Мамите от ИБ елхите вече украсихме и подаръците за децата под тях наредихме

  • 30 749
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 490
Поспаланчо -той е на постоянна терапия с Пулмикорт и Ефира
Кокос Супер , почувствах се като някоя хипохондричка.
Отивам при професора и започвам да разказвам всичко от игла до конец на кои дати с какви размери е била кистата, като не забравям да подчертая няколко пъти , че и двамата ми родители са били онкоболни и ....
Прегледа ме той доста мълчаливо и ме помоли да се облека. Изглеждаше много разтревожен и направо треприх докато се обличах. Едно мълчание, една тишина с нож да я режеш ... и ме почва човека:
-Виж, ти си млада , прекрасна жена и майка , и най-малко заради детето си трябва да спреш да живееш по този начин.
Аз си мисля : "Мамка му , сигурно е разбрал , че пуша...пък колко нередовно се храня...и какжи болкуци ям... заслужавам си да ми набият канчето..." Само изстенвам: Знам....
Той продължава: Ти не можеш на 27 години да си мислиш какво ще те убие....така както можеш да умреш от рак със същата успеваемост може да те блъсне кола, дори второто е много по-вероятно , ако ще на калеко ти леля му и тя да е била онко болна....Ти нямаш никаква киста и напълно нормална матка , яйчници тръби и всичко останало ( вече му вярвам)
Тъй де , бих 120 км за да ми наритат дупето за 5 минути , платих 100 лв за прегледа , при което буквално щях да припадна. А защо цикъла ми от 28 дни стана 50....никой така и не разбра , но вече няма и значение .

# 46
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Стели, значи да чакаме да дебелееш скоро  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 39 302
Яже, какво те плаши Войта? Това е стимулиране на централната нервна система. Всички недоносени, щом станат 4 кила я почват. Като са по малки, по добре. Но ефект от нея има.

# 48
  • Мнения: 4 087
Да не ви изтърва се записвам  Peace

Арвен  Shocked Shocked Shocked ужас!!!! И аз бих била от фронта на истирично викащите, но определено ти си реагирала както би трябвало.  ooooh! ooooh! Аз съм супер емоционална и в такива моменти, големи бели правя  ooooh! ooooh! Дано мине шока от посегателството по-бързо и се успокоите  Hug

Яже и Ивейн знаеш може би,имаше забавяне в изчезването на рефлексите, по късно започна да задържа главичката/въпреки , че седна рано и пропълзя рано/ и т.н....като цяло изоставаше малко в неврологичното развитие, проходи и мааалко по късно на година и 4м. Докато стана на 2.....и просто всичко навакса. Минахме си и ние през Войта , кофти е , доста плачат, ама не ги боли, плачат защото ги карат да правят упражнения....и аз рева като се замисля на 200 коремни, ама е за добро  Wink всичко ще се нареди, но те разбирам, все още помня тревогите и аз доста време не бях спала....тъкмо до 2рата година ми се въртяха какви ли не неща  ooooh! ....  Сега се радвам на щуро и хиперкомуникативно дете и за това като ме попитат как издържам, все казвам че въпреки че ужасните 3 са тежки, се радвам че всичко е в норма, освен мен......аз вече съм за успокоително hahaha Crazy

Последна редакция: сб, 03 дек 2016, 19:48 от EXACTLYou

# 49
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Е чакай де те нататък стават още по-ужасни. На 2-3 са песен. После оглушават, като питаш нещо все ти викат не знам,а фасони за това, па за онова. Еле после училище, пубертет. Имам чувството,че докат станат на 20 и кусур и се изнесат  от вкъщи успокоителните с кофи ще трябва да ги пием hahaha hahaha А да не говорим, че някои не се и изнасят.
Малеей как съм философски настроена. Тези дни гледах реакцията на приятелка/ мноого луднала/ с 10 годишно навлизащо в пубертета и 16 годишен/племенника/ , който направи световен проблем ,че някой му пипнал с пръстче компютъра. Shocked

# 50
  • Мнения: 11 477
Аз отивам да си тегля ножа  Mr. Green Днес поне 4 пъти ми докара мигрена... пия парацетамол, тъкмо ми мине малко, и поредната истерия, кандърма и тръшкане ме върнат в първи клас. сега съм се свряла в спалнята и се правя, че кърмя бебето, което всъщност спи от 20 минути  Blush

# 51
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Така така, Моме. Ще се научиш тиии Laughing
Аз опитвам да скатавам така вечер, ама последната седмица ми дигат яко нервата баща и син. Бубата тъъъкмо се унася да заспива и се почват едни крясъци, кикот и лигави викове откъм хола-през стената начи. Тая вечер директно ги наритах към банята и в кревата Crossing Arms

# 52
  • shumen
  • Мнения: 18 016
Поспаланче,пътеката е 5 дни максимум,но в отделението е пълно с деца със усложнения и ги държат и по повече.Не знам,но днеска ни е 2 пълен ден от лечението и все още кашля и носа му тече.То вече е толкова наплашен,че едва го удържаме за всичко.
Моме,само така.Ще се научиш ти.
Стели,ще чакаме да бременееш скоро.

# 53
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Сигме, гледах няколко видеа с бебчета, на които я правят - ми те милите се скъсаха да плачат. Накрая ревнах и аз и приключих с гледането. Просто не мога да си представя как ще преживея Марти така да реве. Но пък Прахчето казва, че не ги боли. Не знам. Бях ужасна ревла преди да родя, сега съм двойно по-ужасна. Ще изчакам до НГ да видя накъде ще тръгнат нещата и ако продължава да е такъв мързел ще трябва да се съглася на Войта.

# 54
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Войта се прави макс до 8-10 месец, след тва никва файда от метода .. конвенционална рехабилитация с гумена топка дава далеч по-добри резултати ..

Относно истериите - от известно време поне при моето чудовище най-ефективния метод е да му говоря тихо и да го слушам какво говори, а също и да го карам да ми обяснява защо, как и т.н .. имам моменти, в които се изтървам и аз крещя и после си бия чембери, че съм го направила и съм влошила положението .. тия дни с новото лекарство и ефекта от него /освен кашлица и сополи/ със суицидно и агресивно поведение - ептен стана лудница .. в най-тежките моменти тичам до другата стая, броя до 110 и се връщам да подхванем на нова сметка .. дано станат хора от тия деца ..

# 55
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
а знаете ли какво е собственото ви дете да е кукуруки, а другите да са дзен...

# 56
  • Мнения: 39 302
Лия беше бебе, малко след термин като я почнаха на Войта- 3 месеца  всеки ден. Да, много плачат, но е защото ги заклещват в едни пози, стационарно. Никога не ми е трепвало нищо. Като знам за какво е. Но Меца е права. Аз от докторите знам, че войта е ефективен до годинка. После се минава на Бобат.

# 57
  • Мнения: 39 302
Така и така се разписах, поне да питам.
Веси и Феята- нали ви оперираха жлъчката. Лапароскопски ли беше? Че майка миналата седмица едва оживя. Закрепиха я, успокоиха жлъчката и свалиха креатенина. Другата седмица е на операция планово.  Тежка ли е тая операция, особено като се има предвид че е на 70 годишна жена?

# 58
  • Мнения: 2 843
Ой, едно време е било по-лесно с децата  Mr. Green Сега с това ново поколение си е сложно  Crazy Живи и здрави да са ни  Heart Eyes
Сигме, моя приятелка е оперирана така, доста леко мина, но тя е млада. Дано майка ти я понесе също леко  Praynig

# 59
  • shumen
  • Мнения: 18 016
Меци,и при нас истериите са ужасни.Вече съм толкова изнервена,че едва го търпя.Реве за всичко и от най-малкото прави истерии.Сутринта един час рева,че няма интернет и че не искал да му слагат капки.

Общи условия

Активация на акаунт