Колит и бременност

  • 2 465
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Здравейте Мами,огледах темите във форума свързани с колит,но попадах на такива които са само от 2008 и простете ако се повтарям с въпроса,но има ли Мами които са имали хроничен колит и са оцелели през бременността и моля Ви споделете опита си!При мен ден с ден не си прилича,стомахът ми си има свое мнение и много се тревожа за бебчо!Посетила съм необходимите лекари и казаха,че такова ще е,каквото и да значи това!Ще съм благодарна за съвети!В момента приемам само пробиотици и Смекта в по тежките дни!

# 1
# 2
  • Мнения: 69
Видях я,да,благодаря,все пак ако някой има малко повече опит със колита специално и хранителния режим примерно,ще се радвам,при мен положението е доста сериозно вече

# 3
  • София
  • Мнения: 38 632
Аз бях много зле, особено втората бременност. Бременността ми притискаше явно някакво изменение в червата от първата бременност и имах адски болки, които преминаваха чак в контракции. Не помня да съм спазвала специален режим на хранене, но важат същите неща като при колита - без листни зеленчуци и полека с месото и млечните. Можеш да пиеш пробиотик.

# 4
  • Мнения: 69
Благодаря за отговора,в момента и аз съм зле и ми изписаха магнерот и нещата съвсем загрубяха,храненето и ходенето до Вц-то се превърнаха в истинско мъчение и са надявам малкия да не е депресиран като се роди Confused от толкова неща съм го ограничила,че не знам как си набавя храна дребосъка

# 5
  • София
  • Мнения: 38 632
Няма страшно. Бебето е като паразит /както казваше една докторка/ - ще си вземе всичко от теб.
Какво не ядеш и защо?

# 6
  • Мнения: 69
Дано да си права!Не ям зеленчуци,спрях и плодовете,защото дразнят лигавицата,за бобови и зелеви няма да коментирам,просто положението е много изострено и магнерот като капак още засилва болките и ме води до диария!Лекарите казват да го приема и да избутам още 5 месеца....

# 7
  • Мнения: 69
забравих да кажа,че ми казаха и да лежа по голямата част от денонощието и в момента ми е адски трудно да съм позитивна #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт