Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 57

  • 60 416
  • 737
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 18 559
Айре  Heart Eyes мда  Laughing Снаха ми едно време имаше такава коса и фризьорките все я питаха каква боя използва  hahaha
И Джулио Берути е много готин, но той ми е сладникав, за разлика от Киво.
Благодаря за клипа, ама ще го гледам довечера, че трябва да се ходи и на работа  Laughing

# 451
  • Мнения: 18 630
лека работа Hug

почнаха да излизат снимките от серията Peace











ооо държим се за ръчичка Crazy









# 452
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
А пък мен от вчера, откакто разбрах, че "адалет" значи правосъдие, започна да ме чопли една твърде еретечна мисъл...Обаче ще я споделя: може би Едже не е шегаджийка и не случайно е нарекла героинята си с това име newsm78 Може би нещата не са такива, каквито изглеждат сега. Може би човекът, когото тя уби първо, да си е заслужавал смъртта - може би е злоупотрбявал с децата в онзи приют. Може би самата тя е била потърпевша. Ииии...може би и бащата на Джесур да не е толкова бял, колкото ние си мислим.
Много може би...Ще видим.
Някак като подигравка ми звучи името Адалет при сегашното положение на нещата.
По принцип турските имена всичките са натоварени смислово. По принцип имената на героите и в литературата, и в киното никога не са случайни. Особено на героите, които основно изнасят историята.
Хубаво би било, ако някой можеше да ни каже какво означават и останалите имена.
Джесур, Гюзел и Адалет вече са ни ясни. Ширин също. (Ширин е символ на любовта, заради легендата за Ферхат и Ширин, и нашата Ширин е точно това - пазител, свидетел и вдъхновител на любовта на ГГ.

Себи, Снеж, и аз гледам и сериала "До живот", поне докато ми харесва, ще го гледам.
Но аз не гледам онлайн и нямам драма.
Тази сцена със зашеметения герой на Енгин и за мен беше пресилена и даже неточна - досега не съм виждала никъде - във филм, в документален материал такава реакция на наркотично опиянение - обикновено са отнесени, отпуснати като парцали и някъде в друга вселена. А това тук си изглеждаше като чисто опиянчване и клипът, макар и саркастичен и леко злобничък, е точен, за съжаление. Аз това го споделих и в темата за сериала, разбира се, в онази от темите, в която можеш да изразиш мнението си безнаказано.

# 453
# 454
  • Мнения: 924
Ой, бързам да покажа Бюлент на вратата гаража, а зад него е полицията. ooooh! ooooh! ooooh!
Много искам да е сварил там тю-тю...няма никой. Докато дойде и нашите хора, вече са заминали на онзи курорт. Ей, долна твар тоя Бюлент, ей...



Не се стърпях и ходих да разследвам. По време на отвличането, Сюхан е със същите бели дрехи, като в ресторанта. Въпросът е - преди или след романтиката е отвличането newsm78

Последна редакция: вт, 17 яну 2017, 13:08 от mirror_

# 455
# 456
  • Мнения: 924
Момичета, благодаря на всички за стоп кадрите и новите снимки!

Значи, той Къванч, винаги си е бил красив, но в този филм изглежда болезнено мъжествен, направо. Болезнено за сетивата. Сега, вярно, роля е, ама трябва да си имаш и дадености за тази роля  yes yes yes

# 457
  • Мнения: 924
А пък мен от вчера, откакто разбрах, че "адалет" значи правосъдие, започна да ме чопли една твърде еретечна мисъл...Обаче ще я споделя: може би Едже не е шегаджийка и не случайно е нарекла героинята си с това име newsm78 Може би нещата не са такива, каквито изглеждат сега. Може би човекът, когото тя уби първо, да си е заслужавал смъртта - може би е злоупотрбявал с децата в онзи приют. Може би самата тя е била потърпевша. Ииии...може би и бащата на Джесур да не е толкова бял, колкото ние си мислим.
Много може би...Ще видим.


Имам подобни мисли, защото някой трябва да преобърне нещата. За Тахсин изгубих надежда вече. Дори ще наизскачат още скелети от миналото, мисля. Плюс, има един брат в затвора, който си чака реда да излезе на сцената. Плюс Михрибан, може да не е толкова бяла и пухкава...и т.н. newsm78
Аз, също имам толкова много предположения в главата си, че всичко ми стана каша. Мисля вече да се пробвам в краткосрочните сценарии и да я карам серия по серия. Чакат ни големи изненади, де Laughing

# 458
  • Мнения: 18 630
А пък мен от вчера, откакто разбрах, че "адалет" значи правосъдие, започна да ме чопли една твърде еретечна мисъл...Обаче ще я споделя: може би Едже не е шегаджийка и не случайно е нарекла героинята си с това име newsm78 Може би нещата не са такива, каквито изглеждат сега. Може би човекът, когото тя уби първо, да си е заслужавал смъртта - може би е злоупотрбявал с децата в онзи приют. Може би самата тя е била потърпевша. Ииии...може би и бащата на Джесур да не е толкова бял, колкото ние си мислим.
 

със сигурност директора на приюта се е е гаврил с тях Confused
ама не мисля, че бащата на Джес е бил пък толкова черен, че да си заслужи съдбата, просто стана свидетел на престъплението им и разбра за картините Whistling
Скрит текст:
за наркотичното вещество, не че разбирам много, ама химии колкото искаш всякакви, тази може да е ударила вестибуларния  апарат на д-ра


Мирър,
и на мен , ама хич не ми се гадае  Wink
за Киво-готин е Джесур, ама не може да надмине моя любимец Бехлюл Crazy, и едва ли ще може Whistling

Терзи, мерси за новата снимка bouquet



озета на руски
Цитат
Озет 10-й серии..
План Тахсина Корлудаг навсегда избавиться от Джесура, привел к обратному эффекту.. Джесур и Сюхан, сближаются еще ближе. Сюхан, с ужасом, осознает истинное лицо своего отца, она ищет пристанище у Джесура, который старается не пошатнуть её доверие.
Происходящее, вызывает в городке Корлудаг напряженность в отношениях. В то время, пока Тахсин расплачивается, за содеянное, своим здоровьем, Джахиде обеспокоена, что не может добиться ожидаемого эффекта. Корхан решил найти виновного свалившихся на его голову бед.. он начинает следить за Хюльей. На что Джахиде реагирует совершенно неожиданным образом.
Джесур пытается залечить раны Сюхан. Он готовит план, в котором видит выход, для них обоих. Однако, Тахсин Корлудаг снова им препятствует. Все идет по его плану, но похищение Сюхан, заставит Джесура пересмотреть свои планы. Чтобы прервать разыгрываемую игру и спасти жизнь любимой женщины, Джесур будет беспощадно бороться, чтобы выиграть время.

# 459
  • Мнения: 4 642
    Гледах серията. Ами пак ще се повторя, потретя...Гледам с лекота и удоволствие и не се сещам да дебна за сценарийни пропуски, каквито във всеки сериал ги има. А камо ли да ми се набиват в очи. Радвам се на това. Най-вече заради Къванч.

   Относно това дали са влюбени и двамата главни герои си бях убедена, че са,  от отделните клипчета, които гледах. Но сега се затвърди - да, влюбени са. И Джесур си призна. "Влюбен съм в теб" И не го каза ей така закачливо или отбягвайки въпрос. Такъв момент имаше малко след това. Преди да се качата в колата. Но когато ѝ каза тези думи на мен ми прозвучаха искрено. И още едно обяснение: "Това беше за Сю, а не за дъщерята на Корлудаа". Силна граница между двете неща. Проучвал е документи за Тахсин, знае за семейството му, но не е очаквал, че ще попадне на такова очарование като Сю. Шегите на живота. И беше заинтригуван още при първата им среща с коня. Нищо, че каза, че ще атакува Тахсин като му вземе нещо скъпо.  Въобще те все повече се влюбват, но все повече се отдалечават. Засега. И още много тайни-спънки ще застанат между тях. На приливи и отливи. След тази катастрофа предполагам, че Сю ще намали недоверието си в Джесур.

   Корхан клони към трагедиен образ в тази серия. Той е добряк човек, с топло сърце. Вероятно прилича на майка си, за която не знаем нищо. Това което знае и почти видя в детството си беше го запокитил някъде дълбоко в душевните си гънки и сега излиза наяве. Ще влезе в борба с добрата му душевност и ще се появи като важен свидетел. Дано да е така. Друго основание да мисля така ми дава и емоционалната реакция на Джесур като казва, че нямат никакъв свидетел. Едва ли е случайно казано това.

  Тахсин може и да не е физическият убиец, но той да е подбудителят и за "редицата трупове" на Селих, които щел да подреди на улицата пред съда, и за двете убийства, които направи Адалет. Това само го предполагам. Защото нещата при Тахсин-Адалет-Селих са навързани като в роман на Агата Кристи, май!  Simple Smile Но до тук Едже-то няма объркване и недомислици. Дано да е така и занапред. А и в тази серия чух една фраза казана на Тахсин "тя е на 18 години..." Дадоха я като спомен на Корхан от онази нощ в гората. И си мисля дали не е извършена манипулация с Адалет. И като  Светла, и аз допускам лоши прояви от страна на директора. И то много лоши. Във всичко това има още много сюжетен материал за развитие. Самата Адалет не е цвете, разбира се. Близки са си с Тахсин по нрав.

  Като се сетя още нещо - пак. Имаше някои моменти в началото още, които ми направиха впечатление, но ги забравих.

# 460
  • Мнения: 14 497
  Светълчо Hug Heart Eyes чета те с удоволствие миличка , и за мнението ти за ДиК и   сега за ОК.

 Сцената с  дрогирания , влюбен в Берил бремена от него, устремил се към гражданското за да сключи  в този момент брак забързано, объркано  е напълно естествено и добре изиграно!
Браво на Енгин!

Аз винаги  се радвам и казвам smile3508 и на красивия и перфектен Джес на  Киво!

      

  А някой си няма работа и ни кара да сравняваме newsm78



  Аз, съм за  първата! Дънкови панталонки винаги са и стояли много добре!


      

Последна редакция: вт, 17 яну 2017, 18:39 от sebilMM

# 461
  • Мнения: 18 630


Орси,
браво, че успя да изгледаш серията, мерси за коментара Peace bouquet

# 462
  • Мнения: 14 497


  Айре Heart Eyes много благодаря за озета newsm51

Мисля си ,че точно в тази 10-та серия ще реша -Кой в кого и колко силно е влюбен! Искам ми се да са еднакво и  безумно влкюбени!

-Да! Сю го обича и то по начин непознат до сега  за нея./Е .... такъв мъж да не се срещата под път и над път newsm78 hahaha hahaha hahaha

  Тоя пък  идиот едва го дишам.

# 463
  • Мнения: 8 435
АйрреHug мерси за озета. bouquet

Видях и някои сцени от КГ , вече ти го споделих Peace

Кои сцени на КГ са копирани?  newsm78

# 464
  • Мнения: 18 630
Себи Hug, на мен пък не ми е важно толкова кой колко е влюбен, по-интересен ми е пътя на любовта им, искам да е труден , за да е най-сладка накрая Peace

Бюлент е такъв плужек, жалко, че майка му е готина.....

Снеже Hug
и аз май не разбрах за КГ newsm78/или съм забравила, какво ми е споделила Фенчето


да си сложа и новия колаж
Скрит текст:
не,че някой им обръща внимание Rolling Eyes/освен Фен Heart Eyes/
ама тоя много ми харесва, как стана Wink

Общи условия

Активация на акаунт