Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 57

  • 60 428
  • 737
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 8 472
АйрреHug много ти е хубав колажът.  bouquet Един от най-красивите ти досега, според мен.  Peace

# 466
  • Мнения: 18 655
АйрреHug много ти е хубав колажът.  bouquet Един от най-красивите ти досега, според мен.  Peace

Снеже Hug, мерси Simple Smile

Цитат
Пока ты рядом со мной, отец тебе ничего не сделает.. Джесур.

# 467
  • Мнения: 4 642



   


    Айре,

    И не е само Фенчето мОлим те! Е, не е на всеки, но си казваме. Аз, де.


    Като не мога да правя колажи, ще ги сложа натурални!

   


   


   


   

# 468
  • Мнения: 18 655
Орси Hug
Скрит текст:
така е, извинявай Blush Blush

Башак се беше покрила
ама днес се е показала с малкото Снайдерче Simple Smile




# 469
  • Мнения: 18 578
Привет, милички!  Hug Hug Hug
Благодаря ви за всички интересни мнения, много сте писали и съм щастлива, че има какво да си чета  Laughing
Айре  Heart Eyes много готино, свежо клипче! Благодаря и за озета, много ми хареса и чакам с още по-голямо нетърпение четвъртъка  Peace Колажът ти е супер, браво!  bouquet
Светле  Hug Орси  Hug не може би, а директорът на приюта още в самото начало на сериала се разбра, че си е бил свиня. Но, какъвто и да е бил, това ли е начинът да се накаже  newsm78 Нали Тахсин е бил още тогава голямата работа в Корлудаа, защо не са го арестували, за да си плати за престъпленията, а накара младото момиче да го застреля собственоръчно  newsm78 Пък и по спомените на Корхан, директорът и не подозираше какво го чака при срещата им в гората с Тахсин newsm78 Нещо гнило има и тук ... Не случайно Тахсин накара Салих да убие директорката на приюта, страх го беше да не се разприказва за тази нощ ... Колкото до Хасан,  не мисля, че не е бил свестен човек  newsm78 Просто попадна на неподходящото място в неподходящото време. Ама да видим , де  Laughing Не знам какво има предвид Еджето с името Адалет, но тази жена определено не ми се нрави,особено откакто стана господарка на Корлудаа - нали така викат хората - дай на човека малко власт и му гледай сеира. Пък и си е убийца от малка  hahaha Каквото и да и е причинил директора, Хасан не и е направил нищо, за да го застреля хладнокръвно #2gunfireДори искаше да и помогне.  Както се видя, тя няма нищо против да премахнат и Джесур, за какво говорим изобщо? Гадина си е също като любовника си. Кой знае  от какво е умряла и жена му на Тахсин, тепърва ще се разбере и това ...
Снеже  Hug излизането на Даахан от затвора си беше едно към едно с излизането на Кузей, с единствената разлика, че него го чакаше и баща му, после сцената под душа ...  веднага се сетих за КГ  Laughing А пък в Градът се смях, че Джес казваше на Сю, че до сега не е срещала истински мъж, пък Али каза на Дерин, че е много умен - Еджето и двамата ги е направила много "скромни "  hahaha
Ух, че хубави снимки ... по-бързо да идва четвъртък  Praynig
Себи  Heart Eyes Hug wavey
Мирър  Hug и аз съм на мнение, че Киво става все по-готин с годините - в този сериал е направо мъж -  мечта ...
Ох, мамооо ...

# 470
  • Мнения: 14 502


  A тук много чинии и чаши много нещо newsm78

Какво е събитието и кои ще са поканените Rolling Eyes



  Реално погледнато -дупето на Сю си го бива!

Колко е часа newsm78 - все нещо ни показват с тези фотоси Flutter



# 471
  • Мнения: 18 655
Фенче Heart Eyes bouquet
честно казано, въобще не съм се сетила за Кузей, няма как Peace

в една от темите за Ашка пуснали анкета, кой сериал да обсъждат и включили и нашия ooooh! Tired

Себи Hug, верно, че много чаши Laughing
след тая катастрофа ми е малко, смешничко Whistling

с този поглед ви пожелавам приятна вечер Wink Hug


Последна редакция: вт, 17 яну 2017, 21:24 от Airra

# 472
  • Мнения: 8 472
Фенче,  Hug

Скрит текст:
това с излизането от затвора е идентично във всеки сериал, в  който има такива сцени.  Peace  Сигурно и преди КГ го е имало. А сцената под душа също - символиката... измиваш всичко мръсно, не го е имало само в КГ, убедена съм.  Peace Не ми се обиждай, ама мисля, че си предубедена. Hug Започнах да гледам заради Фахрие и бях предубедена към Енгин, но вече го приемам.  Любимец едва ли ще ми стане, ама си пасват с Фахрие и серията си я биваше.  Peace Ще видим по-нататък. Peace Не те агитирам да гледаш, само си споделям мнението, щото това всеки си го решава сам и мен общо взето не ме интересува кой гледа и кой не. Wink Hug

Малкото Сойдерче все по-красиво става. Heart Eyes

Това за Айррето и Себи.  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 17 яну 2017, 21:39 от ·٠•Snejka•٠·

# 473
  • Мнения: 1 647
 Ето на аз като не съм гледала КГ как нищо не ми е познато

# 474
  • Мнения: 4 642


   За прилики с Кузей и аз нищо не се сещам. Но има ситуации в живота, които си приличат по начало. Еднакви са.  А когато действието в един сериал си се развива самостоятелно, без да си личи, че има нещо под индиго не си личат и други дребни, детайлни прилики. Ако ги има.

  Относно това, че директорът не е заслужавал така да го убият, ми никоя от нас не мисли друго яче. Тъкмо обратното. Нормални общества и личности ще прибегнат до правосъдието. Но поголовно в турските сериали  се раздава лично правосъдие. Затова и ми направи впечатление онова прословуто изказване на Джесур, че иска Тахсин да си получи заслуженото, да влезе в истински затвор, а не в Корлудаа. Защото не е типично за тях, като че ли. А ако споменем и кръвните отмъщения...

 


 


 


 


 

# 475
  • Мнения: 18 578
Айре  Heart Eyes  bouquet Колажа са ти го харесали 80 души вече  #Crazy  Лека!
Снеже  Hug
Скрит текст:
Сигурно е така, аз други сериали с излизане от затвора не съм гледала. Просто си казах какво ми напомни в момента на гледане. Предубедена не съм , именно заради това, за да се убедя, че не съм,  се помъчих да гледам КПА, е, не ми се получи. И с Фатмагюл също, а наистина се постарах, заради Берен и най-вече заради Айрето, че и бях обещала. Ами не можах, зарязах го на 3 серия. А за някои е прекрасен сериал. Просто не мога да го харесам този актьор и това е. Няма смисъл да се мъча. Сигурно е добър актьор, щом има толкова хора, които го харесват, но на мен не ми допада маниерът му на игра, не може да ми въздейства, за мен е еднообразен. Ами хората сме различни, не може да се харесва на всички.  Историята е интересна, предполагам, че и по-интересна ще става. В същото време много мрачно, сиво, потискащо усещане остави у мен. След красотата в нашето дизи  може би  newsm78  Laughing  Гледай го със здраве, щом ти харесва  Peace Виж, Градът с удоволствие ще го следя, Керем ми доставя истинско удоволствие с играта си, много ми е симпатичен , а и историята определено ме заинтригува.
Орси  Hug и ти ли го гледа ОК ?
А Джесур не напразно цял живот е живял в чужбина, той е различен ... За това и е способен да се влюби в дъщерята на Корлудаа.
Колко е пораснало детето на Джем ... благодаря ти!
Цитат
Пресс: Vatan
Фрагмент 10(3) ериала "Джесур и Красавица" смотрели с замираением сердца! Этот фрагмент, вызвал большой интерес, в соц. сетях.



Лека!  Hug

# 476
  • Мнения: 4 642



 Фенка, не гледам ОК. Просто си изказах и моето мнение в отговор на ваши такива.

 Детето на Джем много е пораснало, нали? Бях ви споделила една мисъл изказана по отношение на това колко бързо растат децата, но отстрани: "Колко бързо минава времето, но колко бавно минават дните!".  Grinning


  Хайде, лека ви!  Hug Hug Hug


 

# 477
  • Мнения: 3 485
, Бюлент е такъв плужекжалко, че майка му е готина.....

Снеже Hug
и аз май не разбрах за КГ newsm78/или съм забравила, какво ми е споделила Фенчето


да си сложа и новия колаж





Колажа ти е супер! Браво  Айри ... smile3501

# 478
  • Мнения: 18 578
Добро утро!  Hug Hug Hug
Скрит текст:
Новичко

Може и така, на кой както му харесва  Laughing

Още един ден ...
Цитат
Пока ты рядом со мной, отец тебе ничего не сделает.. Джесур.

Сега, като се замисля, може би Сюхан за това се е навила да отидат в хотела  newsm78

Интересно, Сюхан от хотела ли ще я отвлекат  newsm78 И кой наистина стои зад това ? Тахсин или Бюлент ? Вече започвам да се съмнявам, че е Тахсин ... нали в резюмето пише, че му се влошава здравето от случилото се с нея или е заради катастрофата ? Много въпроси, но трябва да се чака до утре, няма как  Laughing
Хубав ден!  bouquet

# 479
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Да не би Бану да има пръст в отвличането?
Какво направи тя на камерите, когато отиде да използва компютъра на Джес?
Дали не изключи камерите от гаража?

Общи условия

Активация на акаунт