Парфюмни размисли и страсти - 206

  • 92 788
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 028
Честита нова тема  Simple Smile

Парфюмни намерения за тази година все още нямам. Може би някой Classique на Jean Paul Gaultier, не съм ги пробвала, мислих че ги продават в Прити шоп в Пловдив, но преди дни питах и ми казаха, че вече не предлагат марката. В тази връзка кой ще ме посъветвате да пробвам?

Пробвай ги всички по ред на номерата, имам предвид основните- ЕдТ, ЕдП (различни са много един от друг), Intense и Essence de Parfum. Прекрасни, изразителни и безкрайно чувствени аромати са. Пристрастна съм, и то много.  Heart Eyes
Летните лимитки са твърде много, аз лично не ги познавам подробно (съжалявам, че изпуснах Betty Boop).

# 46
  • Мнения: 31 377
Аз съм за последният Essence de Parfum. Heart Eyes

# 47
  • София
  • Мнения: 767
Честита Нова Година , Феички!
Много сбъднати ароматни мечти и нови любови през 2017!  Hug

Аз за сега имам само един парфюм, който се е загнездил здраво в главата и би могъл да се нарече "мечта" - Ambre Nuit Christian Dior. Дори от мисълта за него ми омекват краката и ме стяга сърцето.  Heart Eyes
Друго няма , продължавам да съм самата скромност.  Laughing

Аз също много харесах люляка на Аерин Адлер.  Peace

# 48
  • Мнения: 4 042
Извинявам се за повторението, но знаете ли дали не е спрян Womanity EDP на Thierry Mugler, че не го намирам в българските сайтове? Има само 30 мл в фрагрансдирект, не е особено изгоден, но ако е спрян - ще го поръчам.

# 49
  • Мнения: 29 034
Аз пък се замислих да си купя тази година Dior Hypnotic Poison EDT 50ml, познатите го харесват....ахкат и охкат....аз какво да кажа, хем го харесвам, хем не толкова, пробвах го на кожата, не ми стои лошо ......особен ми е на моменти....ще видим newsm78 На Диор любим си ми остава Адикта, синия, може него да взема хем съм сигурна, че си го обичам и отдавна не съм го имала Joy

# 50
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Никога не купувам парфюм, защотото на Х, У , Z им харесва или пък всички умират за него.
Използвам парфюми, които ме радват, постепенно и другите започват да им се радват. Така един мой бива шеф еволюира от пълен потрес към върховна наслада от Ароматикс еликсир. Laughing

# 51
  • Мнения: 2 998
Извинявам се за повторението, но знаете ли дали не е спрян Womanity EDP на Thierry Mugler, че не го намирам в българските сайтове? Има само 30 мл в фрагрансдирект, не е особено изгоден, но ако е спрян - ще го поръчам.
Има си го на официалния сайт на ТМ, никъде не пише да се спира.

# 52
  • Мнения: 29 034
Никога не купувам парфюм, защотото на Х, У , Z им харесва или пък всички умират за него.
Използвам парфюми, които ме радват, постепенно и другите започват да им се радват. Така един мой бива шеф еволюира от пълен потрес към върховна наслада от Ароматикс еликсир. Laughing

Е и аз го харесвам Пойзъна.... Joy А жената на един мой бивш шеф получи Кокок мадмлоазел, защото шефът  хареса моя hahaha hahaha

# 53
  • Мнения: 1 261
Никога не купувам парфюм, защотото на Х, У , Z им харесва или пък всички умират за него.
Използвам парфюми, които ме радват, постепенно и другите започват да им се радват. Така един мой бива шеф еволюира от пълен потрес към върховна наслада от Ароматикс еликсир. Laughing


интересно ми е дали любимия мъж ти е избирал парфюми  Peace

 

# 54
  • Мнения: 29 034
Никога не купувам парфюм, защотото на Х, У , Z им харесва или пък всички умират за него.
Използвам парфюми, които ме радват, постепенно и другите започват да им се радват. Така един мой бива шеф еволюира от пълен потрес към върховна наслада от Ароматикс еликсир. Laughing


интересно ми е дали любимия мъж ти е избирал парфюми  Peace

 
ММ ми е избирал последно когато бяхме още студенти hahaha, имаше един Лятна луна, не ми е известно сега съществува ли, но тогава бяхме студентчета....в интерес на истината беше ми харесал....сега пак ми избира, но само като ги финансира Joy Joy

# 55
  • София
  • Мнения: 5 658
Честита нова година и нова тема  Hug

Започвам годината парфюмно спокойна - нямам належащи нужди, нито пък писъчни желания. Бих могла да се освободя от няколко заглавия, които са ми излишни, но не бързам, тъй като не знам какво искам на тяхно място и тъй като напоследък придобивам само стари шипри и алдехиди, е добре първо на тях да обърна внимание, вместо да трупам още и още подобни Simple Smile

# 56
  • Мнения: 868
Честита Нова Година!

Нямам парфюмни желания. Бих искала да пробвам 2 парфюма: Amouage Lilac Love (макар че четох, че е сладък) и By Kilian Noir Aphrodisiaque (макар че има ирис, който не е моя съставка).   Но не бързам Simple Smile 

# 57
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Никога не купувам парфюм, защотото на Х, У , Z им харесва или пък всички умират за него.
Използвам парфюми, които ме радват, постепенно и другите започват да им се радват. Така един мой бива шеф еволюира от пълен потрес към върховна наслада от Ароматикс еликсир. Laughing


интересно ми е дали любимия мъж ти е избирал парфюми  Peace

 

Вече не смее да опитва  Laughing
Но пък стоически понася моите парфюмни избори.
Единствения парфюм, който ме е помолил да не слагам , когато ще сме в колата за по дълго време е Фракас.



# 58
  • Мнения: 31 377
Ох, Фракас.... Heart Eyes Трябва да го извадя. Сега му е точно време.
Вадете и Слона на Кензо, ако вече не сте го направили. Hug

# 59
  • Мнения: 1 261

Вече не смее да опитва  Laughing
Но пък стоически понася моите парфюмни избори.
Единствения парфюм, който ме е помолил да не слагам , когато ще сме в колата за по дълго време е Фракас.


много съм добричка начи аз  Laughing
нося само парфюми избирани от любимия
единствената самостоятелна покупка последните години ми е Fico di Amalfi / Aqua di Parma който е чудесен за лятото
от своя страна той носи само каквото аз му избера  Heart Eyes
идилия  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт