Пазаруване от tuclothing.sainsburys.co.uk

  • 11 262
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23 208
2лв на кг е.
едно яке и няколко бодита едва ли ще са повече от кило  Rolling Eyes
а и габиели след кило не закръгляват, за кило и половина ще платиш 3лв, а не 4 както на други места.

# 16
  • Мнения: 358
Благодаря за бързия отговор  Peace

# 17
  • Мнения: 3 642
От този сайт не можах да платя с моята карта ДСК Виза и поръчах с посредник.
Обаче сега искам да си купя банки и едно яке за катата, но няма нашия номер.
Въпросът ми е да следя ли редовно, има ли шанс да заредят размери или нещо като е изчерпано повече няма да се появи налично на сайта?

# 18
  • Мнения: 10 671
Не зареждат, това е моето наблюдение

# 19
  • Мнения: 54
 Здравейте, имам пробле и се надявам някой да ми помогне. Пазарувах от сайта на TU и като си получих поръчката установих, че не ми е пратена една дрешка, а е платена. Писах им на посочения e-mail, но ми препраща обратна информация, че писмото не може да бъде изпратено. моля, някой да ми каже как да се свържа с тях при проблем?Благодаря, предварително.

# 20
  • Манчестър
  • Мнения: 2 497
На този ли емайл ли писа?
TuCustomerservices@sainsburys.co.uk

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 36
Здравейте! Каква е горе-долу цената за доставка с Габиели от Англия до БГ? Като изключим бг куриерската фирма, те са ясни..
Искам да поръчам едно детско якенце и няколко бодита, но се чудя заслужава ли си, ако доставката ще е скъпа.

Ами то на сайта им си пише, ама кой да чете.... 2 лв. килото. Ако иматъ офис в града ти си вземаш пратката от там. Доста пазарувах преди два месеца чрез Габиели.

# 22
  • Мнения: 3 642
От този сайт не можах да платя с моята карта ДСК Виза и поръчах с посредник.
Обаче сега искам да си купя банки и едно яке за катата, но няма нашия номер.
Въпросът ми е да следя ли редовно, има ли шанс да заредят размери или нещо като е изчерпано повече няма да се появи налично на сайта?
Аз си отговарям на въпроса  Laughing
Якето все още го няма, но банският ми го заредиха след като приключи намалението.
Аз все още не мога да платя с моята карта и се чудя да не би проблема да е в адреса на превозвача. Случвало ми се е с feelunique не доставят до адреса на Габиели.
Вие кой превозвач ползвате?

# 23
  • Мнения: 10 671
От този сайт не можах да платя с моята карта ДСК Виза и поръчах с посредник.
Обаче сега искам да си купя банки и едно яке за катата, но няма нашия номер.
Въпросът ми е да следя ли редовно, има ли шанс да заредят размери или нещо като е изчерпано повече няма да се появи налично на сайта?
Аз си отговарям на въпроса  Laughing
Якето все още го няма, но банският ми го заредиха след като приключи намалението.
Аз все още не мога да платя с моята карта и се чудя да не би проблема да е в адреса на превозвача. Случвало ми се е с feelunique не доставят до адреса на Габиели.
Вие кой превозвач ползвате?
Габиели, доставят без проблем.
Плащам с виза и мастъркард.

# 24
  • Мнения: 3 642
И аз съм с Виза. Ще пробвам с Мастъркард или вируталната ДСК директ пък дано стане. То докато се мъча да платя каквото искам да купя изчезва  Tired

# 25
  • Мнения: 3 642
Някой пазарува ли от гросърито?
Направих поръчка днес ми беше денят за разнос и нямам никаква информация какво става с тази поръчка нито в профила нито на мейл. Имам някаква блокирана сума по картата, която не отговаря на поръчката, нямам мейл от укто да са я получили въобще пълно затъмнение

# 26
  • Мнения: 2 787
Някой пазарува ли от гросърито?
Направих поръчка днес ми беше денят за разнос и нямам никаква информация какво става с тази поръчка нито в профила нито на мейл. Имам някаква блокирана сума по картата, която не отговаря на поръчката, нямам мейл от укто да са я получили въобще пълно затъмнение
Моята я канцелираха и ми блокираха веднага акаунта, 2 пъти правя опит и все същото, според мен ме хващат че съм с Бг IP адрес, единствено 1 път успях дрехи да получа от ТУИ-то, но и този акаунт ми дава вече че не съществува.
Дано при теб не е така!

# 27
  • Мнения: 3 642
Доставили са нещо в укто за мен, ама не знам какво  ooooh! Сумата е наполовина по-малка, а в профила никаква информация за поръчката, стои като току що пусната  ooooh!
Няма да пазарувам повече от тях! А така се зарадвах... Купувам мляко за малкия по принцип от Амазон, обаче там няма в момента мляко и от доста време е така и пробвах от Асда там ми блокираха след първата поръчка профила, аз нахална - два нови и тях блокираха.
Реших от Окадо понеже за първото ми дете от там купувах мляко - те пък не доставят до адреса на укто а другите превозвачи имат такса за преопаковане на гросъри и така стигнах до този сайт и даже се зарадвах понеже имат код за нови клиенти и си взех мляко за 2 месеца напред с 18% отстъпка а то какво стана накрая....
 Close

# 28
  • София
  • Мнения: 23 208
ggbg имат нов адрес и според тях няма да има проблем с окадо и асда.

# 29
  • Мнения: 3 642
ggbg имат нов адрес и според тях няма да има проблем с окадо и асда.

Те имат ли такса за преопаковане?

Общи условия

Активация на акаунт