~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~~ "Любовта не разбира от думи"~ Тема 4 ~

  • 62 142
  • 735
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 33 428
Лалето да си седи на д-то  Mr. Green

Е тук Деметче е на сет в къщата им  Heart Eyes
На Демет родителите май са изселници от тук, в интервюто спомена България  Party

# 631
  • Мнения: 21 201
 wavey

Деметка ни подгрява отдалеч.
Скрит текст:
Новый твит от Демет: "У меня есть для вас сюрприз. Ждите!"




Сегодня первый день моей оставшейся жизни. Thinking
https://www.instagram.com/p/BPUbQ2sBKAG/?tagged=no309set




NEW


Чудесно е, че в седмичния рейтинг сериала е в десятката, Party (на седмо място е) дано е все така.

Пак, ще сме в болницата
Скрит текст:
(след тази снимка се сещам в момента за една друга снимка от сета, която публикува Пелин/Нергиз с дим в дома на Ляле и Онур.)
И едно малко отклонение, оказа се, че не само аз съм на мнение, че бебчетата са две, подругите също са забелязали.

Последна редакция: пн, 16 яну 2017, 14:12 от Neidjal

# 632
  • Мнения: 33 428
Фукофон само лайква Демет  Mr. Green

# 633
  • Мнения: 21 201
newsm47

Още фотки от 31 епизод.
Като ги гледам на първата снимка нещууууууу като, че ли Ляле е ядосана, а Онур учуден.



На Ляле и се плаче от Йълдъз. Mr. Green
Много гледачки, хилаво бебе, та и тяхната работа е такава, нямат излизане от дома на младите, и двете свати са пуснали корени там, аман. ooooh!
Сонга колкото и да ме дразни с присъствието си, и командоренето си поне наистина им помага, а Йълдъз ходи да не е по-назад от другата баба, че да я заобикалят като борче. Outta Joint


Йълдъзка, ще падне от стола, така е полегнала Тодора. Mr. Green


Чудно място за подстрижка. Laughing



И още.




Последна редакция: пн, 16 яну 2017, 14:52 от Neidjal

# 634
  • Мнения: 33 428
Значи разбирам войната между етървите, все пак става въпрос за 600 милиона Mr. Green
Но войната между сватите е просто Sick
И най-много страдат Онур и Лале от това  Tired

# 635
  • Мнения: 21 201
Снимката е придружена с коментар, че това е прощален сет с чичо Халюк, да видим дали, ще се окаже вярно(дано не).
Жалко, че заради тъпата Йълдъз Сонги и брат й прекратиха отношенията си.
Появата му вещаеше буря, но се оказа, че нищо не бе каквото изглеждаше в началото.
Йълдъзката се е боядисала, вече не свети като червен светофар. Mr. Green



Скрит текст:
Нашему сыну жалуешься на меня, посмотри!


Ааайде и Еда напуска сериала, не се изненадвам, ролята й бе мнооооооого епизодична както и на чичо Халюк(неговата поне беше ключова за връзката на младите, докато майката на Пеликанката за мен просто запълваше екранно време).
Е сега вече оставайки без майка си Пелинсу, ще се вихри на воля с другите двама злодеи.
Скрит текст:



SET/С фенове.
Скрит текст:


Хайде да видим коя двойка я чака романтика, Heart Eyes (в 33 епизод, като гледам е във фирмата на Онур).

Скрит текст:
Новый твит от Демет: "Вы так интересуетесь (волнуетесь).. Я ещё больше взволнована.."

Последна редакция: пн, 16 яну 2017, 22:03 от Neidjal

# 636
  • Мнения: 33 428
Eee, вуйчото защо си тръгва  ooooh! ooooh! ooooh!
За майката на Писликсуто хич няма да ми е мъчно  Mr. Green

# 637
  • Мнения: 5 481
Вуйчото нали живее в Америка. Само за сватбата беше дошъл.

# 638
# 639
  • Мнения: 21 201
 wavey

Епизод 28 е преведен и качен, Party страхотни сте момичета, много ме зарадвахте с поредната доза удоволствие. Heart Eyes

SET
Скрит текст:

Монтажа на серията.
Онур изглежда притеснен, Rolling Eyes най-вероятно в момента разбира от майка си за договора.

Дрехите и обстановката(в домът му) са същите от тези във видеото, което бях публикувала, явно, ще е в процес на размисъл да каже истината на Ляле, но по закона на гадостите преди да и каже тя, ще разбере от "доброжелатели" Crossing Arms по телефона, какво ли вижда!? Thinking


Снимките продължават в кафе Kayışdağı Bistro Cabana, а тази снимка ни подсказва за поредната изненада, с какво или кого/и, ще е свързана!?

Скрит текст:




SET




31
Скрит текст:
Онур взволнует Лале, сделает сюрприз...


Скрит текст:
Официально стал мужем и отцом

Последна редакция: вт, 17 яну 2017, 15:27 от Neidjal

# 640
  • Мнения: 33 428
Тоя па Онур  hahaha hahaha hahaha

Фукс защо е с набола брада  newsm78

# 641
  • Мнения: 21 201
Не знам защо е с набола брада(може би Онур и Ляле, ще имат проблем относно договора, и Онур, ще страда), но му е добре, също и с катинар(виждала съм негови снимки с катинарче Heart Eyes).
Двама си тръгват, трети се присъединява към екипа.
Кой ли е този в домът на Сонги, да не би блудника Йълдъръм да се завръща? Thinking
Скрит текст:



SET
Във въпросното кафене снимките са с Наргиз(и още някой неизвестен засега).

# 642
  • Мнения: 33 428
Ако е чул, че дъщеря му е омъжена за милионер  Tired ooooh! Mr. Green Joy

Значи Фукито има уникални ръце  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 643
  • Мнения: 33 428
Побут  Heart Eyes

# 644
  • Мнения: 21 201
Сряда еееее. Party
 
Ходили са на посещение в болница при болни дечица. Confused





Голяма е лудетина,  излъчва позитивна енергия.
https://www.instagram.com/p/BPZgsY5jIoL/?tagged=no309set



И още нещо.
Едно от нещата, което ми харесва в сериала е липсата на пришпорване откъм развитие на сюжета.
Всичко се случва плавно, естествено и реално. Бяхме свидетели на зараждащата се любов помежду им, узряване на чувствата им и зараждащата им се връзка, проследихме цялата бременност на Ляле, насладихме се на макс на моментите с двамата Heart Eyes Heart Eyes по време на бременността й, роди се Емирджим. Heart Eyes
Сега ни показват ежедневието на с-во Сърахан представено по много земен и хубав начин, а ние имаме възможност да изживеем всички мигове с героите, и да се насладим на моментите им щастие без да ни лишават сценарийно от това удоволствие.
Тери,
Скрит текст:
пиша всички това защото сега погледнах малко сборно инфо за финалния епизод на Ашка.
Е как можаха в последната серия да сгъчгат всичко случващо се?  Confused
И бременност, и раждане, и бебе......иииииии. Shocked
Защо лишават верните си фенове от минутките наслада с любимите си герои и то не само в този сериал, а е почти обичайна практика на финала да са по-бързи от скоростта на светлината, #Crazy ooooh! и лишават зрителите си от минутките заслужено удоволствие за цялото търпение, което са проявили по време на сериалите?!
Много съм доволна, че в № такова сценарийно пришпорване няма и всичко е много естествено, и плавно случващо се за да може ние зрителите да се наслаждаваме на макс.

Последна редакция: ср, 18 яну 2017, 10:51 от Neidjal

Общи условия

Активация на акаунт