"Oткраднат Живот"- в очакване на сезон 3 -ТЕМА 14

  • 78 346
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 19 343
Зная, че не може да се спомене всичко, но досега някъде загатнато ли е, че Сашо или Биляна говорят добре английски, нали не отиват за да живеят от социални помощи, а да бачкат?
А дали наистина ще се стигне до осиновяване - от 2 чертички до бебе доста път има...кофти звучи, но няма гаранция
Аз пък не виждам чак толкова силна драма със заглавието. То толкова опропастени животи станаха, че всеки може да се впише в рамката "откраднат живот"....
Откраднат живот е само Сашовият, той е отнесъл най-много несгоди от постъпката на Генадиев. Но ако го прекръстят на "Осран живот" - съм съгласна напълно с теб, че пасва всекиму.
Ерна много страдаща, но се появи на партито...

# 721
  • Мнения: 6 833
Сашо би трябвало да говори свободно английски, нали организираше лечение на Камбуров в САЩ. За Биляна не знам дали е споменавано нещо, но като се има предвид семейството й, едва ли са я оставили без солидно образование.

# 722
  • Мнения: 3 547
Откраднат живот е не само Сашовият според мен, ами и на Янко. Много ми е жал за този човек. Жена му умира при раждането, на детето му никой не дава надежди, че ще оживее. Следват години в мъки- операции, болници, кошмар... как да не се пропие, а сега и в болница го зарязаха.

# 723
  • София
  • Мнения: 2 808
Права си, но така погледнато откраднати са всички животи, засегнати от размяната, включително и на Кръстева.

И аз споделям мнението, че сериалът трябваше да приключи с последния излъчен епизод. Сега ще се вкарат нови сюжетни линии, а възмездие все пак ще има ли или ще остане да виси във въздуха, както и самото заглавие?!

# 724
  • Мнения: 2 760
Ново начало с новите лица в „Откраднат живот: Възмездието“: https://dariknews.bg/novini/liubopitno/novo-nachalo-s-novite-lic … zmezdieto-2008064

# 725
  • Мнения: 3 547
Никакво "възмездие" не очаквам. Възмездие разбирам, ако всички разберат за размяната и Генадиев си понесе последствията, защото да, дори и на Кръстева е откраднал живота. Можеше 3-ти сезон да се казва "бягство" или "потулване" или "животът продължава".

# 726
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Странна работа. Толкова плюене по Думанян и Алексиев, а сега - защо пък напускат сериала?
Нема угодия  Twisted Evil
И заричания, заричания - как няма да се гледа повече. Сякаш на някой му пука от това.  Mr. Green
Ще ви видя от понеделник отново в темата, сигурна съм.  Peace
Нали и аз това казвам. Даже се питам тия от Фейсбук друг сериал ли гледат?

Защото сме мазохисти.
Аха! smile3521 smile3521
Дори някой искаше да му покажат как уреждат визи, как им превеждат дипломите, дали знаят английски, дали са си намерили квартира.... Реалити ли се очаква? И интересно ли е това?

Алфейче, в "Спешно отделение" Джордж Клуни(д-р Рос )напусна на върха на зрителския интерес.

# 727
  • София
  • Мнения: 19 343
Кой е питал за визи и квартири?
Аз питах за езика, защото не се учи от днес за утре, а Сашко не дава вид да е възпитаник на езикова гимназия. Веднъж да споменат нещо в тази насока - е предостатъчно, вездесъщите бг-мами помнят като слонове.

# 728
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 915

Алфейче, в "Спешно отделение" Джордж Клуни(д-р Рос )напусна на върха на зрителския интерес.


Ама Рос не беше централна фигура,  а една от многото централни фигури. Сериалът не се врътна около неговата драма.

# 729
  • София
  • Мнения: 2 319
Цитат
Странна работа. Толкова плюене по Думанян и Алексиев, а сега - защо пък напускат сериала?
Нищо не е странно. Питането не е защо напускат в смисъл, че са качествени и ценни артисти като например Буковска, а защото са централни, макар и безлични образи,  а се изсулват по терлици.

# 730
  • София
  • Мнения: 23 060

Алфейче, в "Спешно отделение" Джордж Клуни(д-р Рос )напусна на върха на зрителския интерес.


Ама Рос не беше централна фигура,  а една от многото централни фигури. Сериалът не се врътна около неговата драма.

Още не мога да му го простя това.  Crossing Arms Беше ми любимец.  Mr. Green

 Общо взето нямам какво да добава към вашите коментари, съгласна съм с почти всичко от последните страници.  Laughing

# 731
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Мисля, че в 8 епизод е загатнато какво може да се случи: Биляна се връща, а Василев остава в Англия. И понеже ще продължават да се обичат, ще трябва да намерят начин да са заедно.

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Според мен, сцената с ревността на Стилянова е прелюдия към разрив в отношенията и с Пеци. Тя ще има заигравка с някой от новите персонажи, а Петър ще се върне при Виолета.
Александър и Биляна мисля, че няма да изчезнат окончателно. Мисля, че Биляна ще се върне сама след известно време - предположенията са ми на база информацията, която се разпространяваше, че ще се сблъскат с трудностите на осиновяването, както и думите на Виолета ,,Ти какво ще работиш там?,,

Промото ме навежда на мисълта, че в болницата наемат трима стажанти, които ще се съревновават по между си кой е по-добър, за да заеме единственото щатно място. В устата на Луиза медицинските термини ми прозвучаха странно, но съм с надеждата, че ще ме изненада и ще направи хубава роля.

Аз сериала го харесвам!

# 733
  • София
  • Мнения: 23 060
Чакат да видят нагласите на зрителите и Стилиянова я убиха почти, но хората се разбунтуваха и я съживиха.  Laughing

# 734
  • Мнения: 442


Промото ме навежда на мисълта, че в болницата наемат трима стажанти, които ще се съревновават по между си кой е по-добър, за да заеме единственото щатно място.
Ако това се окаже истина , ще трябва да поздравим сценаристите за поредната оргиналност! Жалко обаче, че не само те са гледали "Д-р Хаус"...

Общи условия

Активация на акаунт