"Oткраднат Живот"- в очакване на сезон 3 -ТЕМА 14

  • 78 334
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 5 886
От ФБ страницата: "Искате ли ги обратно?" и снимка на Алекс и Биляна  Rolling Eyes

# 736
  • Sofia
  • Мнения: 4 578
Димо Алексиев като Графа в Капките....
Я по-добре да си играе в сериалчето.

# 737
  • София
  • Мнения: 22 984
От ФБ страницата: "Искате ли ги обратно?" и снимка на Алекс и Биляна  Rolling Eyes

Аз какво ви казах.  hahaha

# 738
  • USA
  • Мнения: 7 316
Е,какво сега? Ще ги връщат ли тези бездарници?  Stop
На фона на Димо Алексиев и Буковска,са като деца репетиращи за училищната пиеска.

Според мен, сцената с ревността на Стилянова е прелюдия към разрив в отношенията и с Пеци. Тя ще има заигравка с някой от новите персонажи, а Петър ще се върне при Виолета.

Точно така.На последните снимки(от това,което виждам в соц.медии) Пецкан е небръснат и занемарен.Явно ще играе ролята на "зарязан от любовта на живота си" мъж.Патетично..! Rolling Eyes

# 739
  • Мнения: 9 111
От ФБ страницата: "Искате ли ги обратно?" и снимка на Алекс и Биляна  Rolling Eyes

нали са снимани 50 серии вече? Явно за следващ сезон се готвят и съвсем ще стане на сапунка

# 740
  • София
  • Мнения: 22 984
Мисля, че още не са заснети всички епизоди.

# 741
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 853
........................
Алфейче, в "Спешно отделение" Джордж Клуни(д-р Рос )напусна на върха на зрителския интерес.


Аааа, значи черпим материал от "Спешно отделение". Сега ми стана ясно защо "Св. Кирил" е единствената и там има само спешно и само хирурзи.  Joy Joy Joy
Ще се върнат, мисля че всичко е само трик, реклама, за по- голяма гледаемост. Демек, да ги извикаме на бис, че са много добри.
А д-р Рос върна ли се? newsm78

# 742
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 839
Почти никакъв спомен нямам. Хатъуей не беше ли бременна от него newsm78 Не знам. Чак ми стана любопитно. Ако се е върнал сигурно е за епизод, или да е само споменат.

# 743
  • София
  • Мнения: 27 221
Странна работа. Толкова плюене по Думанян и Алексиев, а сега - защо пък напускат сериала?
Нема угодия  Twisted Evil
И заричания, заричания - как няма да се гледа повече. Сякаш на някой му пука от това.  Mr. Green
Ще ви видя от понеделник отново в темата, сигурна съм.  Peace
Нали и аз това казвам. Даже се питам тия от Фейсбук друг сериал ли гледат?

Мани ги тия от фейса. Мнения на роднини и приятели на екипа на сериала и актьорите. Абсолютни Пи Ар простотии.
Истината за едно нещо и това колко е добро може да се разбере само във форуми/клубове.
Фейсбук никога не е бил и никога няма да бъде мерило за каквото и да било. А и по принцип във Фейсбук огромния процент от хора са много по-малко жлъчни и в повечето случаи лъжат самите себе си, защото искат да с в крак с модата и да се харесват на колкото се може повече хора (дори и непознати), а и там никой не се крие под никове, а му се вижда истинското име и това още повече спира хората от излишен негативизъм и крайности.

# 744
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
С повече позитивизъм към

НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт