Парфюмни размисли и страсти - 206

  • 92 754
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17 546
В другата Фрагрантика пише, че е лек и плодов, какъвто Перлите не са Rolling Eyes
Предвид цената на Перлите в момента(около 45 лв/100мл) и това, че ги харесваш и носиш много, аз бих подновила тях, вместо някакъв неизвестен парфюм за 25 лв.

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Привет, парфюмни феи Hug bouquet
Моите планове относно придобиването на аромати се менят постоянно Wink слагам в уиш листата нещо, а купувам друго - ненаситна съм все още в това отношение Flutter
Я ми кажете, че ми влезе в главата, Ciel на Амуаж твърде ли е белоцветен Thinking Получавам главоболие от белите цветя... И откъде онлайн мога да поръчам проба?

# 32
  • София
  • Мнения: 288
Здравейте! През новата година искам само  Pure на Donna Karan. http://www.fragrantica.com/perfume/Donna-Karan/Pure-DKNY-7973.html
Това ми е любим аромат от години, но през миналата заложих повече на новооткритията, а и се оказа, че вече го няма в бутиците на Estee Lauder.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Дени,мерси за новата прекрасна тема. kissАз имам планове за парфюми,харесах още три аромата ако поне единия ми го подарят за 27 януари,когато имам ден ден ще се радвам много. Heart EyesБисквитка,да белоцветен е Ciel на Амуаж,слънчев,женствен,свеж и чист,така го определям аз.В Енцо има проба.

# 34
  • Мнения: 8 840
ЧНГ и нова тема! Simple Smile
Парфюмната ми мечта за 2017 г е да открия аромата, който да ме плени тотално, да се наслаждавам всеки път така, сякаш го слагам за първи път, да ценя всяка капка от него, да стане моя парфюмен подпис. Heart Eyes Иначе планирам да придобия някои нови ухания, тъй като през отминалата година бях изключително обрана парфюмно и значи сега мога да си позволя повече Laughing Планирам и да пробвам повече нови аромати.

# 35
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря ти, Brihgt Crystal bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 338
Благодаря за темата Денси   bouquet

Парфюмния ми план за 2017-та е да намаля покупките и да ги сведа до един парфюм на месец, и то внимателно обмислен и силно желан. Нямам представа дали ще успея, но много ми се иска, наличните количества вече ме напрягат, а и мястото в гардероба свърши.  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 5 047
Не съм съвсем сигурна, че харесвам виолетки Rolling Eyes
[/quote]

Питах само за да ти припомня този: http://www.fragrantica.com/perfume/DSQUARED-/She-Wood-Crystal-Cr … ek-Wood-8110.html Вероятно си го пробвала, но за мен е чудесна интерпретация на виолетка с листата и малко роса. Все още се намира на добри цени, макар че защо им трябваше да спират тази красота.  Heart Eyes

Люлякът на Аерин е много особен, аз имам love-hate relationship с него, но сега в студените дни е прекрасен, а лятото ме душеше. Явно е за зимата, та тези дни го ползвам интензивно и много ме радва.

Пиши ми, ако решиш да пробваш Лалето, струва си.

# 38
  • Мнения: 2 843
Lilac Path има ли къде да се пробва в България? Продават ли Aerin в бутиците на Ести?

# 39
  • Мнения: 5 047
Да, предлагат Lilac path.

# 40
  • Мнения: 31 339
Lilac Path има ли къде да се пробва в България? Продават ли Aerin в бутиците на Ести?
Да.
Аз много харесвам Люляка. Утре ще го сложа.

# 41
  • Мнения: 2 843
Как пък може толкова да не го забележа... А много обичам люляк.

# 42
  • от един красив град
  • Мнения: 402
Най- после и аз да се запиша  Grinning
Благодаря за новата тема Денси  bouquet
Първите ми парфюми за тази година вече са поръчани и дано пристигнат скоро. Три минита на Hermes -    Eau de Rhubarbe Ecarlate, Jour и  Jour Absolu. Ако ми харесат достатъчно след разносването ще си поръчам и по-големи количества.
Други аромати с които искам да се сдобия тази година са Chloe EDP и Chanel Chance EDT. За сега други желания нямам, дано и не се появят  Mr. Green
За проба съм предвидила няколко, но за сега ще почакат, понеже са все летни.  grinning039

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 5 952
Честита нова тема  Simple Smile

Парфюмни намерения за тази година все още нямам. Може би някой Classique на Jean Paul Gaultier, не съм ги пробвала, мислих че ги продават в Прити шоп в Пловдив, но преди дни питах и ми казаха, че вече не предлагат марката. В тази връзка кой ще ме посъветвате да пробвам?

Иначе всичко, което исках, си го купих през миналата година, но никога не се знае каква нова любов ще ме завърти.

# 44
  • Мнения: 2 617
Би било твърде егоцентрично да свързвам желанията си в парфюмен план само с моята особа или с едно просто "придобиване" на парфюми.
Парфюмният интерес (за мен) отдавна не е "имането",  ако само следвам моди и тенденции, а в това, какво преоткривам за себе си и как израствам в парфюмно отношение.
Бих казала, че изминалата година за мен бе много ценна, защото постави основите на моето парфюмно "Аз": далеч по-съзнателно и отдавна не-импулсивно, с ясна идея за парфюмната концепция, която най-адекватно и точно ме изразява.
Научих се да ползвам информацията само като такава, а да не ставам неин роб и да следвам това, което съм приела за мой стил.
В тази връзка, съм наясно, че бих се зарадвала на адекватна политика на парфюмните компании, далеч от елементарния консумизъм и лесни продукти, а такива, които да следват логичното им развитие през десетилетията. Едновременно с това съм и наясно, че би било идеалистично и наивно от моя страна да се надявам, че ще се случи. Затова и ще преоткривам нови ниши, оставайки вярна на себе си и доизграждайки моя личен стил. Ще бъда вярна на себе си в парфюмен план и ще продължавам да ставам все по-мъдра в изборите си на ароматите, които са Мои, а не чужди Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт