Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 14 тема

  • 121 779
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Аз специално казах. В Есте клиник се обсъждат проблемите места, които вижда терапевта и така както ги вижда клиента. Предполагам, че навсякъде има дискусия  Peace

# 31
  • Мнения: 197
Така е, предварителната дискусия е много важна част. Всъщност не знам дали навсякъде провеждат и до колко е задълбочена, но с моята дерматоложка се обсъжда подробно. При първата среща се разясняват подробности за здравословно състояние, за алергии, за предходи процедури, кое как се е отразило на състоянието ми във времето. Отделно с огледало в ръка обсъждаме ефекта, който очаквам, нещата които ме притесняват, тя прави анализ на лицето ми с вариантите за решаване, показва ми какво точно ще се промени след процедурата. После всичко направено влиза в елетронното досие, което ми е на разположение за всички справки.

# 32
  • Мнения: 718
Здравейте на всички и в новата тема! На първо място честита Коледа, бъдете здрави, усмихнати, щастиви и разбира се - винаги красиви  bouquet

На въпроса за какво не ми стиска.. Ами за сега за нещата, които зависят от скалпел  Simple Smile Макар че, както съм споделяла, имам близък пример как успешно решава проблеми. В тази връзка ето едно хубаво интервю с доктора, който направи на братовчедка ми блефаропластиката. Разказва общо за естетически неща и сигурно ще полезно за всички в темата. 
http://www.az-jenata.bg/a/5-zdrave-i-krasota/36353-d-r-spartak-m … samochuvstvieto-/

Колкото до мен, за след нова година ми се въртят идеи за разкрасяване, ама за тях има време да споделям.


благодаря, интервюто наистина е интересно.  нали винаги се питаме кога е хубаво да се предвиждат различните процедури и операции. направи ми впечатление, че Милев казва, че само за липосукцията има значение сезона, заради удобството при възстановяването . и че за всички операции важи после белезите да се пазят от слънцето и задължително 6 месеца трябва да се мажат с много висок фактор слънцезащитен крем.

# 33
  • Canada
  • Мнения: 3 466
Точно днес приключих серия от пилинги и козметичката ми предложи процедура мезотерапия. Каза, че за два дни би трябвало да изчезнат червените петна  Peace

Ползвам у дома дерма ролер, но не редовно поради липса на време  Tired Харесва ми ефектът, но е и леко болезнено, а аз имам висок праг на търпимост.

Остана да да мисля, процедурата тук хич не е евтина, 550$ + 15% такси...

# 34
  • Мнения: 571
Здравейте и честита Коледа и от мен!  Hug
Ако имам нужда от някоя процедура и тя ще ме накара да се чувставам добре, бих я направила. Всяко нещо с времето си и да не се минава мярката. И затова е важно на какъв лекар ще попаднеш, защото не винаги това, което искаме е най-доброто за нас. 

# 35
  • Мнения: 460
Калина, попадна ми статия по твоята темата и то от доктора, при който каза, че ще ти бъде консултацията http://www.puls.bg/health/diets/news_25825.html, нали Ковачев каза че ще ти е?

Благодаря ти , с малко закъснение.  С теб май се гоним нещо по темите Simple Smile
Това за предварителната 3D визуализация много ме заинтригува. Не знаех, че тук имаме такива технологии. Ако наистина можеш да видиш различни варианти за това как би ти изглеждал бюста след операцията, много по-лесно можеш да знаеш какъв да искаш.

А какво е това ендоскопско уголемяване на бюста?

# 36
  • Милано
  • Мнения: 954
Рино и блефароластика. ..

# 37
  • Варна
  • Мнения: 242
Здравейте момичета, днес ми сложиха ботокс на челото, на бръчката между веждите и по едно убождане от страни на очите. Вие веднага ли забелязахте ефекта? Понеже при мен - все едно нищо не съм правила. Вярно, че след 2-3 дни започва да "хваща", но аз все си мисля че веднага след слагането все нещо ще е "светнало" в лицето. А бръчката между веждите така си седи... Rolling Eyes
Между другото ботокса не го отвориха пред мен, просто си беше в спринцовката.... Май започвам да търся под вола теле, все пак е реномирана клиника....

# 38
  • Мнения: 663
Здравейте, аз съм от по страхливите, първо разпитвам, проучвам, обмислям и чак тогава се решавам.
Но си мисля, яе ринопласиката най - ме притеснява, зашото се променя лицето.
tedilina, не може да те хване веднага, ботокса не е пълнеж, а спира мимиката, която прави бръчката и трябва време за да подейства.
Защо не настоя да го разтворят пред теб?

# 39
  • Мнения: X
Здравейте момичета, днес ми сложиха ботокс на челото, на бръчката между веждите и по едно убождане от страни на очите. Вие веднага ли забелязахте ефекта? Понеже при мен - все едно нищо не съм правила. Вярно, че след 2-3 дни започва да "хваща", но аз все си мисля че веднага след слагането все нещо ще е "светнало" в лицето. А бръчката между веждите така си седи... Rolling Eyes
Между другото ботокса не го отвориха пред мен, просто си беше в спринцовката.... Май започвам да търся под вола теле, все пак е реномирана клиника....
Да,търсиш под вола теле  Laughing  няма как да видиш ефекта още същия ден,даже и утре и вдругиден няма да е,пр мен се задейства най-рано към 5 ден,до към 10 ден вече се вижда как се е получило и ако има нужда се дослагва още малко.Не си видяла да го разтварят пред теб,защото флакона е бил вече отворен и разтворен за друг преди теб и като се слагат по-малко единици не разтварят на всеки самостоятелен флакон.
Едно време като се слагаше ботокс от много по-малко пациенти те записваха,пък викаха в деня,когато се е събрала група,за да инжектират,докато има трайност подготвената субстанция.Сега бодат всеки ден,на конвейр  Party и явно имат разтворен постоянно,защото и пред мен не са го разреждали никога,ама и аз не слагам по много единици,та да претендирам да ми отворят нов флакон специално.

# 40
  • Мнения: 663
еликсир, на мен ми сложи 25 единици, разтвори го пред мен и залепи стикер с номер в паспорта ми за да се знае от коя партида е. Иначе и аз това и казвам, ефекта се проявява по-късно, а и на контролен се ходи след 2 седмици.
 

# 41
  • Мнения: X
и на мен ми лепят стикер в паспорта без да са го разтворили пред мен.Явно по-големите флакони имат по няколко стикера.......може би Лъки ще внесе повече информация,тъй като тя ще е запозната най-добре.
В три различни клиники съм слагала,никога не са разтваряли пред мен,но пък винаги ме е "хващал".

# 42
  • Варна
  • Мнения: 242
Успокоихте ме, момичета, благодаря! Като минат няколко дни ще пиша как се чувствам и по-точно как изглеждам   Mr. Green

# 43
  • Мнения: X
Успокоихте ме, момичета, благодаря! Като минат няколко дни ще пиша как се чувствам и по-точно как изглеждам   Mr. Green
А,супер ще си доволна,въпросът е до кога.Дано ти изкара по-дълго. Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 12 012
Успокоихте ме, момичета, благодаря! Като минат няколко дни ще пиша как се чувствам и по-точно как изглеждам   Mr. Green

Пиши след 2 седмици, няма смисъл да казваш какъв е ефектът по-рано.
А ако на контролния преглед се наложи ретуш, направо след месец сподели.

Аз правих същото преди месец, това са най-добре похарчените пари за външния ми вид.

Общи условия

Активация на акаунт