Смешки от форума 26

  • 111 897
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 318
Цитат
... обаче събличаме се и му е мек и спаднал напълно, напълно, съвсем напълно.

Това повтаряне на "напълно", сякаш не ѝ се вярва на авторката, че това, което вижда е истина, ми оправи настроението. Joy Joy А заглавието е: "Сексуален, дали е, проблем".



Не е трябвало да се събличат...

# 721
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 875
Цитат
Великденският заек го няма, за Августинчето го сготви мама
Горкия  Tired
Не можах да се сдържа, преди малко ми попадна:
Скрит текст:

# 722
  • Down south
  • Мнения: 7 722
Ооооой  Joy доста са хапнали.
Вероятно другата седмица зайчетата ще са повече Simple Smile

# 723
  • here and now
  • Мнения: 4 319
На мен ми приличат по скоро на коледни свинки канибалки...

# 724
  • Варна
  • Мнения: 838
Цитат
надявам се да греша, но едва ли ... аз съм толкова забележителна че никога съмненията ми не са се оказвали лъжливи.

  В първия момент, си викам: браво, моме, това се казва самочувствие! 
  А тя била много наблюдателна, милата (пак не е зле, де)
Mr. Green

# 725
  • Мнения: 25 725
А на мен ми стана интересно как попадна на толкова стара тема и кое те накара да я изчетеш внимателно?  Simple Smile

# 726
  • Варна
  • Мнения: 838
 Как' Сийке:
Скрит текст:
Ахх, хвана ме:)
 Старите теми, по принцип, са ми по-интересни. Ама друга беше причината: днес се сетих за подписа на един потребител, че да го цитирам, търсачката ме отведе до една тема, тя - до друга, зачетох се и така...
    В момента се готвя за малка операция, боледувам, време - бол.
Та, така, нищо особено като причина. А ти защо питаш? И на мен ми стана интересно;) 

# 727
  • Мнения: 25 725
А ти защо питаш? И на мен ми стана интересно;) 

От любопитство, разбира се.  Laughing

# 728
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здр , мога ли да попитам защо ми изтрихте поста , аз искам да помогна на възможно най -много хора като спомена за тези две жени ,които са реални ,уникални ясновидки , към които съм се обръщал и гарантирам на 100 % , а не като някои измислени ,които я познаят нещо ,я не , а вие ми го триете . Може ли да ми обясните защо  ?
Да пита ясновидките.

# 729
  • Мнения: 5 060
 Joy
Ама трябваше в онази тема да получи този отговор.

# 730
  • Мнения: 2 695
хахаха  hahaha нали
тогава можеше  и звездите да почнат да му говорят  Mr. Green

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Цитат
С мъжа ми сме в един парк, седнали на пейка. Не знам кой от двамата първи забеляза, а може би в един момент и двамата го констатирахме, че на една от близките пейки седи същество, в компания, копие на мен.
Crazy

# 732
  • Мнения: 9 397
Цитат
С мъжа ми сме в един парк, седнали на пейка. Не знам кой от двамата първи забеляза, а може би в един момент и двамата го констатирахме, че на една от близките пейки седи същество, в компания, копие на мен.
Crazy

А пише ли дали нещо са пили, яли или пушили в парка? Да не е от храната?

# 733
  • Мнения: 17 546
Този цитат е изваден от контекста! Ако беше цитирала целия пост, нито щеше да е смешно, нито неразбираемо. То и е сега не е смешно де, но хората се смеят на какво ли не... Rolling Eyes

Ето целия текст:
Цитат
Тази случка ме подсети за друга, която ми се случи мисля миналата година.
С мъжа ми сме в един парк, седнали на пейка. Не знам кой от двамата първи забеляза, а може би в един момент и двамата го констатирахме, че на една от близките пейки седи същество, в компания, копие на мен. Все едно имах еднояйчен близнак, който откривам току що. Гледаме двамата въпросното момиче и буквално не вярваме на очите си. Гледаме и се опитваме да видим някаква разлика, но само се убеждавахме, че все едно съм аз. Толкова беше реално, че чак страшно. На тръгване, мъжът ми предложи да минем покрай пейката и да видим дали и отблизо е така. Слава Богу, отблизо разлика имаше, но от разстояние и двамата наблюдавахме моето второ аз.

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
На мен ми стана смешно не от самата случка, а от това, че аторката е написала, че в видяла същество, точно като нея. Не момиче или жена, а същество! Аз поне като чуя същество си представям нещо с 2 глави и 3 опашки. Laughing Затова съм извадила тези изречения само от поста и съм удебелила думата.

Общи условия

Активация на акаунт