Пазаруване от Fashion Days. Тема 2

  • 121 570
  • 808
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 580
Старата тема

Тъй като Fashion Days вече не се включват в старата тема и заглавието ѝ е доста подвеждащо, а и защото надхвърли 50 страници, си позволявам да отворя нова.

Нека тук се споделят сполучливи и несполучливи покупки от сайта Fashion Days, както и текущи акции и промоции.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 580
И да не е съвсем празно...



Някои от брандовете, които ще участват във "Fashion Days – Epic Sale" са: Timberland, Puma, Diesel, Napapijri, Jack & Jones, United Colors на Benetton, Esprit, Zee Lane, Mango, Le Coq Sportif, Pepe Jeans, Guess и други.
Ще има безплатна доставка и 30 дни право на връщане на продукта.

Последна редакция: ср, 18 яну 2017, 13:32 от Адри́

# 2
  • Мнения: 30 865
Ще разгледам намаленията сега благодаря! bouquet

# 3
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 177
Преди време съм поръчвала едно кожено яке и останах доволна. Сега поръчах един сутиен Triumph и в понеделник-вторник ще мога да дам отзив. Често разглеждам сайта и понякога наистина имат хубави реални промоции.

# 4
  • Мнения: 3 861
Направих поръчка. Един портфейл, който  бях харесала е наистина намелен с 10 лв. Но други неща са дори по-скъпи в момента, а в периода с кодовете-30% си струваха. Вече съм убедена, че не винаги абсолютно всичко е намалено (дори и да пише, че е)  Peace И благодаря за новата тема! Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 1 625
Пазарувала съм от сайта и съм сравнително доволна, но сега за първи път виждам, че има Giftshop  newsm78
Ще го разгледам обстойно и ако има и там "мегасейл" ще се възползвам за един рожден ден през февруари

# 6
  • София
  • Мнения: 2 372
Имам 3 поръчки до момента, а днес пуснах още една  Simple Smile Доволна съм от нещата, които съм купувала от сайта,ще следя темата  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 9 776
Не съм купувала маратонки Пума досега. Имате ли идея дали си отговарят на номерата?

# 8
  • Мнения: 2 292
Не съм купувала маратонки Пума досега. Имате ли идея дали си отговарят на номерата?
Аз имам 2 чифта маратонки на Пума 37номер, такъв нося попринцип и пумата са ми точни.

# 9
  • Мнения: 9 776
Не съм купувала маратонки Пума досега. Имате ли идея дали си отговарят на номерата?
Аз имам 2 чифта маратонки на Пума 37номер, такъв нося попринцип и пумата са ми точни.


Благодаря! От друго място ми казаха същото. Рискувах и поръчах един чифт. bouquet

# 10
  • Мнения: 539
Не съм купувала маратонки Пума досега. Имате ли идея дали си отговарят на номерата?
Аз имам 2 чифта маратонки на Пума 37номер, такъв нося попринцип и пумата са ми точни.


Благодаря! От друго място ми казаха същото. Рискувах и поръчах един чифт. bouquet


И на мен са ми точни Peace

# 11
  • Мнения: 893
Аз следя сайта от 2 месеца и не виждам къде са тези намаления от 17-19 януари. Даже има по-скъпи неща newsm78 newsm78

# 12
  • Мнения: 539
Аз следя сайта от 2 месеца и не виждам къде са тези намаления от 17-19 януари. Даже има по-скъпи неща newsm78 newsm78

И аз така.
Много неща съм поръчвала, доволна съм. Коректни са за връщане/ преди НГ върнах ботуши и мин. седмица ми преведоха парите по сметката/

Имам няколко неща, които си ги бях набелязала- цената е същата като преди.
Келвин Клайн са на същите цени като преди намалението.
Чантите и те не са мръднали Peace

# 13
  • Мнения: 2 697
Аз да ви кажа, съм доволна засега.
И аз връщах едни боти, всичко беше точно, върнаха ми парите, точни бяха и по мейл.
Следя предимно The North Face, Timberland и си поръчах неща, щото в магазините са тройно по-скъпи и нямам шанс там Peace

# 14
  • Мнения: 1 645
Това ми е втора поръчка от тях. Поръчах обувки ,които дебна на номер и намаление от 1/2 година -намалени с 80 лева  newsm44, спален комплект и калъфка за въглавница.
От предната поръчка , едни дънки big star за 20 лева , супер доволна съм , качествени,точен размер , много мои.

Общи условия

Активация на акаунт