2. Мнения за "Оазис строй" Пловдив - Оазис1-8

  • 183 136
  • 1 021
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 67
Има една панелка от другата страна на Билата до гарата.Щръкнали са ръждиви арматури от всякъде.Бетона е изронен. Всеки елемент от панелите елементи  на фасадата е със собствен наклон,някои просто изглеждат плашещо все едно ще рухнат всеки момент.Това нещо реално е пред падане. Интересно как никой не го вижда не го коментира и не го разследва като там има опасност за живота и здравето на много хора.Половината панелки са с премахнати стени понеже са преустройвани което е пряка заплаха за устойчивоста на сградите.

# 916
  • Мнения: X
Е да де, но драмата на тая дискусия са плащанията и дали да продължат, и в ръчна форма ли да продължат. Някой е обяснил на една маса хора, че пазаруват жилища по нормален начин. Сега следва, има ли кой да довърши проектите или хората да си минимизират загубите, и колко са тея загуби, ако и тях ги почнат от НАП. Също е въпрос в какво точно са се вкарали, че ги карат да покриват фирмата като ги извикат официално, и на кого да благодарят за това щастие.
Ако имате информация по тези въпроси, освен как се е заформила далаверата, ще е полезно.

# 917
  • Мнения: 29
Тези от "Plovdiv24" какви ги дрънкат, че строителството е замразено, ами не е вярно, строят си хората.

# 918
  • Мнения: 19
Че не е замразено строителството,не е,ама кой да гледа?! Поне засега започнатите обекти ще се довършват.За по-нататък божа работа!!!

# 919
  • Мнения: 82
Запорирано е действието на фирмата, но е прехвърлено всичко на нова фирма и се довършва от нова фирма. Всичко е за всяване на смут. Ако има нови обекти ще е от новата фирма.

# 920
  • Мнения: 2 452
А какво става с Орхидея нали е на брата на Паулин. Прави ми впечатление че в имот.бг няма обява нито на Оазис нито на Орхидея.

# 921
  • Мнения: 82
Строят си и си има обяви, ама Орхидея 2 е почти продадена. Аз ходих до офиса им, нямат кой знае колко свободни.

# 922
  • Мнения: 54 509
А какво става с Орхидея нали е на брата на Паулин. Прави ми впечатление че в имот.бг няма обява нито на Оазис нито на Орхидея.

Много отдавна няма.
Още когато тук се повдигна въпроса за проверката на НАП изчезнаха обявите.

# 923
  • Мнения: 29
А какво става с Орхидея нали е на брата на Паулин. Прави ми впечатление че в имот.бг няма обява нито на Оазис нито на Орхидея.
Като не могат в момента да изповядват сделки, поради разследването от НАП, закакво им е да пускат обяви.

# 924
  • Мнения: 11
Оазиса чакат парите в брой ... не могат да укриват данъци ако плащането е през банка или чрез банков кредит ....  Не е нормално да си капарирал апартамент да чакаш повече от година .... да ти се обаждат да те питат  коя от двете банки си избрал за кредит и сега да искат да ЗАЛОЖИШ ДРУГ ИМОТ за да им платиш в БРОЙ!

# 925
  • Мнения: 122
Я малко по-подробно, моля! Без да се ядосвате.

# 926
  • Мнения: 11
Я малко по-подробно, моля! Без да се ядосвате.
       За кое искате подробности?

# 927
  • Мнения: 122
Стана ми интересно какво се е случило.
И ако нямате друг имот за ипотекиране?..

# 928
  • Мнения: 11
Върнаха капарото на последнста секция на 4-ката и сега събират хората от оазис 6 който ще са с ипотечен кредит за имотите който са си избрали , предлагат им два варианта: 1-  за връщане на капарото, 2- плащане в брой и им предлагат в офиса да ипотекират друг имот  за да може паричките да си ги получат на ръчичка.

# 929
  • Мнения: 43
4-ката не е ли продадена вече отдавна? А за 6-цата, щом има подобни варианти, дали ще има акт 16 в края на краищата? Ако връщат капаро , и то на 4-ката, какво да мислят хората.

Общи условия

Активация на акаунт