Сполучливи имитации на маркови парфюми - 18

  • 164 331
  • 744
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 301
Здравейте, да си повторя въпроса някой запознат с Victor&Rolf Bonbon на D&P,  да сподели как е?  newsm78 Мисля друга фирма, няма негова имитация.

# 451
  • в къщи
  • Мнения: 90
Здравейте, да си повторя въпроса някой запознат с Victor&Rolf Bonbon на D&P,  да сподели как е?  newsm78 Мисля друга фирма, няма негова имитация.
Баргело  го имат,но не мога да изкажа мнение

# 452
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
За мен "Императрицата" е добра и в двете версии,но аз предпочитам тази на Заг.Личнно аз не ги различавам с оригинала."Бонбон" става на Баргело,но не е толкова близко до истинския.Оригиналът ми е много голям любимец,но за идващите топли дни не е добър избор.

# 453
  • BG-DE
  • Мнения: 5 092
Днес минах през Елитис и испанските имитации (на Камко), които се предлагат там имат нови попълнения 50 мл. на цена 11-12 лв., не помня точно. Но като истинска блондинка забравих да им снимам списъка  Embarassed и по спомен докладвам, че имат Олимпея, Черния опиум, Брайт кристал, Кристал ноар, Лайт блу и още няколко други, които не помня, а има и мъжки  Embarassed Аllforone, аз напоследък полудях по тази Императрица, след като щерката на приятелка ме окъпа с нея и тя ме порази с трайност, но след като се сдобих и с Рефанския вариант и с този на Заг трайността им не ме очарова  Confused, а като близост с  оригинала, според мен, Заг са една идея по-добре но горе-долу са еднакви. Защо така се получи, че при първия ми досег с този аромат беше толкова траен, а после рязко издиша и сега не мога да си обясня  Thinking

Последна редакция: пн, 27 мар 2017, 22:41 от Menerva

# 454
  • Мнения: 1 339
Благодаря Ви, момичета за споделената информация за Императрицата.

Най - добрата, на която аз съм попадала, особено като трайност, беше тази на Баргело, но за съжаление тях вече ги няма .

# 455
  • Мнения: 57
Здравейте,знаете ли дали има имитация на womanity eau pour elles ?

# 456
  • Deutschland
  • Мнения: 5 457
Menerva, може би е трябвало да си купиш парфюма от същия магазин, от който момичето си е купило  Peace

# 457
  • BG-DE
  • Мнения: 5 092
 dpv, аз така и направих  Laughing магазинчето на Лъвов мост е ОК, концентрацията 2:1 е същата и затова ми е толкова необяснимо защо така се получи  33uu по-лошото е, че тази Императрица много ме грабна, а и оригинала ми е съвършено нетраен  Confused nina.1, womanity eau pour elle няма имитация  Peace

# 458
  • Deutschland
  • Мнения: 5 457
Menerva, освен да пробваш капсулован. Императрицата и аз много я харесвам, но съм я пробвала във версия на Роксан. Не блести с трайност, но е наситен и много хубав

# 459
  • в къщи
  • Мнения: 90
   
Versace Bright Chrystal Absolu има ли някаква имитация bouquet

# 460
  • в къщи
  • Мнения: 90
dpv, аз така и направих  Laughing магазинчето на Лъвов мост е ОК, концентрацията 2:1 е същата и затова ми е толкова необяснимо защо така се получи  33uu по-лошото е, че тази Императрица много ме грабна, а и оригинала ми е съвършено нетраен  Confused nina.1, womanity eau pour elle няма имитация  Peace
аз съм доволна отИмператрицата на рефан капсулован обаче,даже днес съм с нея и трайността ми цял ден,като не преувеличавам,вярно че съм я купувала преди 2 години и не съм сигурна в трайносттта на сегашните

# 461
  • София
  • Мнения: 4 468
Bright Crystal Absolu няма имитация.  Peace

# 462
  • Габрово
  • Мнения: 1 022
Момичета,да попитам....как мога да си поръчам  от  Парфен проби по 10 мл.,тъй като пише,че сайта им е в профилактика.....и другият ми въпрос е на каква цена са знаете ли?

# 463
  • София
  • Мнения: 1 882
Скрит текст:
Момичета,да попитам....как мога да си поръчам  от  Парфен проби по 10 мл.,тъй като пише,че сайта им е в профилактика.....и другият ми въпрос е на каква цена са знаете ли?
Аз си поръчах в средата на февруари - и до ден днешен ни вест, ни кост! А доставката пишеше, че е 20 работни дни. Нито телефона си вдигат, нито ми отговарят на имейлите. Много се ядосвах в началото, понеже исках да разбера един аромат дали ще се хареса на много близък мой човек, на когото исках да поръчам за подарък да РД, който отдавна мина.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 464
  • София
  • Мнения: 4 468
Момичета,да попитам....как мога да си поръчам  от  Парфен проби по 10 мл.,тъй като пише,че сайта им е в профилактика.....и другият ми въпрос е на каква цена са знаете ли?
Обади се на номер
Скрит текст:
02 989 18 00
и попитай.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт