Помогнете-алопеция(гнездови косопад)

  • 61 321
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
ПИНКИ пробвай маската с тривитаминола, има 3 или 4ри теми с нея .....мамите казват че има много голям ефект за заздравяване на косата и за растеж , аз вече си имам тривитаминол ... и съм решила да го ползвам 6 месеца или най-малко 3ри ........ така съм си решила на моя отговорност

# 46
  • Мнения: 293
моля те, каквото и лечение да приложиш, не се отнасяй с лека ръка към диагнозата ”стрес” , дори и да ти звучи несериозно (направила си си хормоналните изследвания, нали?). Помисли за едно по-лежерно ежедневие,  за колко ли дреболии правим драма, а така си разрушаваме здравето. По-споко и успех!   bouquet

# 47
  • Мнения: 597
МУлатасаброса,ама аз съм в САЩ,тук може би има подобни на него /тривитаминола../,но ако ида при  ветеринаря и му кажа какво искам и какво ще го правя,и той ще извика на мига санитарите да ме приберат..Тук е много строго с тия неща,а сега и оФ4ица  да си купя ,4е да я водя с мене за парлама....ОК,ама после след шоуто,какво ще я правя? Ако я вържа тук пред къщата ми....хайде пак  при санитарите....ох...не е лесно... newsm78

# 48
  • Мнения: 818
Mulatasabrosa,"червени чушки " newsm78-червени пиперки или червени люти чушки

# 49
  • Мнения: 1 113
Моя колежка получи същото след голям стрес. Опита почти всичко - не помогна. Накрая й казаха да намаже петната с ледена оцетна киселина и след това с благ мехлем (правят го в аптеките). След второто намазване (през 15 дни), започна да й расте коса. Тъй като ледената оцетна киселина е силен химикал не го препоръчвам, само споделям нейния опит. Ако искате като ходите на лекар попитайте за това.

# 50
Zdraveite!
Popadnah na tozi forum w tqrsene na informaciq za kosopad.  
Sled rajdaneto sestra mi poluchi  izkliuchitelno silen kosopad, weche wtora godina. Wse oshte niama petna, no mislia, che ima seriozen problem. Tqrsim iformaciq i vsqshtnost ne sme sigurni kqde tochno da se nasochim. Skalpa e zdraw i niama kojni problemi.  Chuhme ot nashi poznati, che w onklinik predpisvali efikasno lechenie. Moia poznata, koiato pqtuwala mnogo za da nameri lek za problema si vsqshnost go otkrila tam.  No neinia problem beshe svqrzan s rani po kojata na glavata, w sledstvie na koeto kosopad.. Molia vi bihte li mi dali konkretna informacia, naprimer, ako trriabva da se obqrnem kqm kojen lekar- dermatolog ili niakkaqv drug. Ako ste dovolni ot niakoi specialno, bihte li mi izpratili  poveche informaciq po e-mail. NAdiavam se da go napravite. Bih bila izkliuchitelno blagodarna!! eclipse_pps@hotmail.com

Общи условия

Активация на акаунт