"Oткраднат Живот"- в очакване на сезон 3 -ТЕМА 14

  • 78 335
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440


Някак си от нищото ми дойде тази омраза на детската лекарка /забравих името/ към Мазов - чак пък и изнудване и заплахи с документи. newsm78 За какво, за да остане корумпирания директор,който я дръпнал към дъното преди години.

И майката на Мазов - голямото светило, семейни разправии на операционната маса.
Не е от нищото. Той я набеди, че е объркала аневризма с хематом (на ръката на едно дете след ваксина) . Написа си май доцентурата върху случая, искаше обаче и наказание за Кръстева. И Кръстева реши да го закове, но не успя.
А майката на Мазов..... Няма такива майки. Иначе беше забавно - та да ни се изясни защо той е такъв.

# 16
  • София
  • Мнения: 14 720
А, ясно. Гадинка е той, ама е сладък.  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 22 984
За съжаление има абсолютно всякакви майки.

# 18
  • Мнения: 2 299
А кой си хвърли халката в крайна сметка в коша? Аз уж гледах, ама не видях  Laughing

# 19
  • Мнения: 11 569
А кой си хвърли халката в крайна сметка в коша? Аз уж гледах, ама не видях  Laughing
Виолета и Захариев вече са официално разведени, тя се кефеше, смъкна и му връчи халката си, а той я хвърли в коша пред погледа на Стилиянова.

# 20
  • Мнения: 4
Актрисата която играе майката на Мазов не е ли Пламена Гетова.

# 21
# 22
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Актрисата която играе майката на Мазов не е ли Пламена Гетова.

Прилича на нея.

В първи сезон въобще не харесвах Калин. В този сезон образът му ми стана симпатичен. В сърцето му има място за прошка, въпреки огромната му трагедия.

# 23
  • Мнения: 7 848
На мен повече ми прилича на Петя Силянова.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 302
И за мен снощния епизод е добър завършек на сезона.(А може дори и на филма....)
Много ми хареса сцената между Калин и Наталия. И двамата персонажи претърпяват развитие към добро.
Д-р Василев.... все си мсиля че можеше да изберат друг актьор за тази роля, дето по умее да показва чувства.....
За Мазов се съмнявам, че е започнал да се очовечава, ама то и при такава майка..... не може да искаме кой знае какво от него. И някак не ми се иска с Хинова да станат семейство.
Надявам се в следващия сезон Наталия да промени отношението към майка си, не че последната го заслужава.

# 25
  • Другата България
  • Мнения: 37 430
Ще се запиша да ви чета поне. bouquet

# 26
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
Започнаха снимките на сезон 3 на "Откраднат живот" (СНИМКИ + ВИДЕО)

Дядо Коледа ще има херния заради тежкия чувал Joy

Иначе в сериала се разбра че работят над 15 сценаристи - ето защо всяка серия разминава с предишната  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 211
Запис
Ще ми е интересно в новия сезон да видя да кажем израждане я на бебета тризнаци,четиризнаци нещо такова...

# 28
  • Мнения: 9 475
Ще се запиша да ви чета поне. bouquet
Къде се губиш, госпожа?!  Hug

# 29
  • Другата България
  • Мнения: 37 430
Ще се запиша да ви чета поне. bouquet
Къде се губиш, госпожа?!  Hug
Heart Eyes Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт