Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп Madal Bal - тема 11

  • 89 394
  • 763
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 5 234
Само сиропа ли пиете цял ден /10 дни примерно/?

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 11:17 от Barbabelle

# 496
  • София
  • Мнения: 1 289
Повечето пием само сироп, но има и други варианти, прочети първия пост на първа страница.

# 497
  • Мнения: 364
Първите дни е най-гадно, да. Да не ти пука, продължи си и колкото повече напредваш, толкова по-малко неща ще те изкушават.
При мен вече падат грамчета и май няма да ми стигне тази седмица да видя 5-ца на кантара. Може да продължа и част от следващата и след това да си карам по план. Предното ми 14 дневно гладуване мина толкова леко, че можех още 2 седмици да изкарам, но ме хвана шубе да не е прекалено дълго и се захраних. Сега смятам, че може да удължа с още 2-4 дни без рискове. Между другото при мен тонуса се върна, работоспособна съм и се чувствам страхотно.

Колко искаш/имаш да сваляш?

# 498
  • Мнения: X
Само сиропа ли пиете цял ден /10 дни примерно/?
Аз бях комбинирала сиропа с плодове, защото просто нямаше как да издържа 10 дни на сироп, тъй като при мен целта не беше смъкване на килограми, а детоксикация.
Определено има доста добър ефект, след това направих 10 дневно захранване, а в момента съм на Дюкан заради това, че почивката свърши и пак почнах с фитнеса и ми трябва доста енергия.

# 499
  • София
  • Мнения: 1 289
marbeq, 63 кг съм, още 3 ми трябват, за да видя 5-ца най-после.
За днес нямам и един свален грам. Вчера ми остана от сиропа, а и вода не пих достатъчно...
Сега се сещам, че днес ми е десети ден! Още малко остава и ще мина на плодове. Мм ми е донесъл едни уникални домашни ябълки и нямам търпение да ги пробвам.

# 500
  • Мнения: 364
marbeq, 63 кг съм, още 3 ми трябват, за да видя 5-ца най-после.
За днес нямам и един свален грам. Вчера ми остана от сиропа, а и вода не пих достатъчно...
Сега се сещам, че днес ми е десети ден! Още малко остава и ще мина на плодове. Мм ми е донесъл едни уникални домашни ябълки и нямам търпение да ги пробвам.
Благодаря! Попитах,защото имам да свалям 4кг. и още се чудя/колебая дали да си поръчам от сиропа.

# 501
  • Мнения: 98
Еххх, здравей кленов сироп✋! Започвам от утре   цел 7дни🎆

# 502
  • Мнения: X
marbeq, 63 кг съм, още 3 ми трябват, за да видя 5-ца най-после.
За днес нямам и един свален грам. Вчера ми остана от сиропа, а и вода не пих достатъчно...
Сега се сещам, че днес ми е десети ден! Още малко остава и ще мина на плодове. Мм ми е донесъл едни уникални домашни ябълки и нямам търпение да ги пробвам.
Благодаря! Попитах,защото имам да свалям 4кг. и още се чудя/колебая дали да си поръчам от сиропа.
А защо не смесиш кленов сироп с лимон и джинджифил, според мен има същия ефект Simple Smile

# 503
  • София
  • Мнения: 1 289
Аз го смесвам, предполагам и всички в тази тема по този начин го пият. Аз си правя една тенджера с чай около 1,5 л, след като изключа котлона нарязвам пресен джинджифил на ленти вътре, а лимона и сиропа ги слагам непосредствено преди пиене в чашата, защото не ми харесва като престои лимона вътре. Само с вода ми е малко блудкаво, затова правя чая за аромат. Ден 12 почти мина, още малко остава. Успех на всички!

# 504
  • София
  • Мнения: 1 289
Здравейте, момичета. Аз втори ден се захранвам. Вчера си сварих 50гр ориз, но не успях да пия фрешове днес, затова минах направо на плодовете, като хапвам по 1/4 ябълка или круша на прием и дъвча до откат Grinning
Утре продължавам по план.

# 505
  • Мнения: 16
Здравейте,момичета.Има ли сиропуващи в момента?
Аз мисля да се включа от утре.

# 506
  • София
  • Мнения: 500
Има ли резултати момичета? Къде изчезнаха? Все започваме и не докладва никой.

# 507
  • Мнения: 205
От утре и аз се включвам. Днес отивам да си купя сиропа. Тежа 55 кг, висока съм 159 см. Целта ми е да сваля 4-5 кг.

# 508
  • Мнения: 205
Вчерашният ден мина добре. Изпих 2 литра чай от мента и Стройна линия.  Вечерта малко ме наболяваше главата, но днес съм супер.  Никой ли не е на сиропа? Къде изчезнахте всички?
P.S. Вече съм 53,800 кг.

# 509
  • Мнения: 5 234
Още не съм си купила аз. Чудя се наистина ли е толкова неприятно на вкус, колкото една позната ми каза. Трябва да се пробва.

Общи условия

Активация на акаунт