2. Мнения за "Оазис строй" Пловдив - Оазис1-8

  • 183 064
  • 1 021
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 11
Казват, че ще има акт 16 за 6-цата но и при капарирането на апартамент на сайта им пишеше и в офиса говореха , че осигуряват банков кредит на 100 % + 10 % за обзавеждане в двете банки с който работят. А защо сега банките ( не само инвест и уникреди)не отпускат кредити за Оазис?

# 931
  • Мнения: 19
Предполагам че е по-добре да се купи на 380 евро кв.в кеш,пред 580 евро с ипотечен кредит

# 932
  • Мнения: 54 417
Плащане кеш и плащане в брой са две коренно различни неща.
Не схващаш ли къде е проблемът?

# 933
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 759
Ми да му обясним на човека - плащане в брой с ипотечен кредит не може да се извърши. Никоя банка няма да даде парите в брой, превеждат се по сметка на продавача на имота /фирмата, която строи Оазисите/. Затова фирмата иска да се ипотекира друг имот /един вид кредита да не е за покупка на имот, а някакъв вид потребителски/, за да си изтеглят хората парите в брой и да ги внесат в офиса на Оазис.

# 934
  • Мнения: 148
А досега как отпускаха ипотечени заеми години наред и в случая на каква база и ставало прехвърлянето чрез ипотека

# 935
  • Мнения: 19
Значи има свободни апартаменти в 4 и 6.Някои бяха прекалили с капарирането с цел бърза печалба

# 936
  • Мнения: 148
Някой знае ли в 4-та с акт 16  100кв.на каква цена се продава

# 937
  • Мнения: 148
Изведнъж мога спря.Пишете какво се случва.Хора си вземат капаро други си теглят парите от офиса.Някой с инфо да пиша какво се случва.Ще се завърши ли 6-та

# 938
  • Мнения: 19
По шестицата се работи,ще я довършат.

# 939
  • Мнения: 148
Дева, когато плащаш преди акт 16, винаги ти продават право на строеж. Такава е практиката и няма нищо незаконно в нея. Ако жилището е вече построено и да искат не могат да ти го продадат като "право на строеж". Явно вие сте купували досега готови жилища. Аз винаги купувам на зелено. Но аз съм в бранша и познавам инвеститорите и изпълнителите. Знам кой кога си плаща фактурите, дали е редовен, дали трупа задължения, а и ги познавам като хора какви са. Има много читави хора сред тях, но трябва да си в кухнята за да знаеш кой какъв е.

# 940
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 759
По седмицата също се работи. Доста са напреднали с поставянето на изолацията. Всеки ден минавам покрай 5 и 7, напредват и двата.

# 941
  • Мнения: 148
Някой с това информация за Оазис .Разбрах че се работи и ще вадят акт 16на 5 7 и част от6.Някой знае ли В и Г от 6-та има ли акт14

# 942
  • Мнения: 54 417
По 6 работи ли се изобщо?
На 5 и 7 си стоят подемните кранове, на 6 няма?

# 943
  • Мнения: 82
По 6 се работи, А и Б правят измазване и изолации на В и Г слагат дограма...

# 944
  • Мнения: 19
Някой с това информация за Оазис .Разбрах че се работи и ще вадят акт 16на 5 7 и част от6.Някой знае ли В и Г от 6-та има ли акт14
От офиса ми казаха,че ще има акт 14 този месец .

Общи условия

Активация на акаунт