Кое име ви харесва повече за момиче? Благодарим ви :)

  • 4 627
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • На ръба на нервната криза
  • Мнения: 224
Емануела или само Мануела.


Много добро предложение.  Peace

В случая Емануела не е ли по-добрият вариант, тъй като в Англия ще могат да я наричат с познатото Emma. Maнуела ще звучи малко странно в англоговорящите държави, а не се сещам за подходящо умалително Thinking

# 31
  • София
  • Мнения: 4 192


В случая Емануела не е ли по-добрият вариант, тъй като в Англия ще могат да я наричат с познатото Emma. Maнуела ще звучи малко странно в англоговорящите държави, а не се сещам за подходящо умалително Thinking
Скрит текст:

# 32
  • Мнения: 8 921
Много ги щадите англичаните. Мислех, че са чували и чуват много не чак толкова английски имена.

# 33
  • София
  • Мнения: 8 696
С всички тези индийци и пакистанци, също не мисля, че ще се затруднят с някое по-българско  Laughing

# 34
  • Мнения: 2 151
Много ги щадите англичаните. Мислех, че са чували и чуват много не чак толкова английски имена.

Абсолютно! Много важно дали им звучи добре. Само ние българите се опитваме да си натамъним имената на децата. Всички други нации си кръщават децата с типични имена. ММ е италианец, детето ни е SoFia, както се пише на италиански (а живеем в трета държава). И второто ще го кръстим и запишем с италианско име и с италианското изписване, като за мен е важно да е име, прието в България.

По темата - и двете имена са много хубави, но аз гласувах за Емануела. В пъти повече ми харесва от Ема..

# 35
  • Мнения: 1 786
На мен ми харесва само Ема .

# 36
  • Мнения: 14 751
Ребека ми харесва открай време.

# 37
  • София
  • Мнения: 310
Емануела ми е много красиво име, гласувах за него, а Ребека никак не ми звучи българско. Иначе съм съгласна, че не трябва да се съобразявате със разбиранията на англичаните за имената, но разбирам и защо го правите. Лека бременност и едно здраво бебче на финал!

# 38
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 321
И двете имена са библейски,но Емануела е по-разпространено у нас.

# 39
  • Мнения: 1 283
Ребека. В последно време всяка трета е Емануела или Емма. Tired

# 40
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ребека ми харесва открай време.
И на мен.
Тия Емануели, Еми и Емилита вече ми идват много банални.

# 41
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 397
Ребека Peace Емануела го свързвам с чалгата

# 42
  • Мнения: 2 283
На мен Ребека повече ми харесва. Беки на галено.  Peace

# 43
  • Мнения: 12 491
Гласувах за Емануела, харесва ми повече от Ребека. А как би се приело в Англия любимото ми женско име Александра?

Общи условия

Активация на акаунт