Нелечима Candida Albicans и бременност?

  • 1 753
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте момичета, пълното ми отчаяние ме доведе до тази тема. По принцип от година и повече боря едни гъби с всякакви средства и гинеколози, накрая почти успях с прости мед и сода. Но от три месеца   съм бременна и не спира да ме мъчи Candida Albicans, която не се повлиява от тях вече, от допустимите лекарствени препарати също. Искам да попитам по-запознатите от Вас: мога ли да се обърна към хомеопат  в това състояние и ако да бихте ли ми препоръчали качествен такъв от София? Ще съм Ви много благодарна, ако получа отговори, защото наистина този неприятен проблем ми краде цялото щастие от появата на детенцето ми.

# 1
  • Мнения: 3 161
Не умират никога ми се струва.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=894711.msg34254263#new

# 2
  • София
  • Мнения: 38 620
Както каза моята докторка - щом си забременяла, няма страшно. Сега, каквото и да правиш, от бялото течение по време на бременност няма да се отървеш. Не си го слагай на сърце, всичко ще се оправи след като родиш. Просто в момента всичко е различно.

# 3
  • Мнения: 4 211
Дано да не те объркам, но някъде из другата тема четох, че мед е противопоказен при гъбички. Дори от мед пламва още повече инфекцията.
Да се редактирам - имаше се предвид локално приложение на меда, а не при консумация.

# 4
  • Мнения: X
Макмирор предписват на бременни, но той беше два вида. Лекарят ти ще ти каже.
Редно е да се направи мб, преди да се прави самолечение.

Общи условия

Активация на акаунт