Сполучливи имитации на маркови парфюми - 18

  • 164 232
  • 744
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 203
Заг има на ул. Ив. Вазов, към гарата. Peace

# 436
  • Мнения: 316
Къде в Пловдив има Заг Зодиак?! Гледам в сайта им някакви адреси, но дали са актуални?! Нявсякъде ми е удобно да отида Grinning

http://zagzodiak.com/stores/category_id/144/store_id/18/P&I%20-%20perfume   Този е актуален и много добре зареден магазин с любезни продавачки

# 437
  • София
  • Мнения: 38 553
На мястото на Баргело до Зимния дворец Студ. Град са направили Парфен. Продавачът е много готин.

# 438
  • Мнения: 14
Някой знае ли Лорис парфюмюм само в Пловдив ли имат магазин или и в София има някъде?
Искам да видя тези ретро серии дето са пуснали и някой ползвал ли е да каже мнение.
 Peace

# 439
  • Мнения: 1 339
Момичета, искам специално да Ви споделя и да Ви похваля един парфюм на Avon - Тоmorrow, от серията TTA...

https://www.fragrantica.com/perfume/Avon/Tomorrow-809.html

Възхитена съм от аромата първо, за мен има препратка към Cashmir - Chopard, тези, които го харесват, може да погледнат и този на Ейвън. Силен и наситен...за по - хладно време е определено. Има много добра наситеност, а трайността му е страхотна - над 7 часа. Върху дрехи се усеща с дни. Наистина много качествен парфюм. Препоръчвам.  Simple Smile

# 440
  • Мнения: 1 339
На мястото на Баргело до Зимния дворец Студ. Град са направили Парфен. Продавачът е много готин.

Само че доколкото разбрах в този магазин продават само готови, не наливат, както в Графа и на Руски паметник...Все още ли е така или има промяна?

# 441
  • BG-DE
  • Мнения: 5 068
Много се извинявам, че пак влизам с питане но с търсачката не ми се получи  Embarassed Нещо вече определено съм на вълна летни аромати  Simple Smile и в тази връзка може ли да ми кажете дали Градината на мосьо Ли има ли добра имитация?

Последна редакция: нд, 26 мар 2017, 18:28 от Menerva

# 442
  • София
  • Мнения: 4 451
Menerva, пробвай имитацията на Парфен. Спомням си, че беше по-добра от тази на Заг.  Peace

# 443
  • BG-DE
  • Мнения: 5 068
 magicjo, благодаря  bouquet

# 444
  • София
  • Мнения: 38 553
Да, хубави са всички Хермес Градини на Парфен.
И да, цели шишенца са.
Ей, къде на Графа е магазина?

По-назад попитах и погледнах списъка на Парфен. Има нови неща, някой може ли да ги добави?

# 445
  • София
  • Мнения: 4 451
Free Agent, ето новите имитации на Парфен.
741 - Intoxicated - By Kilian
742 - New York Patchouli - Bond No 9
740 - Oud Ispahan - Christian Dior
904 - Rose des Vents - Louis Vuitton
905 - Good Girl - Carolina Herrera
906 - Love - By Kilian
Адресът на магазина им е ул. Граф Игнатиев 17, което е до спирката на трамваите в посока център.

# 446
  • Мнения: 211
На мястото на Баргело до Зимния дворец Студ. Град са направили Парфен. Продавачът е много готин.

Само че доколкото разбрах в този магазин продават само готови, не наливат, както в Графа и на Руски паметник...Все още ли е така или има промяна?
В Парфен на Графа не наливат ли вече? И там ли вече са само готови?  Shocked
Не съм минавал скоро от там...

# 447
  • Мнения: 2 826
Bargello вече са Martinez,имате ли опит с тези аромати?

# 448
  • София
  • Мнения: 4 451
В Парфен на Графа не наливат ли вече? И там ли вече са само готови?  Shocked
Не съм минавал скоро от там...
Продават и наливни.  Peace

# 449
  • Мнения: 1 339
Момичета, моля Ви да споделите как е версията на Императрицата на Заг Зодиак като близост до оригинала и по - добра ли е от Рефанската - за тези, които са пробвали и двете.

Общи условия

Активация на акаунт