Искам да кажа ... (104)_09.01-15.01

  • 57 439
  • 959
  •   1
Отговори
# 45
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Правилно. Отнесете им при покупката и стария акумулатор, ще ти отбият 10-15 лева от цената, пък и се предполага, че те ги рециклират без да тровят почви и води. При покупка бих избрал специализиранм магазин за батерии, а не бензиностанция или железария.



# 46
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз не карам кола и сутринта почаках точно 2 минути на спирката и си хванах такси. Не ми е далече, но ме домързя. Утре смятам да сложа вече и шапка, че нещо май си е студено.
Нищо не разбрах от тази ваканция.

# 47
  • Мнения: 22 522
Няма как да си поспивам при положение че съм.на работа през седмицата, нито да спя следобед.
И събота и неделя се съчуждам най-късно в.8ч.и ставам.
Мразя да се излежавам и мотая в леглото до обяд. Ако се случи, най-вероятно съм болна.

В тези студове, задължително паля колата за по 10мин. Не е най-доброто решение, но това е.
Акумулатор над 75-80Ач трябва да работи час, за да се зареди напълно. А спри, тръгни по-скоро го изтощава, отколкото да зарежда.
Понаучих разни тънкости миналата година когато карах близо месец с акумулатор за . боклука, преди да си купя нов. Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, първо ще свалим стария и точно в такъв специализиран магазин каза, че ще ме заведе.
Без приятели сме за никъде Heart Eyes
Дано да стане, че хич не се виждам без кола, сама, бременна, с две деца, дето си искат разкарването насам-натам и с най-близкия хранителен магазин на една спирка разстояние Confused Ще се оправим, ама ще е зор. Дано подкараме зеления гоблин Praynig

# 49
  • Мнения: 14 382
Мерси за новата тема!

Искам да кажа честит рожден ден на Яна!  Heart Eyes

Куркума, благодаря много за рецептата за заека! Ще помоля свекървата да ми изпрати суров и ще си направя, мнооого вкусно звучи.

Обожавам да спя. Оптимално 10 часа, ако може повече. В работни дни заспивам рааано , гледам поне 8 часа да имам Simple Smile В почивните дни спя като пор, мога до обяд да се въргалям в леглото. Следобед не мога, омайва ми се главата. Ама мога да си лежа и да си чета. В кино съм заспивала, дето все се оплаквам, че ми е шумно, на "Шерлок Холмс". Мъжът ми умря от смях, ама аз бях много изморена.

Пак се разболявам  Cry Дето каза Жаки, всичко ми е заглъхнално, студено ми е и ми се запуши носа. Напарих си краката, стоплям морска сол и се трупясвам....

# 50
  • София
  • Мнения: 7 149
Svetal4o, много ме разсмя.
Titina, моля дайте пак линка за устройството, нещо не ми се отваря, а ми е важно.
Белинда, приятелите винаги знаят по-добре от собствените мъжове  Grinning. Нов акумулатор при тези студове е най-доброто решение.
Янтре, а обясниха ли от Ситроен по каква причина, все пак специалисти са хората и със сигурност ще научим нещо полезно.
Янче, честито, здрава, щастлива и много обичана да бъдеш.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Не заблуждавайте детето, лицемери такива! Всички женени са заети и скучни, имат мазоли, ипотеки, ядове в работата, тъпи съседи и нямат време за ни-що. Мъжете дебелеят, омалопишкват се и се пропиват. Жените се олелчват, офригидват и подкиселяват. Кажете му истината  Wink.
Joy Shocked как ме разсмя,човече  Hug.Тц,ние сме от другите и отричам до последно, ако има някаква прилика с горепредположеното  Crossing Arms,тя е абсолютно случайна и даже недопустима.  Mr. Green

# 52
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 916

Titina, моля дайте пак линка за устройството, нещо не ми се отваря, а ми е важно.

търси по ключова дума/и : High Capacity Multi-Function Portable Mini Car Jump Starter Battery Power Bank Pack

# 53
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Най-доброто решение за кола в студа е хубав гараж, да даде Господ всекиму.

Алечка, за мен е удоволствие да споделям рецепти, както и разни тънки неща, които да се съобразят покрай тях - в случая: как да транжираме, как да докараме хубав външен вид на мръвките, как да получим оптимална гъстота на соса, как да подберем виното, защо е маслото и прочие.

Обожавам часовете в кухнята, да мариновам, режа, соля, паприковам, шпиковам. Да готвя е единственото, което обичам повече, отолкото да ям.

# 54
  • София
  • Мнения: 4 328
Най-доброто решение за кола в студа е хубав гараж, да даде Господ всекиму.
потвърждавам Simple Smile
не знам параноя ли е или предвидливост /предполагам и двете/, но аз винаги имам кабели в колата. и стъргалки и течности разни, че и сгъваема лопатка Embarassed

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 6 626
Яна, да си здрава и щастлива!

Сънят ме лови рано и рано и ставам. Следобед не мога да спя. Може душата ми да заспива понякога, стискам очите и не и не.

Днес врътнах три перални бебешки дрехи, одеалца и т.н. При мисълта за предстоящото им гладене ме втриса. Май ще се гледаме като във вица за трите деца и котешката храна.С първото се стерилизира всичко, с второто от време на време и се следи да не яде от паничката на котето. Третото ако изяде храната на котката, това си е проблем на котката:)

# 56
  • Мнения: 4 864

Обожавам часовете в кухнята, да мариновам, режа, соля, паприковам, шпиковам. Да готвя е единственото, което обичам повече, отолкото да ям.

И аз обичам тези моменти. Обаче обичам да меся. Маята е предизвикателство. Толкова обичам аромата на прясно изпечени тесто .. от дете я обичам тази миризма. Една баба на село беше в местната хлебопекарна в цеха. Водеше ни вечер, когато се местеше тестото. От тогава ми е останала тази любов..

# 57
  • Мнения: 4 864
Най-доброто решение за кола в студа е хубав гараж, да даде Господ всекиму.
потвърждавам Simple Smile
не знам параноя ли е или предвидливост /предполагам и двете/, но аз винаги имам кабели в колата. и стъргалки и течности разни, че и сгъваема лопатка Embarassed
Дааа.. същото!! И метличка трябва! Задължително! Wink Чак ме е срам когато отворя багажника..

# 58
  • София
  • Мнения: 17 380
И аз напоследък установих, че месенето много ми импонира, учи ме на търпение и спокойствие - втасването няма как да го пришпориш.
Е, меся, пека, пък сега не го ям, ама не е дерт  Laughing
Ако някой има хубава рецепта за хляб, който не става много ронлив след втория ден, ще съм благодарна.

# 59
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 916
При мен меси робота. Ако нещо ми излиза покрай пръстите (разбирай тесто или кайма и ми става лошо).
Аз в колата и чук имам, и дебели дрехи...и нещо за похапване. Щото работя на 5 мин от къщи....но пък колата ми се ползва за семейна

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт