Раждане в АГ болница „Свети Лазар”

  • 87 644
  • 748
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 364
Няма разлика в цената за естестевено и секцио. Цената се формира зависимост от престоя и стаята, която ще изберете.
Видях, че ще имат отворени врати. Така най - добре може да се запознаете с условията.
https://web.facebook.com/SvetiLazarHospitalBulgaria/posts/914015758759959

# 466
  • Мнения: 27
Здравейте, изчетох цялата тема и не само тази, но най-малко опит е споделен за водното раждане в Свети Лазар. Аз съм в 8 г.с. и съм твърдо решила, стига всичко да е ок, към него да се насоча, моля да споделите повечко пресен опит Simple Smile

# 467
  • Мнения: 22
Здравейте, изчетох цялата тема и не само тази, но най-малко опит е споделен за водното раждане в Свети Лазар. Аз съм в 8 г.с. и съм твърдо решила, стига всичко да е ок, към него да се насоча, моля да споделите повечко пресен опит Simple Smile

Преди почти 6 месеца достатъчно скорошен ли е? Grin Можете да влезете в страницата на Акушерски кабинет "Зебра", има снимки и статии от раждания с тях. Питайте какво точно Ви интересува, ще се радвам да споделя Blush

# 468
  • Мнения: 663
marie_stuart, доколкото знам водно раждане се предлага само в Свети Лазар. Те често правят отворени врати, провери дали скоро няма, ако няма се обади в болницата, администраторката им е много мила и обяснява подробно. http://www.st.lazar-hospital.com/bg/contact

# 469
  • Мнения: 14
Здравейте, ще съм много благодарна ако някоя мама, която скоро е раждала секцио в “Св. Лазар” ми даде актуална информация относно цената на секцио. Благодаря предварително!

# 470
  • Мнения: 27
marie_stuart, доколкото знам водно раждане се предлага само в Свети Лазар. Те често правят отворени врати, провери дали скоро няма, ако няма се обади в болницата, администраторката им е много мила и обяснява подробно. http://www.st.lazar-hospital.com/bg/contact

Аз вече даже съм се записала за отворените врати на 7-ми март и имам час за преглед при Николова в петък и директно ще разпитам кой води водно и подробности, но ми се искаше да чуя и някой, който наскоро е минал там по този път. Иначе водно има и в Тина Киркова, но не ми се иска там.

# 471
  • Мнения: 22
marie_stuart, доколкото знам водно раждане се предлага само в Свети Лазар. Те често правят отворени врати, провери дали скоро няма, ако няма се обади в болницата, администраторката им е много мила и обяснява подробно. http://www.st.lazar-hospital.com/bg/contact

Аз вече даже съм се записала за отворените врати на 7-ми март и имам час за преглед при Николова в петък и директно ще разпитам кой води водно и подробности, но ми се искаше да чуя и някой, който наскоро е минал там по този път. Иначе водно има и в Тина Киркова, но не ми се иска там.

Водните раждания ги водят Зебрите, запиши си консултация при тях, понеже те са ти важни. Аз раждах с д-р Несторова, но първоначалният ми избор беше д-р Дончева, и те съветвам да избереш Дончева. Само че тя единствено води раждания в Свети Лазар, иначе работи в M Clinic Femina. В Тина Киркова залата е в ремонт от около година, не знам дали някога ще я ремонтират. Д-р Дончева води раждания и там иначе.
П.С.: Ето едно скорошно раждане при Зебрите, макар и не водно: http://mamaninja.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D … -tolkova-strashno

# 472
  • Мнения: 27
Благодаря ти Sunangel! Сега цял ден чета истории за ражданията със Зебрите, определено виждам точно това което търся и веднага ще си запиша консултация.

# 473
  • София
  • Мнения: 378
Здравейте и от мен.
Аз също мисля да раждам там, макар че още ми е рано за тези планове Simple Smile
Иначе се следя там от самото начало при др.Николова и съм много доволна.

# 474
  • Мнения: 364
Здравейте, ще съм много благодарна ако някоя мама, която скоро е раждала секцио в “Св. Лазар” ми даде актуална информация относно цената на секцио. Благодаря предварително!

Здравей, септември месец миналата година родих близнаци с планирано секцио.  Цената при секцио и нормално раждане е една и съща  - 2080 лв., като в нея са включени   раждане в родилна зала с таткото и престой в двойна стая.  

dornrose, лека бременност и щастлив финал. Аз също родих при д-р Николова, страхотен лекар е. Успех ти желая  Hug

# 475
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 51
Здравейте,има ли накоя мама раждала в Св.Лазар без подписано информирано съгласие или с преправено и точно формулирано такова?

# 476
  • София
  • Мнения: 378
А какво е това съгласие?

# 477
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 51
А какво е това съгласие?
Това е документ,който в БГ дават на вече постъпилите за раждане жени.Предварително никой не те запознава със съдържанието,а подписвайки го им отвързваш ръцете за много неща.Няма го като образец и може да има разлики в различните здравни заведения.В моя случай,а и не само,изобщо не можех да прочета какво пише.Една лекарка ми четеше и отбелязваше и дори не помня какво съм подписала.Обикновено не те приемат без подписаното съгласие ,защото ЗК не им изплаща парички без него.Също така не се допуска да се задрасква част от него,а подписквайки го се съгласяваш с всички точки.

# 478
  • София
  • Мнения: 378
Те изобщо работят ли със ЗК ?
Аз мислех че всичко си плащаш като поп

# 479
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 51
Те изобщо работят ли със ЗК ?
Аз мислех че всичко си плащаш като поп
Това е без значение,всяка частна болница го предоставя при постъпване.

Общи условия

Активация на акаунт