излишно да имаш и двата вида  chef Mr. Green Laughing
Да не кажа, че аз имам и трите вида, мултикукър на Филипс, херметик на ИП, слоукукър на Крок пот! ooooh! ooooh!

# 423
  • София
  • Мнения: 2 498
Здравейте!

Продавам си мултикукъра на Филипс, тъй като откакто съм го купила съм го ползвала 4-5 пъти, от които само веднъж ми хареса ястието (ориз).
Насочила съм се към insta pot или olla gm, в момента гледам тази оферта:

https://www.amazon.de/TZS-First-Austria-Schnellkochtopf-Warmhalt … eywords=insta+pot

https://www.amazon.de/Instant-Pot-Programmierbarer-Schnellkochto … eywords=insta+pot

Последна редакция: пн, 05 юни 2017, 12:19 от Po3u

# 424
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Скрит текст:
Само да попитам - имам мултикукър Делимано 50в1 и т.н. и искам да си взема още един подобен уред. Този уред по-добър ли е от мултикукър, или е разновидност? Извинете за тъпия въпрос, ама не съм наясно. Иначе това, което пишете тук, Делиманото, а и другите мултикукъри също може да го правят.Та чудя се ...
Привет! Аз също имам Delimano 50 в 1, от декември 2015 г. Страхотен уред е! Но преди 9 месеца си взех  Gorenje, който е херметик. Повече ползвам втория, тъй като нещата стават многократно по-бързо. Но, разбира се, има храни, които си приготвям все още в първия. Никога не е излишно да имаш и двата вида  chef Mr. Green Laughing
Да не кажа, че аз имам и трите вида, мултикукър на Филипс, херметик на ИП, слоукукър на Крок пот! ooooh! ooooh!

Няма лошо  Peace

# 425
  • Мнения: 28 804
Скрит текст:
Само да попитам - имам мултикукър Делимано 50в1 и т.н. и искам да си взема още един подобен уред. Този уред по-добър ли е от мултикукър, или е разновидност? Извинете за тъпия въпрос, ама не съм наясно. Иначе това, което пишете тук, Делиманото, а и другите мултикукъри също може да го правят.Та чудя се ...
Привет! Аз също имам Delimano 50 в 1, от декември 2015 г. Страхотен уред е! Но преди 9 месеца си взех  Gorenje, който е херметик. Повече ползвам втория, тъй като нещата стават многократно по-бързо. Но, разбира се, има храни, които си приготвям все още в първия. Никога не е излишно да имаш и двата вида  chef Mr. Green Laughing
Да не кажа, че аз имам и трите вида, мултикукър на Филипс, херметик на ИП, слоукукър на Крок пот! ooooh! ooooh!

Няма лошо  Peace
Няма, няма....но вече вкъщи ще ме изгонят, а и място нямам hahaha hahaha, затова Филипса го дадох на майка!

# 426
  • Мнения: 2 199
mimi.7299 кой от уредите използваш най-много? Simple Smile

# 427
  • София
  • Мнения: 546
Не съм mimi, но да си кажа и аз Simple Smile Също имах мултикукър, инстант пот и даже 2 слоу кукъра (малък и голям)  Laughing
Понастоящем мултикукъра го продадох, изобщо не го използвах вече. Инстант пота го използвам ежедневно, понякога и по 2 пъти на ден Simple Smile Слоу кукърите ги вадя сигурно 1-2 пъти месечно. Все още имам място и си ги държа, но ако закъсам за място, заминават и те.
Инстант пот-а не си го давам за нищо на света, по-скоро бих си махнала котлоните и фурната  Laughing

# 428
  • София
  • Мнения: 1 883
Felis, привет Simple Smile IP  не е ли също мултикукър-херметик?

# 429
  • София
  • Мнения: 546
Felis, привет Simple Smile IP  не е ли също мултикукър-херметик?
Ами моят мултикукър не беше с опция под налягане, така че при мен не е същото Simple Smile Но да - IP е мултикукър, с автоматичен режим за готвене под налягане + моят модел има и специална програма за кисело мляко и слоу кукър също. Има много модели мултикукъри, с много функционалности. Не съм сравнявала и търсила нещо друго, доверих се на безкрайно многото положителни отзиви за IP и направо него си взех. Понастоящем нямам повод и желание да гледам и сравнявам с другите, моят си е идеален  Laughing

# 430
  • София
  • Мнения: 1 883
Скрит текст:
Felis, привет Simple Smile IP  не е ли също мултикукър-херметик?
Ами моят мултикукър не беше с опция под налягане, така че при мен не е същото Simple Smile Но да - IP е мултикукър, с автоматичен режим за готвене под налягане + моят модел има и специална програма за кисело мляко и слоу кукър също. Има много модели мултикукъри, с много функционалности. Не съм сравнявала и търсила нещо друго, доверих се на безкрайно многото положителни отзиви за IP и направо него си взех. Понастоящем нямам повод и желание да гледам и сравнявам с другите, моят си е идеален  Laughing
Аз имам и допълнителна купа за IP  Laughing

# 431
  • Мнения: 28 804
mimi.7299 кой от уредите използваш най-много? Simple Smile
ИП, но и Филипса си ползвах интензивно! chef

# 432
  • София
  • Мнения: 3 714
И аз го ползвам до откат. Взех си още една купа и ми е супер удобно, ако искам да сготвя две неща едно след друго.
В момента обзавеждаме ново жилище. Нямах никакви претенции какви ще са котлоните. Единствено ми беше важно да са така разположени на плота, че да не ми пречат на ИП:)

# 433
  • Бостън
  • Мнения: 13 603
 Grinning Чета последната страница и се смея с глас!

След  почти 3 год интензивно ползване (всекидневно!) нашият ИП даде някакво реле жертва и то така, че дори съпругът ми не успя да го оправи. 3 седмци всеки ден по 2 пъти ме питаше дали съм поръчала новия, после отчаян, че му няма любимата играчка в кухнята си го поръча сам Simple Smile)) Сега вече имам 2 бр купи и се готви с нови сили!

# 434
  • София
  • Мнения: 1 883
Скрит текст:
Grinning Чета последната страница и се смея с глас!

След  почти 3 год интензивно ползване (всекидневно!) нашият ИП даде някакво реле жертва и то така, че дори съпругът ми не успя да го оправи. 3 седмци всеки ден по 2 пъти ме питаше дали съм поръчала новия, после отчаян, че му няма любимата играчка в кухнята си го поръча сам Simple Smile)) Сега вече имам 2 бр купи и се готви с нови сили!
Agent Provocateurама как ме разсмя! Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 05 юни 2017, 16:41 от izoma

Общи условия

Активация на акаунт